فروشنده کربنات کلسیم خرم آباد

4.9
(51)

معروف ترین و مرغوب ترین نوع کربنات کلسیم ممتاز که در ایران تولید می شود، کربنات کلسیم خرم آباد می باشد. به‌طور کلی می توان گفت خرم آباد یکی از شهرستان های استان لرستان می باشد که وجود معادن بسیار زیاد منابع طبیعی در آن باعث شده است به منطقه اقتصادی بزرگ تبدیل شود.

فروشنده کربنات کلسیم خرم آباد

بهترین فروشنده کربنات کلسیم خرم آباد

بهترین فروشنده کربنات کلسیم خرم آباد کارخانجات گروه صنعتی آروشا پودر می باشد که امروزه به عنوان بزرگترین تولید کننده پودرهای معدنی شناخته می شود. در این شرکت تولیدی از بهترین و مدرن ترین تجهیزات به منظور راه اندازی خطوط تولید زیاد بهره گرفته شده است. این کارخانه تولیدی بیشترین میزان سنگهای معدنی موجود در این شهرستان را استخراج کرده است. این سنگ ها حاوی مقادیر زیادی کربنات کلسیم هستند.

این سنگ های معدنی به مجموعه انتقال می یابند و پس از انجام فرآیندهای خالص سازی کربنات کلسیم سفید و درخشنده در بسته بندی های مناسب تولید می شوند. این محصولات امروزه آماده فروش و عرضه به مشتریان و خریداران می باشند. عرضه مستقیم کربنات ممتاز در این شرکت صاحب نام و اعتبار باعث تولید آن به صورت انبوه شده است. فروش این محصول در بین فعالیت های شرکت حفظ شده و روز به روز افزایش یافته است.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

مرکز توزیع پودر کربنات کلسیم صنعتی

مجموعه آروشا پودر که تولید کننده کربنات اصل می باشد امروزه به عنوان یکی از مراکز توزیع پودر کربنات کلسیم خرم آباد اصیل شناخته شده است. این مجموعه بخش وسیعی از نیاز صنایع مختلف به  کلسیم کربنات را رفع نموده ااست. همچنین این کارخانه نیاز داخلی  به این محصول را رفع کرده است. این مرکز به عنوان مرکز فروش و عرضه کربنات کلسیم اصیل این پودر معدنی را به کشورهای حاشیه خلیج فارس و خاورمیانه صادر نموده است.

این مجموعه شناخت کاملی از بازار های خارجی دارد و  سفیدترین و مرغوب ترین پودر کلسیم کربنات را به مشتریان خارجی عرضه کرده است. آزمون های سخت که در این مجموعه روی محصولات انجام می گیرد باعث شده است اعتماد مشتریان با موفقیت کسب گردد. این مجموعه پس‌ از چندین سال فعالیت صادقانه در بین تولید کنندگان صنایع شیمیایی به عنوان نخستین شرکت تولیدی، صنعتی و تجاری معتبر و قابل اعتماد شناخته شده است.

دلیل تفاوت قیمت پودر کربنات کلسیم

شاید شما هم به عنوان خریدار پودر کربنات کلسیم در بازار با اعداد متفاوتی از قیمت فروش این محصولات برای هر کیلوگرم و هر تن مواجه شده باشید و باز این سوال برایتان پیش می‌ آید که دلیل اصلی این تفاوت قیمت‌ ها چیست؟ این موضوع که قیمت مواد اولیه بر روی قیمت محصولات تولیدی تاثیر دارد بر کسی پوشیده نیست و حتی شما هم می‌ دانید که این پارامتر بسیار اهمیت دارد؛ از آنجایی که تولید کنندگان پودر های کربنات کلسیم از معادن درجه یک، دو و سه جهت تولید محصولات خود استفاده می‌ نمایند مسلماً تفاوت قیمت در بین آنها دیده می‌ شود.

برخی از تولید کنندگان با تهیه پودر های نامرغوب و اعلام قیمت‌ های پایین‌ تر قصد دارند به سود بالایی در زمان‌ های کوتاه برسند که در صورت وقوع این اتفاق مسلماً خریداران بیشترین ضرر را خواهند داد، در صورتی که کارخانه‌ های تولید کننده معتبر همیشه با انتخاب مواد اولیه درجه یک و بعد از آن تلاش برای مطلوب نگه داشتن قیمت محصولات فعالیت‌ های متداومی انجام می‌ دهند و قیمت واقعی محصولات را نه کم و نه زیاد اعلام می‌ نمایند.

مشکل دیگری که تاثیر مستقیم در تفاوت قیمت محصولات در بازار دارد، فعالیت کارخانه‌ هایی است که دارای تجهیزات مدرن و پیشرفته نیستند اما ادعا می‌ کنند که پودر های میکرونیزه را در مش‌ های بالا ارائه می‌ نمایند، در این شرایط هم افراد سودجو قیمت پایین‌ تری برای فروش محصولات اعلام می‌ کنند و باز هم خطری برای خریداران عمده به وجود می‌ آید.

عرضه مستقیم سفیدترین کربنات کلسیم

شرکت آروشا پودر که به عنوان بزرگترین مرکز فروش کربنات کلسیم خرم آباد در استان لرستان شناخته شده است. چندین‌ سال است که در زمینه تولید، فروش و عرضه این پودر معدنی فعالیت داشته است. این گروه صنعتی امتیاز موفق ترین تولید کننده کلسیم کربنات خرم آباد را کسب نموده است.

این شرکت با عرضه کربنات کلسیم سفید با قیمت مناسب مشتریان زیادی را به سمت خود جذب نموده است. از این رو به عنوان یکی از معتبرترین مراکز عرضه کربنات درجه یک در بین تولید کنندگان کلسیم کربنات خرم آباد شناخته شده است. این شرکت تولید کربنات مرغوب محصولات خود را با قیمت مناسب به فروش می رساند از این رو به عنوان یکی از بهترین فروشندگان این محصول شناخته شده است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.