انتشار آخرین قیمت آهک هیدراته صادراتی

4.9
(34)

انتشار آخرین قیمت آهک هیدراته صادراتی، از طریق روش‌ های اینترنتی و آنلاین بهترین گزینه برای دسترسی تمامی متقاضیان به قیمت یکسان می‌ باشد؛ با ایجاد تعادل قیمت فروش انواع آهک هیدراته مسلماً فعالیت صنعتگران وابسته به این محصولات در داخل کشور و هم چنین بازرگانی‌ های صادراتی چندین برابر می‌ شود و با صادرات این فرآورده‌ های ارزان قیمت به دیگر کشور ها، توسعه  و رشد اقتصادی تحریک می‌ پذیرد، نحوه بسته‌ بندی آهک هیدراته صادراتی در کنار قیمت آن نیز برای بازرگانی‌ های صادراتی حائز اهمیت می‌ باشد و شرکت‌ های عرضه کننده باید به این موضوع توجه ویژه‌ ای داشته باشند.

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

قیمت آهک هیدراته صادراتی

قیمت خرید آهک هیدراته صادراتی

وابستگی قیمت خرید آهک هیدراته صادراتی، به عوامل مختلف بر کسی پوشیده نمی‌ باشد، در راستای این موضوع بیشترین تمرکز متقاضیان به شناخت این عوامل است؛ نوع آهک صادراتی، خلوص این ترکیبات، اندازه ذرات آنها و میزان خرید را می‌ توان مهم‌ ترین عوامل تعیین کننده قیمت دانست.

انواع آهک هیدراته که به صورت مستقیم از کوبش سنگ‌ های معدنی تولید می‌ شوند، در مراحل مختلفی پردازش و فراوری می‌ گردند و میزان پردازش آن ها تفاوت زیادی را در کیفیت ایجاد می‌ نماید و هر چقدر میزان پردازش این ترکیبات بیشتر باشد، مسلماً گران تر خواهند بود؛ درجه خلوص بالاتر انواع این ترکیبات هم موضوع دیگری برای افزایش یا کاهش نرخ این محصولات است، آهک در حال حاضر به صورت میکرونیزه کاربرد های گسترده دارد و بر اساس این موضوع محصولی با اندازه ذرات ریز قیمت بالاتری دریافت می‌ نماید و طبیعتاً نرخ خرید آهک به صورت عمده ارزان‌ تر از خرید به صورت جزئی می‌ باشد.

خرید عمده آهک هیدراته

مجموعه صنعتی آروشا پودر، یکی از تامین کنندگان معتبر و اصلی انواع آهک در ایران ، این مجموعه تولیدی با تکیه بر تجربه و دانش فنی قوی خود تولید این محصولات را تکمیل می‌ نماید و با تضمین کیفیت محصولات و انعطاف پذیری در خدمات همواره به دنبال ایجاد ارتباط مستمر و همیشگی با مشتریان خود می‌ باشد.

این شرکت فناوری‌ های پیشرفته و تجهیزات مدرنی را برای تولید این محصولات به کار می‌ گیرد و محصولات خود را از طریق روش‌ های دقیق آزمایشگاهی، کنترل کیفیت می‌ نماید. در هر صورت اگر تصمیم به خرید عمده انواع آهک از این مجموعه تولیدی دارید می‌ توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید تا از کیفیت بالا و استفاده از محصولاتی با استاندارد های بین‌ المللی برخوردار شوید.

 

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 34

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.