فروش بهترین آهک خالص

4.9
(41)

فروش بهترین آهک خالص توسط افراد متعددی در ایران در حال انجام می باشد و این نکته می‌ تواند برای خریداران عمده این محصولات و در واقع متقاضیان و مصرف کنندگان این تولیدات در صنایع حساس از اهمیت زیادی برخوردار باشد که بتوانند بهترین محصولات با بالاترین کیفیت دسترسی داشته باشند.

فروش بهترین آهک خالص

کارخانه تولید بهترین هیدرات کلسیم خالص

تولید بهترین هیدرات کلسیم خالص در کارخانه آروشا پودر نسبت به گذشته با جدیت بیشتری دنبال می گردد و این پارامتر به دلیل این موضوع است که خریداران این محصولات در بازار تعداد بسیار زیادی از فعالان در صنایع مختلف هستند و به واسطه خالص سازی ویژه این تولیدات بهره‌ برداری از آنها را در دستور کار خود قرار دادند.

بهترین هیدرات کلسیم خالص همان آهک هیدراته است که جزو فرآورده های اصلی تولید شده از سنگ آهک محسوب می گردد؛ این تولیدات با فرمول شیمیایی هیدروکسید کلسیم و با اسامی مختلف همچون آهک شکفته، آهک مرده و آهک ابخورده شناخته شده هستند و به عنوان یک محصول فوق العاده پر مصرف در صنایع تولید کاغذ، فولاد، ساختمان سازی و صنایع غذایی به کار گرفته می شوند.

هیدرات کلسیم به دلیل واکنش پذیری و ویژگی های شیمیایی خود در مقایسه با سنگ های معدنی آهک تفاوت هایی دارد، این تولیدات انحلال پذیری بسیار کمی در آب داشته و در صورت تماس با آب واکنشی از خود نشان نمی دهند و بعد از مدتی ته نشین می گردند، این محصولات از نظر شیمیایی هم جزو ترکیبات قلیایی هستند که به راحتی با اسید ها وارد واکنش شده و آنها را خنثی می کنند.

آهک هیدراته یا همان هیدرات کلسیم بسیار پایدار است اما به مرور زمان و بعد از گذشت مدت زمان های زیاد با جذب گاز دی اکسید کربن موجود در محیط می تواند به همان منشاء اصلی خود یعنی سنگ های معدنی تبدیل گردد.

انتشار آخرین قیمت آهک هیدراته صادراتی
>>

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

خرید  دوغاب آهک با کیفیت

خرید دوغاب آهک با کیفیت را بیشتر فعالان در صنعت آسفالت سازی انجام می دهند چرا که این تولیدات تاثیرات مثبتی در ارتقای کیفیت و پایداری آسفالت های ایجاد می کنند؛ این فرآورده ها می توانند از ترک خوردن و ترکیدن آسفالت ها در شرایط جوی نامطلوب مخصوصاً در اثر یخ زدگی جلوگیری نماید و پیوند بین قیر و آسفالت را چندین برابر می کند.

این تولیدات همچنین از رشد گیاهان در بستر جاده‌ ها و در زیر آسفالت ها جلوگیری می نمایند و در صنعت تولید سیمان هم به مقدار بسیار زیادی استفاده می شوند،  این تولیدات قابلیت شکل پذیری انواع سیمان را ارتقا داده و افزایش استحکام سیمآن ها را نیز به وجود می آورند.

خرید بهترین آهک هیدراته با کیفیت

خرید بهترین آهک هیدراته با کیفیت را متقاضیانی می توانند تجربه کنند که با چشمی باز به شناخت معتبر ترین شرکت های تولید کننده و عرضه کننده این محصولات می پردازند و در صورت شناخت این واحد ها همراه با محصولات خریداری شده آنالیز شیمیایی را دریافت می‌ نمایند؛ آنالیز آهک هیدراته  نشان‌ دهنده نوع مواد تشکیل دهنده این محصولات است و به عنوان یک مولفه مهم برای صنایع حساس قابل استفاده می باشد و آنها بر مبنای همین آنالیز شیمیایی که البته بر اساس دستگاه های پیشرفته انجام شده است به راحتی می توانند تاثیرگذاری مواد تشکیل دهنده آهک را بر روی ویژگی های محصول نهایی خود شناخته و در صورت مثبت بودن این تاثیرگذاری از آنها استفاده نمایند.

آهک هیدراته با کیفیت در مقیاس صنعتی به کمک تجهیزات و سیستم های پیشرفته تولید می گردد، اصلی ترین مرحله تولید آهک هیدراته همان مرحله ترکیب کردن آب و آهک می باشد که نوع ترکیب کردن در این میان اهمیت بسزایی دارد و در واقع همین پارامتر تفاوت فعالیت شرکت‌ های تولیدکننده و کیفیت محصولات عرضه شده در بازار ایجاد می نماید.

ما در مجموعه آروشا پودر در حال حاضر از سیستم‌ های پیشرفته هیدراتاسیون استفاده می نماییم و بر طبق این روش از طریق تزریق بخار آب جوش در دما های بالای ۳۰۰ درجه سانتیگراد، اهک به حالت هیدراته تبدیل می کنیم، در صورتی که برخی از کارخانه‌ های فعال در این میان به صورت مستقیم آب را بر روی آهک پاشیده و این پارامتر باعث کاهش شدید کیفیت تولیدات آنها می شود.

شما مشتریان گرامی با در نظر گرفتن اهمیت نحوه تولید این محصولات باید خرید بهترین تولیدات را از معتبرترین مراکز عرضه کننده به انجام برسانید و در این محتوا شرکت اروشا را به شما مشتریان گرامی پیشنهاد می نماییم؛ البته ما برای این پیشنهاد خود دلایل بسیار زیادی داریم که شما می‌ توانید با یک بار خرید کردن به صحت گفته های ما پی برده و به صورت دائم از این واحد تولید کننده معتبر خرید های خود را انجام دهید،ما در این مجموعه آماده ثبت سفارشات شما مشتریان گرامی می باشیم.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 41

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.