آخرین قیمت باریت: بهبود کیفیت و عملکرد محصولات

4.8
(41)

قیمت باریت بر مبنای مشخصات فنی این محصولات و برآورد استاندارد های تعریفی در خطوط تولیدی مشخص و اعلام می گردد ولی به صورت کلی قیمت این فرآورده های معدنی نسبت به تولیدات مشابه مناسب بوده و دلیل اصلی کاربرد های گسترده آنها هم همین پارامتر می باشد.

قیمت باریت

پودر باریت به عنوان پر کننده پلاستیک

فرآورده های معدنی سفید رنگ به عنوان پرکننده پلاستیک در سال های اخیر جایگاه ویژه ای بدست آوردند و در میان این فرآورده‌ ها، پودر باریت هم شناخته شده می باشد؛ مواد پرکننده در صنعت پلاستیک و پلیمر به راحتی می ‌توانند چگالی را افزایش داده تا از نظر انتقال ارتعاش مقاومت محصولات در برابر ضربه بیشتر شود.

در صنعت تولید پلاستیک های جدید همچون پلی پروپیلن ها و پلی استایرن ها از پودر های باریت عنوان پرکننده به نسبت حداکثر ۷۰ درصد بهره برداری می شود و مهمترین مزیت این ترکیبات افزایش مقاومت تولیدات نهایی در برابر اسید ها و مواد قلیایی می باشد.

بر اساس تحقیقات انجام شده آن دسته از کامپوزیت هایی که حاوی درصد بالایی از این فرآورده های معدنی هستند، عملکرد بهتری را در برابر پوشش های محافظتی فولاد ایجاد می نمایند و تمامی این موارد دلایلی بر افزایش تمرکز تولید کنندگان محصولات پلاستیکی به بهره‌برداری از این تولیدات می باشد.

راهنمای خرید از تولیدکنندگان باریت : نکات کلیدی
>>

آنالیز شیمیایی پودر باریت سفید کریستال

Measure Element Measure Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.1 Mgo
0.00 Cl 0.07 Fe2o3
0.78 Loi 0.07 Al2o3
  0.71 Sio2

نحوه بسته بندی پودر باریت

معمولاً مهمترین مولفه برای مشخص شدن میزان خرید و فروش پودر باریت قیمت این تولیدات می باشد که تحت تاثیر عوامل بی شمار قرار دارد، نحوه بسته بندی پودر های باریت جزو مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت این تولیدات است که در سال‌ های اخیر مصرف کنندگان با در نظر گرفتن این پارامتر توانستند از قیمت پایین تر این فرآورده‌ ها نهایت بهره برداری را داشته باشند.

در حال حاضر پودر های باریت برای هر صنعتی به صورت تخصصی معرفی می گردند و اگر این تولیدات دارای اندازه ذرات بسیار ریزی باشند مسلما بسته بندی آنها باید استاندارد باشد و در صورتی که اندازه ذرات آنها درشت تر باشد بسته بندی اهمیت کمتری داشته و در این شرایط به صورت فله ارائه می گردند و مسلم است که این تولیدات در این مرحله قیمت پایین تری خواهند داشت.

بازار خرید و فروش پودر باریت در ایران

بازار خرید و فروش پودر باریت در ایران به عنوان یکی از پرتقاضاترین مواد اولیه صنعتی افراد بی‌ شماری را درگیر خود کرده است و در این بازار آشفته تولید کنندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان هر یک به نفع خود فعالیت‌ هایی را انجام می ‌دهند؛ مسلماً تولیدکنندگان عمده که ادامه فرآیند های تولید این محصولات هدف اصلی آنها می باشد فعالیت های بهتر و شفافی را به انجام می رسانند یا به عبارتی اعتماد به این کارخانه های تولید کننده برای مصرف کنندگان راحت تر می باشد؛ در حال حاضر شرکت آروشا پودر کاملترین واحد تولید کننده پودر باریت در ایران است و انواع این محصولات را در گرید های صنعتی و آزمایشگاهی و همچنین در گرید های خوراکی ارائه می نماید، پس برای خرید این تولیدات با اروشا ارتباط داشته باشید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 41

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.