صادرات پودر کربنات کلسیم کارتن سازی

4.9
(24)

استفاده از چوب در تهیه کاغذ و مقوا باعث شده است که آسیب های جبران ناپذیری به محیط زیست وارد شود. از همین رو دوستداران محیط زیست و تولیدکنندگان توانستند از پودر کربنات کلسیم کارتن سازی استفاده نمایند و میزان استفاده از چوب را در این صنعت به میزان قابل توجهی کم کنند. تولیدات کربنات کلسیم در ایران به گونه ای است که علاوه بر تامین مقدار مورد نیاز در مصارف داخلی، امکان صادرات آن نیز وجود دارد.

صادرات پودر کربنات کلسیم کارتن سازی

قیمت پودر کربنات کلسیم

قیمت پودر کربنات کلسیم برای استفاده از این محصول در صنایع مختلف حائز اهمیت می باشد. به عبارت دیگر می توان گفت اکثر صنعتگران با در نظر گرفتن قیمت این محصول از آن به جای دیگر ترکیبات در خطوط تولیدی خود استفاده می نمایند. قیمت پودر کربنات کلسیم در مقایسه با دیگر پرکننده ها و تقویت کننده ها مناسب تر می باشد. به همین دلیل از این محصول در صنعت رنگ سازی، صنعت تولید پلاستیک، پلیمر، صنعت تولید کفش و غیره به عنوان بهترین پر کننده استفاده می شود. قیمت پودر کربنات کلسیم توسط تولیدکنندگان به صورت کاملاً تخصصی مشخص می گردد. این پودر های میکرونیزه بعد از تولید وارد بخش کنترل کیفی شده و آزمایش های آنالیزی بر روی آنها انجام می پذیرد تا با بررسی دقیق نوع ذرات و مش بندی آنها، قیمت گذاری در نهایت مشخص شود. پودر کربنات کلسیم در نمونه های مختلف دارای اندازه ذرات متنوعی است و این مورد بیشترین تفاوت را در تعیین قیمت این محصولات ایجاد می کند.

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

انواع پودر کربنات کلسیم

با پیشرفت تکنولوژی و بکارگیری دستگاه‌ ها و تجهیزات قدرتمند برای پودر کردن، خالص سازی و میکرونیزه کردن سنگ های معدنی در حال حاضر انواع پودر کربنات کلسیم در بازار ارائه می گردند که هر یک از صنعتگران می توانند بر اساس استاندارد های تعریف شده در حوزه کاری خود خرید محصولات را انجام دهند. در حال حاضر انواع پودر کربنات کلسیم در نمونه‌ های کربنات کلسیم معدنی، کربنات کلسیم مصنوعی، کربنات کلسیم کوتد، کربنات کلسیم نانو و غیر معرفی می گردند که هر کدام دارای خواص و ویژگی های متنوع هستند و در حوزه ها و صنایع مختلف کاربرد دارند. به عنوان مثال پودر میکرونیزه کربنات کلسیم معدنی که جزو ارزان قیمت ترین این ترکیبات است در صنعت کشاورزی و صنعت ساختمان سازی به کار گرفته می‌ شود و از آن طرف پودر کربنات کلسیم نانو که جزو گران ترین محصولات است، در صنایع حساس مخصوصاً در تولید دارو و در صنعت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

صادرات پودر کربنات کلسیم کارتن سازی

فروش بهترین پودر کربنات کلسیم کارتن سازی

تولید کارتن و مقوا برای بسته بندی محصولات و لوازم به قدری زیاد است که اگر لازم باشد برای تولید آن از درختان استفاده شود در آینده ای نه چندان دور شاهد از بین رفتن پوشش گیاهی و در پس آن، کره زمین خواهیم بود.
بسیاری از تولیدی ها با فروش پودر کربنات کلسیم کارتن سازی، تونسته اند قدمی بسیار بزرگ در حفظ منابع طبیعی کشورمان بردارند.
اگر از کربنات کلسیم در تهیه کاغذ یا کارتن استفاده شود، به نسب کیفیت و تکنولوژی دستگاه های تولید، چیزی بین 30 تا 100 درصد میزان مصرف چوب کاهش پیدا می کند.

شاید برای شما نیز جالب باشد که تولید کاغذ بدون چوب چگونه است؟ اما لازم است بدانید که در تولید کاغذی که 100 درصد آن کربنات کلسیم است، کاغذ سنگ تولید میشود که بسیار با کیفیت بوده و نگرانی انسانها از بابت محیط زیست را نیز برطرف می سازد.

قیمت فروش آهک هیدراته در تهران

کارخانه بهترین کربنات کلسیم کارتن سازی

استفاده از پودر کربنات کلسیم کارتن سازی در این صنعت مزایا بسیاری دارد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم نمود.

 • کم کردن هزینه های ساخت و تولید مقوا، کاغذ و کارتن
 • سازگاری با محیط زیست
 • تولید کاغذی مستحکم تر
 • وجود میزان زیادی از مواد اولیه تولید کربنات کلسیم به
  طور طبیعی در کره زمین
 • مقاومت بیشتر کاغذ به دلیل استفاده از پودر کربنات
  کلسیم کارتن سازی در آن
 • جذب بیشتر و بهتر جوهر در کارتن یا مقوا یی که در
  تولید آن از کربنات کلسیم استفاده شده است.

بهتر است بدانید که کارخانه تولید این ترکیب شیمیایی با تکیه به علم و تکنولوژی برتر خود توانسته علاوه بر تامین نیاز داخلی میزان قابل توجهی از پودر کربنات کلسیم کارتن سازی را به دیگر کشور ها صادر نماید.

مرکز عرضه سفید ترین کربنات کلسیم کارتن سازی

اگر تولید کنندگان کارتن و مقوا هستید و برای تولید بهتر و بیشتر نیاز به پودر کربنات کلسیم دارید ، کافیست با ما تماس بگیرید تا بهترین ترکیب را که سفید ترین و خالص ترین کربنات کلسیم موجود در بازار است، با مناسب ترین قیمت در اختیارتان قرار دهیم. خرید کربنات کلسیم سفید و مرغوب تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت محصول تولیدی شما دارد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 24

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.