بازار فروش کربنات کلسیم میکرونیزه درجه یک در یزد

4.9
(50)

کربنات کلسیم میکرونیزه یکی از مهم ترین مواد معدنی می باشد که به صورت پودر در بازار وجود دارد و صنایع بسیار زیادی از این ماده به عنوان پایه و سازنده محصولات خود استفاده می کنند؛ شهر یزد یکی از مراکزی ست که می توان در آن بزرگترین بازار فروش کربنات کلسیم میکرونیزه را یافت و از طریق این مراکز نوع استاندارد و درجه یک این ماده معدنی را خریداری نمود و برای تولید محصولات مختلف از آن بهره برد.

بازار فروش کربنات کلسیم میکرونیزه درجه یک در یزد

لیست قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه

اگر شما نیز از صاحبان صنایع هستید و قصد دارید بهترین نمونه کربنات کلسیم میکرونیزه را تهیه کنید، می توانید با جستجوی کوتاهی در سایت های اینترنتی با لیست قیمت کربنات میکرونیزه در بازار روز و همچنین مراکز معتبر ارائه دهنده آن آشنا شده و سپس سفارش خود را ثبت کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این ماده دارد این است که به وفور در پوسته زمین وجود دارد و می توان آن را از معادن مخصوصی که این ماده در آن یافت می شود استخراج کرده و از آن برای تولید محصولات مختلف بهره مند شد.

شایان ذکر است که رنگ کربنات کلسیم میکرونیزه سفید است و هیچ گونه بوی خاصی ندارد و از آن در صنایع شیمایی و زیست مهندسی استفاده های فراوانی می گردد.

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

عمده فروشی انواع کربنات میکرونیزه و کربنات معدنی در یزد

شهر یزد به سبب دارا بودن معادن و منابع غنی از این ماده، سال هاست که به فعالیت مشغول است و حتی بسیاری از شرکت هایی که به عنوان برند معروف کربنات کلسیم در کشورمان به فعالیت مشغول هستند، بهترین نوع این پودر با ارزش را از معادن این شهر به دست آورده و در اختیار صنایع مختلف قرار می دهند.

برخی از صاحبان نیز برای خرید این پودر به عمده فروشی انواع کربنات میکرونیزه و کربنات معدنی در شهر یزد مراجعه می کنند و نوع درجه یک و استاندارد آن را تهیه کرده و از آن برای تولید محصولات مختلف بهره می گیرند.

شاید برای شما نیز جالب باشد که بدانید بسیاری از خریداران کربنات کلسیم آن را برای تصفیه آب های خانگی به کار می برند، زیرا این پودر می تواند به راحتی یون های فلزات سنگین را در آب حذف کرده و از بین ببرد و میزان بهره وری آن در قیاس با سایر حذف کننده فلزات بسیار بالا می باشد.

بازار تولید کربنات کلسیم بسته بندی شده در تهران

خوشبختانه در کشورمان مراکز معتبری وجود دارند که به عنوان بازار تولید و پخش این ماده معدنی به فعالیت مشغول هستند و بهترین نوع آن را از طریق فروشنده کربنات کلسیم، به صورت فله ای و یا بسته بندی شده در دسترس مشتریان خود در شهر تهران و سایر شهرهای ایران قرار می دهند.

از این سنگ ها در هنگام آسیاب شدن پودری به نام میکرونیزه به دست می آید که ماده اصلی تشکیل دهنده آن همان کربنات کلسیم است؛ صنایعی که معمولاً به عنوان مصرف کننده پودر میکرونیزه در کشورمان مطرح شده اند، عبارتند از: صنایع دارویی، صنایع تولید لوازم آرایشی و بهداشتی، صنایع رنگ سازی، صنایع کشاورزی، توزیع و پخش انواع گچ میکرونیزه به سایر استان ها.

عرضه کربنات میکرونیزه از طریق سایت های معتبر و فروشگاه های اینترنتی که در این زمینه به فعالیت مشغول هستند انجام می پذیرد؛ آن ها از طریق فروشندگان حرفه ای و کارشناسانی که دارند، بهترین نوع محصولات خود را در میان سایر استان ها توزیع و پخش می کنند و آن را در دسترس صنایع مختلف قرار می دهند.

شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید که کشاورزان از این ماده استفاده کرده و به وسیله آن اثرات کم آبی و شوری خاک خود را از بین برده و آن را غنی می کنند و سپس اقدام به کاشت محصولات خود در آن زمین می نمایند؛ کارشناسان می گویند این ماده هیچگونه ضرری برای محصولات کشاورزی نداشته و در عوض به سلامت و رشد آن ها کمک شایانی می نماید.

صادرات گسترده کربنات کلسیم میکرونیزه

کشورمان ایران دارای منابع غنی از کربنات کلسیم میکرونیزه می باشد و به همین دلیل مدت هاست که شاهد فعالیت شرکت ها و نمایندگی هایی هستیم که بهترین کربنات میکرونیزه صادراتی را از تولیدکنندگان کشورمان خریداری کرده و آن را با قیمت مناسب به کشورهای همسایه صادر می کنند.

بسیاری از شرکت هایی که در زمینه تولید انواع کاغذ و پلاستیک به فعالیت مشغول هستند، از این ماده به عنوان یکی از پایه های اصلی تولیدات خود بهره برده و محصولات مقاوم و با دوامی ساخته و روانه بازار می کنند.

کربنات کلسیم میکرونیزه برای محیط زیست نیز فواید بسیار زیادی دارد، چرا که از آن برای خنثی نمودن اسیدی بودن آب دریا ها استفاده می کنند و همچنین آب هایی که یون های مختلف در آن ها وجود دارد را تصفیه کرده و آن را عاری از هر گونه ناخالصی می کنند و در دسترس انسان ها قرار می دهند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.