فروش کربنات کلسیم اصفهان

4.9
(50)

عرضه و فروش کربنات کلسیم اصفهان توسط شرکت های بسیاری صورت می گیرد. اما همانطور که می دانید برخی از آنها محصولات نامرغوبی در اختیار خریداران قرار می دهند. این امر عوامل گوناگونی دارد. بعضی از عرضه کنندگان تنها واسطه هستند و برای فروش محصول خود، می بایست قیمت آنرا کاهش دهند. چراکه مشتریان می توانند با مراجعه به تولید کننده در هزینه ها صرفه جویی کنند. بناچار دلالان بمنظور پایین آوردن قیمت فروش، کیفیت کربنات کلسیم را دستخوش تغییرات می کنند. گاها دیده شده پودر های بدون کیفیت و همراه با ناخالصی را با پودر های مرغوب ترکیب می کنند. بدین ترتیب محصولات نامرغوب را جهت سود دهی بیشتر عرضه می نمایند.

فروش کربنات کلسیم اصفهان

مرکز تولید بهترین کربنات کلسیم اصفهان

در اصفهان غالب مصرف کنندگان کلسیم کربنات یا (caco3)، تولیدی ها و فعالان حوزه های ساختمانی هستند. معمولا در هر صنعت نوع خاص caco3 مورد استفاده قرار می گیرد. از اینرو مواد مورد نیاز هر کدام متفاوت می باشد. برای مثال مواد بکار رفته برای ساخت لاستیک و پلاستیک، درصد خلوص و ویژگیهای بخصوصی دارد. در صنایع دیگر نیز بهمین منوال می باشد. شرکتهای تولید کاغذ از آن بعنوان پرکننده و روشن کننده کاغذ بهره میبرند. بنابراین مواد مورد نیاز این صنعت باید بسیار روشن و با کیفیت باشد.

رنگدانه های موجود در پودر کلسیم در حوزه تولید جوهر های چاپی نیز نقش موثری دارد. همینطور در رنگسازی که بعنوان ماده پرکننده در ساخت رنگ اهمیت ویژه ای داشته و کیفیت مواد اولیه نکته بسیار ضروری و مهمی است. در بسیاری از زمینه های شغلی دیگر کلسیم جزء ترکیبات اصلی خط تولید بوده و همین موضوع موجب رقابت در فروش کربنات کلسیم اصفهان گشته است. صنایعی مانند:

  • ساخت لوازم بهداشتی
  • داروسازی
  • خوراک دام و طیور
  • سرامیک سازی
  • و موارد دیگر

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

علت استفاده از کربنات کلسیم در صنعت رنگ سازی

اهداف زیادی برای استفاده از پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم در صنعت رنگ سازی به چشم می‌ خورد که مهم ترین و پررنگ ترین آنها استفاده به عنوان گسترش دهنده، پخش کننده و افزایش دهنده شفافیت رنگ های تولید شده می باشد. کربنات کلسیم علاوه بر صنعت رنگ، به عنوان پرکننده و حجم دهنده در بسیاری از صنایع دیگر هم به کار گرفته می‌ شود. پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم به عنوان یک عامل ضد ته نشینی به راحتی می‌ توانند ویژگی های براقیت و پایداری رنگ های صنعتی را چندین برابر نمایند.

به صورت کلی می توان گفت مهمترین دلایل استفاده از پودر های کربنات کلسیم در صنعت رنگ سازی در افزایش کیفیت رنگ، کاهش هزینه‌ های تولید رنگ، افزایش سهولت استفاده از رنگ، افزایش براقیت و درخشندگی رنگ می باشد. به همین دلیل است که این ترکیب به عنوان یک ماده اولیه ضروری در این صنعت مورد استفاده قرار می‌ گیرد. برای تولید رنگ های با کیفیت باید از کربنات کلسیم مخصوص رنگ سازی با مش بندی مناسب استفاده گردد چرا که انتخاب نامناسب این پودر های میکرونیزه می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای تولید کنندگان فراهم آورد.

خرید کربنات کلسیم رنگ سازی

خرید پودر میکرونیزه کربنات کلسیم مخصوص صنعت رنگ سازی باید با دقت بسیار زیادی انجام پذیرد چرا که کربنات کلسیم مورد استفاده در این زمینه باید دارای درجه خاصی از قدرت پوشش دهندگی باشد. معمولا از پودر های کربنات کلسیم در اندازه ذرات ریز در این صنعت استفاده می‌ شود. کربنات کلسیم در واقع یک رنگدانه اکسترون کننده دارای اثر پوشش دهنده و پرکننده می باشد که استفاده از آن باعث ظرافت و یکنواختی رنگ های تولید شده می شود.

وقتی اندازه ذرات پودر های میکرونیزه نزدیک به دی اکسید تیتانیوم انتخاب شود، اثر پوشش دهی دی اکسید تیتانیوم چندین برابر می شود و این می تواند استحکام و مقاومت رنگ های تولید شده را افزایش دهد. کربنات کلسیم در مش بالا و اندازه ذرات بسیار ریز اثرات قابل توجهی را در کاهش سمباده زدن در فرآیند های تولید رنگ های صنعتی ایجاد می نماید.

این ماده در رنگ های مخصوص همچنین باعث افزایش قدرت پوشانندگی، کاهش میزان مصرف دی اکسید تیتانیوم و بهبود عملکرد پرداخت بتونه می شود. در راستای همین موضوع در زمان طراحی و تولید هر یک از رنگ ها از کربنات کلسیم با مش بندی های خاصی استفاده می گردد. ولی در هر صورت می‌ توان گفت پرکاربردترین کربنات کلسیم در صنعت رنگ سازی مربوط به محصولی است که دارای بالاترین میزان عیار و ریزترین اندازه ذرات است و معمولاً در مش بندی های ۱۲۰۰ به بالا معرفی می گردد.

شرکت فروش کربنات کلسیم اصفهان

گروه صنعتی آروشا با در اختیار داشتن کارخانجات متعدد و همین طور سابقه درخشان در زمینه فروش کربنات کلسیم اصفهان، تولیدات خود را با کیفیت عالی به مشتریان عرضه می دارد. این شرکت سنگ های کلسیم را از معادن نامی و معروف که خالصی بالایی از کلسیم را دارا می باشند، استخراج کرده و به کارخانه های خود منتقل می نماید. سپس بوسیله دستگاه ها و تجهیزات بروز خود، همانند آسیاب فکی مواد را پودر کرده و با شستشو، گرد و غبار را از خرده سنگها دور کرده و بوسیله ماشین آلات دیگر آنرا به پودر تبدیل می نماید. لازم بذکر است که طی مراحلی با استفاده از دستگاههای جداکننده میزان مش پودر مشخص می گردد.

بدین ترتیب انواع کلسیم کربنات با مش مختلف جهت صنایع گوناگون تولید می شود. یکی از دلایل مراجعه خریداران به آروشا، وجود این شرکت بعنوان تولید کننده پودر های معدنی است. چراکه متقاضیان هنگام خرید تنوع محصولات را با کاربردهای مختلف در مقابل خود خواهند داشت. از طرف دیگر بدلیل حذف واسطه، قیمت تولیدات کاهش چشمگیری خواهد داشت.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.