فروش کربنات کلسیم برای صنعت پلاستیک

5
(1)

در برخی از صنایع مانند صنعت پلاستیک و لاستیک از هر نوع پودر میکرونیزه بعنوان پر کننده نمی توان استفاده کرد. در این صنایع عموما از پودر کربنات کلسیم میکرونیزه با کیفیت بالا و درجه خلوص استاندارد استفاده بعمل می آید. فروش کربنات کلسیم برای صنعت پلاستیک یکی از دهها فعالیت اقتصادی گروه صنعتی آروشا می باشد. کارخانجات تولید مواد پلاستیکی با پلی پروپیلن از مشتریان دائمی کارخانه تولید پودر آروشا برای تامین کربنات کلسیم مورد نیاز خود می باشند . امروزه یکی از مواد پلیمری پرکاربرد در صنعت پلاستیک ماده پلی پروپیلن است که به علت خواص خود کاربرد وسیعی را در صنعت دارد. یکی از آمیزه های مورد استفاده ، پلی پروپیلن پرشده با کربنات کلسیم است که مورد توجه بسیاری از صنعتگران است . کربنات کلسیم ماده ای بسیار ارزان با خواص کارامد و عالی می باشد . فروش کربنات کلسیم کارخانه آروشا با قیمت مناسب و رقابتی انجام می گردد. آمیزه پلی پروپیلن با کربنات کلسیم مصارفی  مثل قفسه های پلاستیکی، تهیه کیسه با قابلیت چاپ ، ساخت تخت کفش ها و صندل ها، صنایع خودرو ، لوازم خانگی و …. دارد.

قیمت پودر کربنات کلسیم

آشنایی با تخصصی ترین کارخانه کربنات کلسیم

یکی از مهمترین دلایل تاسیس تعداد بسیار زیاد کارخانه تولید کربنات کلسیم در ایران و در کل دنیا، استفاده وسیع و گسترده از این محصولات در صنایع مختلف می باشد. در حال حاضر کربنات کلسیم با توجه به مزایا و کاربردهای بسیار زیادی که دارد، جزو متریال های محبوب در میان صنعتگران محسوب می گردد. در راستای همین امر ما در این محتوا به معرفی تخصصی ترین کارخانه تولید این محصولات می پردازیم تا شما مشتریان گرامی در صورت آشنایی با این کارخانه های تولیدکننده بتوانید بهترین محصولات را سفارش داده و از مزیت های آن ها بهره مند گردید. مجموعه صنعتی آروشا پودر، در حال حاضر یکی از چندین واحد تولیدکننده کربنات کلسیم در ایران است که فعالیت‌ های خود را به صورت حرفه ای تنها در زمینه تولید فرآورده های معدنی آغاز کرده است و می توان گفت چندین سال است تولید این محصولات را در حجم های بالای به انجام می ‌رساند. لازم به ذکر است که کربنات کلسیم تولید شده در این مجموعه از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشد و برای استفاده در تمامی صنایع گزینه ایده آلی است.

کربنات کلسیم مستربچ فیلم های پلیمری
>>

فروش کربنات کلسیم برای صنعت پلاستیک

خرید مستقیم کربنات کلسیم

قیمت مناسب کربنات کلسیم در کنار کیفیت بالای این محصولات جزو مهمترین عوامل موفقیت کارخانه آروشا پودر می باشد. به طور کلی می ‌توان گفت کربنات کلسیم با توجه به مزیت ها و ویژگی هایی که دارد قیمت مناسبی را به خود اختصاص می دهد. اما طبیعی است که مصرف کنندگان باز هم به دنبال نازلترین قیمت این ترکیبات در بازار باشند. در میان تولیدکنندگان انواع پودرهای میکرونیزه، مجموعه آروشا پودر با انجام اقداماتی نظیر فروش مستقیم از درب کارخانه و بدون کمک از واسطه ها توانسته قیمت محصولات خود را در حد پایین و مطلوبی نگه دارد و در واقع با ایجاد شرایط خرید مستقیم بهترین فرصت را برای خریداران این محصولات در سراسر کشور ایجاد کرده است. کیفیت و قیمت مناسب این محصولات در تولید فرآورده های با قیمت ها و کیفیت کنترل شده تاثیر بسیار زیادی دارد چرا که در اکثر صنایع از این ترکیبات به عنوان ماده اولیه و یا یک ماده افزودنی استفاده می گردد و در صورتی که کیفیت این ترکیبات تضمین شده باشد، مسما محصولاتی با کیفیت قابل قبول و قیمت مقرون به صرفه تولید و ارائه می گردند.

