صادرات کربنات کلسیم بوشهر

0
()

در مجموعه صنعتی آروشا، مجهزترین تولید کننده انواع مواد معدنی، استاندارد های بین المللی ساخت محصولات بطور کامل رعایت شده و بدین صورت، تولیدات درجه یک و عالی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. تولید و صادرات کربنات کلسیم بوشهر از دیگر خدمات شرکت می باشد که در طی سالهای گذشته به نحو احسن صورت می پذیرفته است. درحقیقت ایران یکی از غنی ترین کشورهای منطقه، در خصوص مواد معدنی است و معادن فراوانی را در خود جای داده است. در مورد کلسیم نیز بهمین منوال بوده و معدنهای استخراج کلسیم کربنات، در نقاط مختلف کشور دیده می شود. اما از سنگ های هر معدنی نمی توان محصولی با کیفیت تولید نمود. چراکه تنها برخی از مناطق حاوی درصد بالای کلسیم می باشند و در بعضی دیگر خلوص کمتری وجود دارد. درنتیجه تولیدات عالی و ممتازی را شاهد نخواهیم بود.

صادرات کربنات کلسیم بوشهر

کاربرد پودر کربنات کلسیم کوتد

دامنه کاربری وسیع پودر کربنات کلسیم کوتد شرایطی را برای تولید انبوه این محصولات در ایران ایجاد کرده است. از مهمترین کاربرد های پودر کربنات کلسیم کوتد می توان به استفاده از این محصولات در تولید پلیمر ها اشاره کرد.
پودر کربنات کلسیم کوتد به واسطه داشتن برخی از خصوصیات و ویژگی ها مخصوصاً به خاطر طبیعی بودن با پذیرفتن نقش فیلر در تولید پلیمر ها باعث کاهش میزان استفاده از پلاستیک و در نتیجه آلودگی کمتر محیط زیست می شود. استفاده از کربنات کلسیم کوتد با کیفیت بالا و قیمت وسوسه انگیز پایین، باعث افزایش خواص فیزیکی، شیمیایی و ساختاری پلیمر ها می گردد.
برای سازگاری بیشتر پلیمر ها با کربنات کلسیم معمولی از اسید های چرب برای پوشش دهی کربنات کلسیم استفاده می شود که این باعث می گردد کربنات کلسیم معمولی به کربنات کلسیم کوتد تبدیل شود. همان طور که اشاره کردیم این ترکیب دارای کاربرد های بسیار زیادی در صنایع است و از قیمت فروش بالاتری برخوردار می باشد.

کارخانه تولید کلسیم کربنات
>>

سفارش دهنده پودر کربنات کلسیم فله ای

قیمت کربنات کلسیم کوتد

قیمت کربنات کلسیم کوتد نسبت به دیگر گرید های کربنات کلسیم بالاتر می باشد. اما می توان به جرات گفت تاثیرگذاری این ترکیبات در مقایسه با کربنات کلسیم معمولی بسیار بیشتر می باشد و در حال حاضر با هدف کاهش هزینه‌ های نهایی و بهبود خواص فیزیکی و شیمیایی بسیاری از کالا ها از این ترکیبات استفاده می‌ شود. یکی از مهمترین شاخصه های پودر کربنات کلسیم کوتد داشتن خاصیت آبگریزی در شرایط مختلف می باشد و این شاخصه‌ باعث سازگاری بیشتر این پودر میکرونیزه با پلیمر ها می‌ شود. همان طور که اشاره کردیم در حال حاضر کربنات کلسیم کوتد از بازار فروش پر رونقی برخوردار می باشد. در هر صورت می توان گفت قیمت پودر کربنات کلسیم کوتد در مقایسه با تاثیرات مثبت این محصولات بر روی افزایش کیفیت و بهبود خواص فیزیکی و شیمیایی تولیدات قابل توجیه می باشد و این محصولات در بسیاری از صنایع به عنوان بهترین مکمل به کار گرفته می شود.

صادرات کربنات کلسیم بوشهر

کارخانه تولید بهترین کربنات کلسیم بوشهر

باتوجه به مطالب ذکر شده، بنابراین کارخانه تولید کننده، برای ساخت بهترین پودر کلسیم و صادرات کربنات کلسیم بوشهر می بایست مواد اولیه تولید را از معدنهای معتبری که بارها امتحان خود را پس داده اند و به منابعی خالص و مرغوب مشهور می باشند تهیه نمایند. این تنها اولین گام دستیابی به محصول اصل و خالص می باشد. قدم بعدی مجهز کردن کارخانه به دستگاههای کوبش و خردایش مدرن است که توسط تمامی تولید کنندگان رعایت نمی شود. این اقدام نه تنها به ساخت فراورده های درجه یک کمک خواهد کرد، بلکه برای خود شرکت نیز مزایای بسیاری داشته و دست کم منجر به کاهش مصرف انرژی و بدنبال آن، صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد.
کلسیم بطور کل به دو صورت بدست می آید. نوع اول کاملا طبیعی و از منابعی همچون: سنگ آهک، کلسیت و سنگ گچ حاصل می شود که به آن کلسیم معدنی می گویند. در روش دیگر از منابع کلسیم در ترکیباتی چون: پوست تخم مرغ، صدف های دریایی و مانند آنها استفاده می شود و با اضافه کردن آب و عبور دی اکسید کربن، کلسیمی بدست می آید که از قضا بسیار خالص بوده و البته قیمت آن نیز گرانتر خواهد بود. این نوع به کلسیم رسوبی معروف بوده و نامیده شده است. در حالت عادی و اغلب صنایع از قبیل: صنایع رنگسازی، صنایع پلاستیک سازی، راهسازی، ساخت مصالح ساختمانی، ساخت بتن، تولید لاستیک، فولاد سازی، حفاری و مانند اینها، از نوع اول و معدنی بهره می برند. زیرا قیمت مناسبی داشته و جهت کاربرد در اینگونه حوزه ها، کارایی لازم را خواهد داشت.

صادرات کربنات کلسیم بوشهر

گروه صنعتی آروشا بمنظور فروش داخلی و صادرات کربنات کلسیم بوشهر، با بهره گیری از معدن کلسیم مرغوب و نیز نیروی متخصص و کارخانجات مجهز، پودر کلسیم سفید و با کیفیتی تولید می نماید. بهمین علت عموما مشتریان همیشگی خود را در اختیار داشته و تنها از این شرکت مایحتاج خود را تامین می نمایند.

انواع کربنات کلسیم کارخانه تولید پودر
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.