نکات تجاری مهم برای فروش آهک هیدراته در تبریز

4.9
(36)

نکات تجاری مهم برای فروش آهک هیدراته در تبریز در دست تولید کنندگان با تجربه و سابقه بالا قرار دارد که دقیقاً بر اساس نیاز بازار، تولیداتی را ارائه می‌ نمایند؛ فروش آهک هیدراته در حال حاضر از اهمیت فوق العاده و پررونقی برخوردار است چون این ترکیبات نسبت به گذشته کاربرد های گسترده‌ تری پیدا کرده‌ اند، این ترکیبات در حال حاضر جزء جداناپذیر از صنعت کاغذ و صنعت تصفیه محسوب می‌ گردند و به عنوان منعقد کننده و تصحیح اسیدیته محیط‌ ها به کار گرفته می‌ شوند، این ترکیبات همچنین عنصر غیر قابل تعویض در تولید فولاد هستند و در تصفیه سازی اولیه و ثانویه به بهره‌برداری می‌ رسند.

آنالیز شیمیایی پودر آهک زنده میکرونیزه

Measure Element Measure Element
% 1 > cao (inactive) min 90% cao (active)
% 0.5 > mgo % 6 > caco3
% 0.5 > al2o3 % 0.5 > sio2
% 0.5 > mno % 0.3 > k2o
% 6 > l.o.i % 0.3 > na2o
trace so3 % 0.5 > fe2o3

فروش آهک هیدراته در تبریز

وضعیت فروش آهک هیدراته در تبریز

آمار به دست آمده از بررسی وضعیت فروش آهک هیدراته در تبریز نشان دهنده این است که این ترکیبات در برخی از صنایع نقش پررنگی را بر عهده دارند و همان طور که قبلاً اشاره کردیم به عنوان عنصر غیر قابل جایگزین به بهره‌ برداری می‌ رسند؛ بیشترین میزان مصرف آهک هیدراته در حال حاضر در صنعت تصفیه آب و فاضلاب به چشم می‌ خورد.

این ترکیبات یک ماده منعقد کننده هستند و مزیت‌ های فراوانی را ایجاد می‌ نمایند، از این فرآورده‌ های معدنی و صنعتی در تهیه فیلتر برای تصفیه آب استفاده می‌ شود و خنثی سازی اسید های موجود در این محیط‌ ها و همچنین افزایش پی اچ آب که باعث از بین بردن عوامل بیمار زا می‌ شود، از دیگر مزیت‌ های بهره‌برداری از آنها است.

قیمت انواع آهک بسته بندی

با توجه به این موضوع که قیمت انواع کیسه و نوع بسته‌ بندی بر قیمت آهک تاثیرگذار است، خریداران باید به خرید آهک کیسه‌ ای و فله‌ ای توجه داشته باشند و آن دسته از متقاضیانی که می‌ توانند در شرایط بهینه به نگهداری از این ترکیبات بپردازند، بهتر است خرید آهک فله را تجربه نمایند تا هزینه‌ های آنها به مقدار قابل توجهی کاهش یابد.

مجموعه صنعتی آروشا پودر با در نظر گرفتن تاثیر بسته‌ بندی بر قیمت انواع آهک هیدراته در بازار در حال حاضر فرصتی را برای اظهار نظر خریداران به وجود آورده‌ است و بر مبنای نوع نیاز خریداران و یا محل ارسال بار به معرفی انواع این محصولات می‌ پردازد، این مجموعه تولید کننده حتی برای مصارف صادراتی هم بسته‌ بندی‌ های متناسب و مقرون به صرفه‌ ای را پیشنهاد می‌ کند تا سود حاشیه‌ ای خوبی نصیب فعالان شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 36

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.