ایجاد تغییرات توسط کربنات کلسیم در پلی پروپیلن

1- افزایش مدول (مقاومت در برابر تغییر شکل)
2- کاهش تنش تسلیم
3- کاهش استحکام کششی
4- تسریع در کریستالیزاسیون و دمای ماکزیمم آن
5- کاهش میزان کریستالینیتی
6- افزایش مقاومت ضربه ( مقدار بهینه دارد)
7- کاهش قیمت

پلی پروپیلن از جمله پلیمر هایی است که می توان آن را در فرایند های مختلف مانند قالب گیری تزریقی ، اکستروژن ، فیلم دمشی، تولید صفحه و لوله و تک رشته و قالب گیری دمشی استفاده کرد.

ویژگی های کربنات کلسیم کارخانه آروشا

1- درجه خلوص بالا ، دانه بندی بسیار ریز و سطح مخصوص بالا
2- پراکندگی ذرات باید بسیار محدود باشد
3- عدم جذب رطوبت
4- خنثی بودن و عدم خورندگی با توجه به پوشش آلی آن
5- جریان و روان کنندگی و عدم تولید گرد و غبار در تولید

تقسیم بندی کربنات کلسیم:

1- کربنات کلسیم طبیعی : گچ ، سنگ آهک و مرمر
اجزای تشکیل دهنده کربنات کلسیم طبیعی : کربنات های کلسیم در ترموپلاستیکها به عنوان تقویت کننده استفاده می شود  کربنات مصرفی باید مشخصات زیر را داشته باشد:
CaCo3 %98-99.5
Mg Co3 0.5%
Fe2O3 0.2%
تخریب در اثر اشتعال %43.3 تا 43.8%
میزان رطوبت تا 0.3%
چگالی تا 2.7 گرم بر سانتی متر مکعب
سختی 3 موهز
درجه سفیدی 85تا 95 درصد
PH از 0.5 تا 9
جذب روغن 9-21 گرم بر 100 گرم پودر
سطح مخصوص 1تا 15 m2/g

فروشنده کربنات کلسیم پی یو کفش
>>

2- کربنات کلسیم رسوبی (سنتزی)

خواص ویژه کربنات کلسیمی که رسوبی و سطح آن اصلاح شده است به دلیل اندازه ذرات کوچک ، درجه خلوص بالا و ساختار معدنی آن است .یکی از نتایج اصلاح سطح کربنات کلسیم توزیع خوب آن در ماتریس پلیمر است کربنات کلسیم رسوبی را می توان از خلوص بالا ؛ ساختار معدنی و اندازه ذرات شناخت اما نسبت به کربنات کلسیم طبیعی معایب زیر را دارد. 1- گرانتر است 2- افزایش نیرو های برشی حین فرایند به علت سطح مخصوص بیشتر که افزودن آن را در مقدار زیاد غیرممکن می کند .

 

خصوصیات کربنات کلسیم رسوبی CCP

1- متوسط اندازه ذرات بین 0.004 تا 0.07 میکرون
2- درجه سفیدی از 95تا 96%
3- جذب روغن از 35تا40گرم بر 100 گرم پودر
4- سطح مخصوص 32تا 40گرم بر 100 گرم پودر

کاربرد کربنات کلسیم بر اساس مش

سیم و کابل مش 800 تا 3500
لوله پی وی سی 800تا 1000
گرانول پی وی سی 800 تا 3500
چرم مصنوعی 800تا 1500
کاغذ 1500تا 2500
رنگ 800 تا 3500
لاستیک 800 تا 1000
خوراک دام و طیور 100تا 800
شیمی ساختمان 400 تا 800
کاشی و سرامیک 400تا 1000
ایزوگام 400تا 1500
چسب و لعاب 600تا 3500

فروش کربنات کلسیم برای صنعت پلاستیک

مشتریان محترم پودر کربنات کلسیم جهت مصارف صنعت پلاستیک می توانند استاندارد فنی و شیمیایی و دانه بندی پودر کربنات کلسیم مورد نیاز واحد صنعتی خود را با کارشناسان فروش گروه صنعتی آروشا درمیان بگذارند تا محصول مورد نظر به ایشان ارسال گردد .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 5 / 5. تعداد موافقین : 1

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.