قیمت بنتونیت خوراک دام در شهرهای ایران

4.8
(32)

قیمت بنتونیت خوراک دام در شهرهای مختلف ایران وابسته به نام کارخانه تولید کننده و تفاوت مسافت ‌های پیموده شده برای رساندن محصول به دست مشتریان واقعی می باشد؛ در همین راستا برخی از مصرف کنندگان در نقاط نزدیک ‌تر محصولاتی را با قیمت ‌های پایین‌تر در اختیار دارند و این پارامتر برای افرادی که در مناطق دورتر قرار دارند، با افزایش هزینه‌ ها مواجه می ‌شوند؛ در هر صورت قیمت فروش بنتونیت خوراک دام بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و این ترکیبات نسبت به دیگر منابع تامین کلسیم ترجیح داده می ‌شوند چون مزیت ‌های بسیار زیادی را ایجاد می‌ نمایند.

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
69.8 SIO2
11.88 AL2O3
1.73 FE2O3
0.96 CAO
2.1 NA2O
0.47 K2o
0.1 TIO2
1.42 MGO
12.54 LOI

قیمت بنتونیت خوراک دام در شهرهای ایران

اثرات بنتونیت خوراک دام و قیمت آن در بازار

اثرات مثبت بنتونیت خوراک دام به حدی است که در حال حاضر تولید کنندگان معتقد هستند جایگزین مناسبی برای این محصولات وجود ندارد؛ کنترل مسمومیت‌ های ناشی از انواع سم‌ های قارچی و غلبه بر فعالیت باکتری ‌های مضر در این میان جزو اثرات مثبت و قابل توجه این محصولات می‌ باشد، کاهش میزان انتشار و انتقال آفلاتوکسین از خوراک دام به شیر تولیدی آنها و همچنین کم کردن مقدار غلظت آفلاتوکسین ‌ها از خوراک دام به شیر تولیدی آنها از دیگر مزیت‌ های این فرآورده‌ ها است.

اثرات و خواص مفید بنتونیت در کنار قیمت مناسب این ترکیبات بسیار قابل توجه می ‌باشد، جالب است بدانید برای تعیین قیمت این فرآورده‌ های معدنی آنالیز شیمیایی و میزان عناصر تشکیل دهنده کاملاً مشخص می ‌گردد و در نهایت بر اساس نوع دانه‌ بندی، نوع بسته‌بندی و حجم فروش قیمت گذاری می ‌شود.

فروش انواع بنتونیت خوراک دام

فروش انواع بنتونیت خوراک دام در دو نمونه سدیمی و کلسیمی با آنالیز‌ های متنوع در این مرکز  انجام می ‌پذیرد، این فرآورده‌ های معدنی دارای ساختار سه لایه هستند و میزان جذب بین لایه ‌ها در صفحات خود را افزایش دادند و بر همین مبنا می ‌توانند به عنوان یک جذب کننده آب، مایعات و دیگر مواد در تولید خوراک‌ های خشک به بهره‌برداری برسند.

فروش این محصولات به صورت بسته‌بندی ایده آل‌تر می باشد چون ممکن است در زمان حمل و نقل مشکلاتی برای کیفیت ایجاد شود و خسارت‌ های زیادی به مصرف کنندگان وارد شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه بسته‌بندی این محصولات با مشاورین شرکت آروشا ارتباط بگیرید و یک خرید متناسب و ارزان قیمت را تجربه نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 32

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.