فروش پودر ماستیک آماده کیسه ای

پودر ماستیک کیسه ای محصولیست وه بعد از عملیات درزگیری و قبل از رنگ کردن بر روی کل سطح برای یکدست و صاف کردن آن مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش پودر آماده ماستیک کیسه ای به شکل انبوه و گسترده به صورت مستقیم توسط نمایندگی ها، پخش کننده ها و همین طور تولید کننده های مصالح ساختمانی با بالاترین درجه کیفیت و مرغوبیت انجام می گیرد.

فروش پودر ماستیک آماده کیسه ای

همه چیز درباره پودر ماستیک

برای رسیدن به بهترین نتیجه در رنگ آمیزی یکی از بهترین کارها این می باشد که قبل از شروع این عمل رنگ کردن با پودر ماستیک یک لایه نازک بر روی کل سطح پوشیده گردد.

اجرای این لایه موجب پوشاندن امواج احتمالی در سراسر سطح کار می شود و باعث به وجود آمدن یک سطح یکدست و صاف بر روی پانل می گردد.

پودر ماستیک برای نصب صفحه های پوشش یافته با عایق های فوم پلی استایرین، صفحه های روکش دار گچی و پشم سنگ بر ردی تیغه های بتنی، آحری، سیپورکس، سفالی، هبلکس و دیواره های گچی قابل استفاده است.

از این محصول می توان برای موارد زیر به راحتی بهره برد:

  1. برای جلوگیری از به وجود آمدن سایه روشن به دلیل اختلاف های نوع مصالح زیر رنگ و مقدار جذب رنگ مختلف آنها
  2. برای پوشاندن کل سطح پس از تمام کردن مرحله های پوشش و درزگیری درزها نکته هایی وجود دارد که در هنگام استفاده و اجرای ماستیک باید در نظر گرفته شود که این نکته ها عبارتند از:
  • سطحی که می خواهیم بر ردی آن عمل ماستیک را انجام دهیم و اجرا کنیم باید کاملا تمیز باشد.
  • میزان دمای کار در هنگام انجام دادن عمل ماستیک بیش از حد زیاد و بالا نباشد چون باعث سوختن آن می گردد.
مهمترین خبر سایت
پخش پودر ماستیک یونیزه کیسه ای

خواص پودر ماستیک

از خاصیت های پودر ماستیک هم می توان موارد زیر را نام برد:

  • مقاومت بالا و زیاد در برابر عوامل محیطی
  • مقاومت بالا در برابر نور خورشید
  • حفظ قابلیت انعطاف پذیری در یخبندان و گرمای شدید
  • سمی نبودن و قابل استفاده در کنار آب آشامیدنی

فروش آهک میکرونیزه قم

تولید کننده پودر ماستیک کناف کیسه ای

تولید کننده های زیادی در سراسر کشور ایران وجود دارند که در زمینه تولید پودر ماستیک کناف کیسه ای که جزء مصالح کاربردی و پر استفاده در زمینه ساخت و ساز می باشد فعالیت می کنند.

تولید کننده پودر ماستیک تمام کوشش و تلاش خود را به گرفته اند هم از نظر استفاده از نیروی کار و انسانی متخصص و کارآمد و هم از نظر استفاده کردن از ماشین آلات حرفه ای، به روز و پیشرفته که مصالح و محصول های با کیفیت و مرغوبی را در اختیار مصرف کننده ها و استفاده کننده ها قرار دهند.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش