نمایندگی خرید وفروش کلسیم کربنات با قیمت عمده در یزد

همانطور که اطلاع دارید کربنات کلسیم ماده معدنی است که به میزان فراوانی در پوسته زمین یافت می‌شود و از رسوب اجزای موجودات زنده طی سال‌های طولانی تشکیل شده است. فروش کلسیم کربنات یزد و دیگر شهرها با قیمت ارزان و کیفیت بالا بسته بندی وعرضه می شود. برای خرید آنلاین کلسیم کربنات می توانید از طریق سایت های اینترنتی اقدام کنید.

قیمت پودر کربنات کلسیم پوشش دار

قیمت آنلاین کربنات کلسیم

کلسیم کربنات تشکیل‌دهنده اسکلت مهره داران است. قیمت روز سنگ آهک بر اساس مواردی نظیر خلوص، رنگ و سایز بندی متغیر است. شما می توانید به صورت آنلاین لیست قیمت های به روز شده را دریافت کنید. پس از استخراج سنگ کلسیم کربنات از معادن این سنگ دارای ناخالصی های زیادی می باشد بسیاری از کارخانجات با استفاده از تکنولوژی روز کربنات کلسیم رسوبی را تولید می‌کند. تولید کنندگان کلسیم رسوبی این ماده با خلوص ۹۹% تولید می شود و در این صورت برای استفاده در صنایع آماده می شود.
مجتمع‌های تولیدی زیادی در ایران وجود دارند که قادر به تولید کربنات کلسیم میکرونیزه می باشند و آنها را در بسته بندی های مختلف جهت صادرات به کشورهای همسایه آماده می‌کند. صادرات کلسیم معدنی به کشورهایی نظیر عراق و ترکیه صورت میگیرد و در صنایعی همچون تولید پلاستیک و لاستیک سازی و تولید رنگ و رزین بسیار پرکاربرد است. سنگ کربنات نیز برای مصارف کارخانجات خریداری می شود. این سنگ ها در قطعه های بزرگ برش داده می شوند و توسط ماشین های بزرگ حمل می شوند.
کربنات کلسیم به صورت گچ، سنگ مرمر، کلسیت و آراگونیت وجود دارد. کربنات کلسیم در آب انحلال پذیری ندارد.

کلسیم کربنات دامی

عرضه کربنات کلسیم در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

یکی از انواع کانی‌های کربناتی سنگ آراگونیت می باشد. این سنگ حاوی مواد معدنی است و در صنایع جواهر سازی به کار می رود. خریداران آراگونیت بر این باورند که این سنگ خاصیت ضد استرس دارد. کربنات کلسیم و مواد معدنی دیگری به عنوان مواد اولیه در استخراج نفت و گاز و در پروسه حفاری به کار می رود. کربنات کلسیم مواد مضر را خنثی می‌کند و باعث افزایش تولید نفت و گاز می شود. کربنات کلسیم چگالی بیشتری به نسبت مایعات درون چاه دارد نفت و گاز را به سمت خارج هدایت می‌کند.
در صنایع پتروشیمی از کربنات کلسیم استاندارد و با کیفیت استفاده می شود. یکی دیگر از فراورده های کلسیم کربنات گرچه فرنگی می باشد. تولید گچ فرنگی برای مصارف مجسمه سازی انجام می گیرد. علاوه بر صنایع کربنات کلسیم در درمان نرمی استخوان و سوزش سر دل به کار می رود. کربنات کلسیم پوشش دار با نام کربنات کلسیم کوتد شناخته می شود. این نوع ماده در تولید لاستیک پلاستیک، پلیمر و لوله ی پی وی سی استفاده می شود و محصولی مقاوم را تولید می کند.
کربنات کلسیم در رنگ سازی نیز به کار برده می شود. به دلیل این که این ماده در سراسر نقاط زمین یافت می شود، بسیار ارزان و در دسترس است و به عنوان ماده ی پر کننده به کار میرود. کربنات کلسیم خاصیت حجم دهندگی دارد و می توان آن را آسیاب کرد. این ماده پوشش دهی رنگ را زیاد می کند و پخش پذیری نسبتا خوبی در ترکیب رنگ دارد. رنگ ها دو دسته اند: روغنی و غیر روغنی. بیشتر وزن رنگ های غیر روغنی از کربنات کلسیم است که این مقدار 70 درصد یا بیشتر می تواند باشد اما در رنگ های روغنی به عنوان حجم دهنده می تواند باشد که این مقدار حداکثر 50 درصد می باشد.

مهمترین خبر سایت
مرکز فروش مواد اولیه سنگ مصنوعی

فروش پی وکس پودری شیراز

بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع کلسیم کربنات در یزد

کلسیم کربنات متنوع از نظر دانه بندی وجود دارد که هر نوع آن در بخش خاصی از صنعت به کار برده می شود. کلسیم کربنات مش ۵۰تا ۱۰۰، ۲۰۰، ۴۰۰، ۸۰۰، ۱۲۰۰، ۱۵۰۰، ۲۵۰۰ و غیره وجود دارد. یکی از مراکز بزرگ خرید و فروش کلسیم کربنات در یزد وجود دارد که سالانه میزان زیادی از کلسیم کربنات را به کشورهایی نظیر آذربایجان ترکمنستان افغانستان عراق و ترکیه صادر می کند. فروشندگان کلسیم کربنات محصول خود را به صورت عمده یا جزئی بسته بندی می کند و سعی کنند تا کیفیت را در فروش محصول در نظر داشته باشند. فروش کلسیم کربنات جهت تولید خوراک دام نیز صورت می گیرد. این نوع کانی در جیره طیور وتخم گذاران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. نگهداری کربنات کلسیم باید در کیسه های سر بسته و دور از رطوبت باشد.
کربنات کلسیم بر اثر حرارت کربن دی اکسید از دست می دهد و به اهک تبدیل می شود. همچنین در صنایع کاغذ سازی به علت رنگ سفید و منعکس کننده نور و همچنین قیمت ارزان استفاده ی زیادی دارد. کربنات کلسیم در داروسازی نیز به میزان اندکی کاربرد دارد و خنثی کننده اسید معده می باشد. کربنات کلسیم به صورت سنگ از معادن استخراج می شود هرچه میزان خلوص آن بالاتر باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود. هزینه های حمل و نقل سنگ کلسیم کربنات تا مقصد بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد. اندازه دانه در تعیین قیمت بسیار مهم است به این صورت که هر چه دانه ریز تر باشد و حالت پودری داشته باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.
یکی از برند های معروف کلسیم کربنات در ایران آروشا می باشد که با قیمتی مناسب وکیفیت بالا محصول را در اختیار مشتری قرار می دهد. برای تامین کمبود کلسیم در دام ها بهنرین انتخاب تغذیه با کربنات کلسیم است که در خوراک آن ها وجود دارد.

جدیدترین اخبار سایت