قیمت آهک کیسه ای درب کارخانه

سازندگان مجتمع های مسکونی و دامداری ها از جمله مشتریان دائمی آهک شکفته به صورت فله و یا کیسه ای می باشند . از مباحث مهم برای این دو گروه قیمت آهک کیسه ای درب کارخانه می باشد . زیرا تاثیر بسزایی در هزینه تمام شده کسب و کار ایشان دارد . از طریق این پایگاه اطلاع رسانی می توانید آهک شکفته با کیفیت و قیمت مناسب خریداری نمایید .

قیمت آهک کیسه ای درب کارخانه

تولید آهک کیسه ای

تولید آهک کیسه ای در مجموعه صنعتی آروشا پودر به واسطه بهره برداری از بهترین معادن در سراسر کشور و همچنین به کارگیری مهندسین خبره ایرانی به بهترین شکل ممکن انجام می پذیرد. آهک کیسه‌ ای مجموعه آروشا پودر از کیفیت قابل قبولی برای استفاده در صنایع مختلف برخوردار می باشد. آهک یکی از بهترین انواع ترکیبات معدنی است که در حال حاضر در بسیاری از صنایع با هدف افزایش خدمات و کیفیت محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد.  این نوع ترکیبات معدنی در صنعت ساختمان سازی بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می دهند و برای افزایش استحکام سازه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

آهک شکفته چگونه تولید می شود ؟

واکنش تبدیل سنگ آهک پخته شده به هیدرات کلسیم را شکفتن آهک می نماند. آهک پس از شکفته شدن بنا بر درجه خلوص آن ، با افزایش حجم مواجه می شود . افزایش حجم در آهک لاغر 1.25 تا 2 برابر می باشد.  افزایش حجم در آهک های چاق 2 تا 3.25 برابر حجم نخستین است . همراه با فرایند شکفته شدن آهک حرارت آزاد می گردد. سرعت شکفته شدن آهک به عوامل زیر وابسته می باشد:

  • دانه بندی آهک : آهک خرد شده سریعتر از آهک با کلوخه های بزرگ هیدراته می شوند.
  • خلوص آهک : آهک هرچه خالص تر باشد سریعتر شکفته می شود .
  • درجه گرمای پختن آهک : آهک سوخته و یا آهک خام قادر به شکفته شدن نیستند.
مهمترین خبر سایت
خرید آهک میکرونیزه شیراز

نکته مهم :استفاده از آهک نشکفته (خام یا سوخته) در ملات موجب ازدیاد حجم ملات می شود و خسارت در پی خواهد داشت . لذا آهک مورد نیاز خود را از تولید کننده معتبر خریداری نمایید .

عوامل موثر بر قیمت آهک کیسه ای

قیمت آهک کیسه ای شکفته تابع عوامل مختلفی است که مختصرا به شرح برخی از آنها می پردازیم :
درصد خلوص سنگ آهک که از معدن خریداری می شود تاثیر مستقیم بر قیمت آهک دارد. فاصله معدن سنگ آهک با کارخانه تولید آهک نقش موثر در قیمت آهک تولید شده دارد. به روز بودن تجهیزات تولید ،منجمله دسترسی به سوخت ارزان قیمت در کارخانه تولید کننده آهک عمده عامل مهم دیگر می باشد. قرار گرفتن کارخانه در شاهراه ارتباطی نسبت به مکان فیزیکی مشتریان تولید در حجم بسیار بالا در تعیین نهایی قیمت آهک موثر می باشد. شایان ذکر است مجموعه صنعتی کارخانجات آروشا در عوامل فوق الذکر در بهترین شرایط ممکن قرار گرفته است. و به این جهت به عنوان بزرگترین تولید کننده آهک شکفته با کیفیت و قیمت مناسب در حال فعالیت و خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

قیمت آهک کیسه ای درب کارخانه

برخی از فعالیت های شاخص مجموعه کارخانجات آروشا عبارت است از :

در صورت نیاز به کسب مشاوره و یا ثبت سفارش با کارشناسان فروش مجموعه آروشا ارتباط برقرار نمائید .

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 out of 0 bytes received

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش