جدول قیمت بنتونیت حفاری

4.8
(43)

جدول قیمت بنتونیت حفاری به صورت روزانه دچار نوساناتی می‌ شود و تولید کنندگان نمی ‌توانند قیمت ‌های ثابتی را برای این محصولات اعلام نمایند، در راستای همین امر خریداران باید به صورت لحظه‌ای نسبت به دریافت قیمت این فرآورده‌ ها اقدام کرده و در مرحله بعد، خرید خود را با اطمینان انجام دهند.

بنتونیت‌ در صنعت حفاری با به وجود آوردن یک توده لجن متورم می ‌تواند از چاه‌ های نفت و گاز محافظت کرده و بهبود عملکرد های حفاری را ایجاد نماید، بیشتر بنتونیت استفاده شده در این صنعت از نمونه‌ های سدیم‌دار انتخاب می‌ گردد چون این فرآورده‌ ها نسبت به نمونه‌ های دیگر تورم پذیری بالاتری دارند و می ‌توان با اضافه کردن دیگر فرآورده‌ ها به آنها به تقویت گل حفاری پرداخت، تاثیرگذاری این ترکیبات در خنک نگه داشتن مته‌ ها و ابزار های حفاری هم از دیگر مزیت ‌های قابل توجه می ‌باشد.

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت حفاری

Measure Element Measure Element
0.29 K2o 57.58 SIO2
0.69 TIO2 13.30 AL2O3
2.80 MGO 6.09 FE2O3
12.66 LOI 2.38 CAO
2.78 NA2O

جدول قیمت بنتونیت حفاری

قیمت بنتونیت حفاری در بازار

قیمت بنتونیت حفاری در بازار های داخلی و صادراتی متاثر از نوسانات قیمت ارز و دلار در بین شرکت‌ های تولید کننده و مصرف کننده می ‌باشد، همان طور که گفته شد این فرآورده‌ های معدنی در این صنعت مهم مزیت‌ های بسیار مثبتی را ایجاد می ‌نماید و در صورتی که قیمت آنها نیز مناسب باشد، این مزیت‌ ها چندین برابر می‌ گردد؛ خوشبختانه در حال حاضر در ایران شرکت ‌های متعددی به تولید انبوه این محصولات مشغول می ‌باشند و با استفاده از روش‌ های فراوری بهینه سازی شده به تولید محصولات با ارزان‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت می ‌پردازند؛ قرار گرفتن این دو اولویت در کنار یکدیگر را می ‌توان جزو مهم‌ترین فاکتور های رشد مصرف این فرآورده‌ ها در کل منطقه خاورمیانه دانست.

شرکت‌ های تولید کننده این فرآورده‌ های معدنی علاوه بر تمرکز در نحوه تولید و فراوری این محصولات می ‌توانند با کمی همت و تلاش در بخش فروش مستقیم هم تاثیرات مثبتی را در کاهش قیمت نهایی ایجاد نمایند.

مرکز فروش بنتونیت در تهران

مرکز فروش بنتونیت در تهران با نام تجاری آروشا پودر بهترین منبع برای تامین نیاز صنعتگران در حوزه‌ های تولیدی و خدماتی متنوع می ‌باشد، در این مجموعه تولید کننده با شناخت نیاز بازار به تولید محصولاتی متناسب پرداخته می ‌شود و از این طریق تعادل قابل توجهی در میزان عرضه و تقاضای محصولات در بازار ایجاد شده و در نهایت تولیداتی با حداقل قیمت در اختیار مصرف کنندگان اصلی قرار می‌ گیرند.

در آروشا پودر تنوع فرایند ها و روش ‌های تولیدی این محصولات و همچنین بسته‌بندی ‌های منعطف آنها جز ویژگی ‌های قابل توجه می ‌باشد که می‌ تواند در جلب توجه و رضایت مشتریان بیشتر تاثیر داشته باشد؛ این واحد تولید کننده در سال‌ های اخیر با فعالیت شرکت‌ های رقیب و ایجاد دغدغه زیاد در بین متقاضیان این فرآورده ‌های معدنی، به تامین سفارشات عمده و ارائه خدمات پس از فروش ارزنده پرداخته است و با فعالیت ‌های متداول توانسته مشتریان ثابتی را برای خود به دست آورد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 43

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.