صادرات کربنات کلسیم به عراق

صادرات پودر کربنات کلسیم به عراق جزو بازار های بسیار جذاب برای تولیدکنندگان داخلی می باشد چون این کشور یکی از اهداف و مقاصد اصلی صادرات این فرآورده های معدنی است و به صورت سالانه هزاران تن از این فرآورده ها به صورت بسته بندی شده یا فله، برای به کارگیری در صنایع متفاوت به این کشور ارسال می گردند.

صادرات کربنات کلسیم به عراق

موارد مصرف پودر کربنات کلسیم در عراق

پودر کربنات کلسیم صادراتی به کشور عراق معمولاً در زمینه تولید مصالح ساختمانی، در صنعت دارویی و در صنعت کاغذ سازی به مصرف می رسد و می توان گفت این سه صنعت مهم جزو مصرف کنندگان اصلی کربنات کلسیم ایران در عراق می باشند.

در عراق به مصالح ساختمانی و پودر های معدنی نیاز بسیار زیادی می باشد چون فرایند های ساخت و ساز در سال های اخیر رونق رو به رشدی در این کشور به خود گرفته است و از آنجایی که کارخانه های تامین کننده مواد اولیه در این کشور وجود ندارند، مسلما باید نیاز خریداران از طریق واردات آنها انجام پذیرد.

یکی دیگر از مهمترین دلایل خرید کربنات کلسیم در کشور عراق تامین مواد اولیه برای صنعت داروسازی می باشد؛ این ترکیب در تهیه دارو هایی که برای بیماران کلیوی نیاز است به صورت عمده به مصرف می‌ رسد، همچنین از کربنات کلسیم ایرانی به عنوان بهترین مکمل غذایی در صنایع تولید محصولات غذایی استفاده می شود.

فروش کربنات کلسیم در مشهد
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

میزان سودآوری صادرات کربنات کلسیم به عراق

قیمت پودر کربنات کلسیم در بازار های داخلی کشور عراق نسبت به بازار های ایران بیشتر است و به همین دلیل اکثر تامین کنندگان این ترکیبات نسبت به صادرات آنها رغبت دارند؛ از طرف دیگر کشور عراق از نظر جغرافیایی در نزدیکی کشور ایران قرار دارد و این موضوع به کاهش هزینه‌ های جانبی نسبت به صادرات این پودر های معدنی به کشور عراق کمک زیادی می نماید؛ صورت کلی می‌ توان عنوان کرد صادرات انواع مختلف کربنات کلسیم به کشور عراق سودآوری قابل قبولی دارد.

تولید و صادرات پودر کربنات کلسیم

تولید و صادرات پودر کربنات کلسیم یکی از اصلی ترین راه های ورود ارز به داخل کشور ایران می باشد؛ در حال حاضر با اکتشاف منابع غنی از انواع سنگ های معدنی با ارزش، فرصب مناسبی برای سودآوری در بحث تولید و عرضه این محصولات در اختیار تولیدکنندگان داخلی قرار گرفته است و آنها می توانند با تولید و صادرات انواع پودر کربنات کلسیم به دیگر کشور ها به ارزآوری قابل ‌قبولی برسند.

پودر کربنات کلسیم در دانه بندی های متفاوتی تولید می گردد و هر کدام از این ترکیبات در صنایع ویژه کاربرد دارند، پس فروش کربنات کلسیم برای مقاصد صادراتی باید با انعطاف پذیری بالایی انجام پذیرد؛ برای خرید این تولیدات شرکت اروشا پودر را انتخاب نمایید، این واحد تولیدکننده در سال‌ های اخیر با هدف تامین نیاز تمامی صنعتگران وارد فعالیت شده است و سابقه درخشانی نیز برای خود به وجود آورده است.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 40

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت