قیمت آهک کیسه ای درب کارخانه

4.9
(34)

سازندگان مجتمع های مسکونی و دامداری ها از جمله مشتریان دائمی آهک شکفته به صورت فله و یا کیسه ای می باشند . از مباحث مهم برای این دو گروه قیمت آهک کیسه ای درب کارخانه می باشد . زیرا تاثیر بسزایی در هزینه تمام شده کسب و کار ایشان دارد . از طریق این پایگاه اطلاع رسانی می توانید آهک شکفته با کیفیت و قیمت مناسب خریداری نمایید .

قیمت آهک کیسه ای درب کارخانه

شرکت تولید کننده آهک کیسه ای

شرکت تولیدی آروشا پودر از جمله شرکت های معتبر در عرصه تولید آهک کیسه ای در ایران می باشد. تولید آهک کیسه ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد چرا که در حال حاضر صنایع بسیاری به این ترکیبات وابسته هستند و محصولات مورد نظر خود را به کمک این ترکیبات در بهترین کیفیت ها تولید و عرضه می نمایند. از همین رو شرکت های زیادی برای تامین نیاز صنعتگران وابسته به این ترکیب معدنی، در زمینه تولید آن فعالیت دارند. اما در میان لیست تولید کنندگان این محصولات، مجموعه آروشا پودر سرآمد است.  برای اینکه بدانید مجموعه آروشا پودر چگونه به این موفقیت دست پیدا کرده است با خدمات و ویژگی های این مجموعه آشنا شده و با یک بار خرید کردن از این مجموعه تولید کننده، مشتری دائمی آن شوید. شایان ذکر است که برای تولید آهک کیسه ای، سنگ های آهکی مورد کوبش قرار می ‌گیرند و در واقع بر اساس انجام فرآیندهایی در نهایت این محصولات با درجه خلوص بالا تولید و در اختیار صنایع مصرفی قرار داده می‌ شوند.  دانه بندی آهک، میزان خلوص و درجه گرمای پختن آهک جزو مهمترین عواملی هستند که در تولید محصولات با کیفیت تاثیر گذار می باشد و مجموعه آروشا با در نظر گرفتن این موارد همواره تلاش می ‌نماید که تولید این محصولات را مطابق با نیاز مصرف کنندگان به انجام برساند.

قیمت آهک کیسه ای درب کارخانه

خرید عمده آهک مستقیم از تولیدکننده

همان طور که اشاره شد مجموعه صنعتی آروشا پودر بیش از دو دهه است که فعالیت خود را در زمینه تولید فرآورده های معدنی آغاز کرده و تاکنون سعی داشته فروش محصولات خود را از درب کارخانه امکان ‌پذیر نماید. از همین رو مصرف کنندگان می توانند برای خرید آهک کیسه ای از درب کارخانه به این واحد تولید کننده مراجعه نمایند. خرید و دریافت لیست قیمت آهک کیسه ای از مجموعه آروشا پودر به صورت غیر حضوری از طریق وب سایت های اینترنتی انجام می پذیرد و دیگر نیازی نیست متقاضیان به صورت حضوری به کارخانه تولید کننده این محصولات مراجعه کنند. آهک جزو ترکیبات معدنی پرکاربرد در بسیاری از صنایع مخصوصا در صنعت کشاورزی، صنعت ساختمان سازی، صنعت دامپروری و غیره می ‌باشد که هر یک از صنایع وابسته به نمونه های متفاوتی از این محصولات نیازمند هستند و واحد تولید کننده ای که بتواند از جهات مختلف نیاز متقاضیان این محصولات را برطرف نماید، مسلما جزو معتبرترین کارخانه های تولیدی این محصولات می باشد و می ‌تواند حجم فروش گسترده ای از آنها را تجربه نماید.

فروش آهک آبدار برای تولید پرکلرین
>>

تولید آهک کیسه ای

تولید آهک کیسه ای در مجموعه صنعتی آروشا پودر به واسطه بهره برداری از بهترین معادن در سراسر کشور و همچنین به کارگیری مهندسین خبره ایرانی به بهترین شکل ممکن انجام می پذیرد. آهک کیسه‌ ای مجموعه آروشا پودر از کیفیت قابل قبولی برای استفاده در صنایع مختلف برخوردار می باشد. آهک یکی از بهترین انواع ترکیبات معدنی است که در حال حاضر در بسیاری از صنایع با هدف افزایش خدمات و کیفیت محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد.  این نوع ترکیبات معدنی در صنعت ساختمان سازی بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می دهند و برای افزایش استحکام سازه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

آهک شکفته چگونه تولید می شود ؟

واکنش تبدیل سنگ آهک پخته شده به هیدرات کلسیم را شکفتن آهک می نماند. آهک پس از شکفته شدن بنا بر درجه خلوص آن ، با افزایش حجم مواجه می شود . افزایش حجم در آهک لاغر 1.25 تا 2 برابر می باشد.  افزایش حجم در آهک های چاق 2 تا 3.25 برابر حجم نخستین است . همراه با فرایند شکفته شدن آهک حرارت آزاد می گردد. سرعت شکفته شدن آهک به عوامل زیر وابسته می باشد:

  • دانه بندی آهک : آهک خرد شده سریعتر از آهک با کلوخه های بزرگ هیدراته می شوند.
  • خلوص آهک : آهک هرچه خالص تر باشد سریعتر شکفته می شود .
  • درجه گرمای پختن آهک : آهک سوخته و یا آهک خام قادر به شکفته شدن نیستند.

نکته مهم :استفاده از آهک نشکفته (خام یا سوخته) در ملات موجب ازدیاد حجم ملات می شود و خسارت در پی خواهد داشت . لذا آهک مورد نیاز خود را از تولید کننده معتبر خریداری نمایید .

عوامل موثر بر قیمت آهک کیسه ای

قیمت آهک کیسه ای شکفته تابع عوامل مختلفی است که مختصرا به شرح برخی از آنها می پردازیم :
درصد خلوص سنگ آهک که از معدن خریداری می شود تاثیر مستقیم بر قیمت آهک دارد. فاصله معدن سنگ آهک با کارخانه تولید آهک نقش موثر در قیمت آهک تولید شده دارد. به روز بودن تجهیزات تولید ،منجمله دسترسی به سوخت ارزان قیمت در کارخانه تولید کننده آهک عمده عامل مهم دیگر می باشد. قرار گرفتن کارخانه در شاهراه ارتباطی نسبت به مکان فیزیکی مشتریان تولید در حجم بسیار بالا در تعیین نهایی قیمت آهک موثر می باشد. شایان ذکر است مجموعه صنعتی کارخانجات آروشا در عوامل فوق الذکر در بهترین شرایط ممکن قرار گرفته است. و به این جهت به عنوان بزرگترین تولید کننده آهک شکفته با کیفیت و قیمت مناسب در حال فعالیت و خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

برخی از فعالیت های شاخص مجموعه کارخانجات آروشا عبارت است از :

در صورت نیاز به کسب مشاوره و یا ثبت سفارش با کارشناسان فروش مجموعه آروشا ارتباط برقرار نمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 34

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.