فروش پودر نما شسته سفید بسته بندی 25 کیلویی

پودر نما شسته بسته بندی سفید از جمله محصولات ساخته و پرداخته شده ای است که از آن ها برای نما دادن و دیزاین دادن به دیوار های بیرونی ساختمان ها استفاده می شود. این پودر ها که در میان عموم ساختمان سازان با عنوان پودر نما شسته آماده نیز مشخور است به دو صورت عمده و جزئی به فروش می رسد که البته از این میان، فروش عمده قیمتی مناسب تر و مقرون به صرفه تر دارد.

فروش پودر نما شسته سفید بسته بندی

مواد لازم اجرای نما شسته چیست؟

اگر از دور به ظاهر یک ساختمان که با پودر های نما شسته نما کاری شده اند نگاهی بیاندازیم در ابتدا به نظر می رسد که برای ایجاد چنین نمایی نیاز به تجهیزات خاص صنعتی و عمرانی داریم.
در حالی که این یک باور اشتباه است و برای چنین کاری نیاز به هیچ ابزار و شگرد خاصی نیست. برای این کار تنها به مقداری سنگ، پودر سنگ، سیمان سفید و مقداری آب نیاز است که البته شایان ذکر است که نسبت ترکیب مواد فوق بستگی زیادی به مساحت سطح مورد نظر دارد.
پس از این مرحله مواد نام برده شده را به نسبت های کاملا استاندارد با یکدیگر ترکیب کرده و پس از تهیه یک ملات کاملا یکدست و با غلظت مناسب، جهت اجرای کار آماده می شویم. جهت اجرای پودر شسته نما در ساختمان سازی ها ابتدا لازم است جهت اجرای هر چه بهتر نما کاری و یک دست و یک پارچه شدن نمای پایانی ساختمان ابتدا باید سطح زیرین کار را با استفاده از ترکیبی از ملات ماسه و سیمان پلاستر کرد تا سطح زیر کار کاملا مسطح، یک دست و هموار گردد.
انجام این کار سبب می شود تا علاوه بر آن که سطح پایانی نما تبدیل به سطح یک دست و بی نقص گردد در استفاده مصالحی چون پودر نما شسته نیز صرفه جویی گردد.

مهمترین خبر سایت
عمده فروشی پودر سنگ جوشقان اصل

فروش پودر نما شسته سفید بسته بندی

پخش پودر نما شسته بسته بندی

شرکت تولید و بسته بندی انواع پودر های نما از جمله شرکت های معتبر و شناخته شده ای است که در زمینه تهیه، توزیع، فروش و پخش پودر نما شسته مشغول به فعالیت می باشد.

این شرکت فعالیت های مربوط به پخش را از طریق سایت اینترنتی ویژه خود و به صورت آنلاین و همچنین از طریق دفتر فروش شرکت تولید کننده این نوع محصول به صورت حضوری و مراجعه مستقیم انجام می دهد.

سایت اینترنتی و همچنین نمایندگی شرکت آماده پاسخگویی به حجم بالایی از نیاز متقاضیان در بازار های داخلی و خارجی بوده تا با ارائه محصولاتی ناب و درجه یک زینت بخش فضای خارجی ساختمان های آنان باشد.

ارسال پودر نما شسته بسته بندی به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گردد.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش