صادرات پودر وکس پلی اتیلن کرمان

0
()

کارخانه آروشا پودر علاوه بر تولید، به صادرات پودر وکس پلی اتیلن کرمان نیز مشغول است. کیفیت محصولات تولید شده در این کارخانه به حدی است که به راحتی می توانند با نمونه های مشابه خارجی رقابت کنند. به همین دلیل، سالانه بخشی از محصولات تولید شده در این کارخانه به صنایع خارجی صادر می شوند. از این طریق چرخه اقتصادی کشور رونق می یابد و درآمدزایی کشور افزایش خواهد یافت.

 صادرات پودر وکس پلی اتیلن کرمان

کارخانه تولید پلی اتیلن وکس خشک کرج

صادرات پودر وکس پلی اتیلن کرمان یکی از مهمترین راه های درآمدزایی در کشور شناخته می شود. وکس پلی اتیلن در دو نوع امولسیونی و خشک در صنایع تولید می شود. از این ماده در صنایع به عنوان روان کننده، استفاده می شود. صنایعی مانند صنایع تولید پلیمر، کامپوزیت های PVC، محصولات پوششی، رزین و… برای تولید محصولاتی ممتاز و با کیفیت از پی وکس پودری استفاده می کنند. پودر پی وکس از وکس خشک حاصل می شود. در واقع وکس خشک با کیفیت کرج، توسط دستگاه های پیشرفته کوبیده و سپس آسیاب می شود تا پودری یکدست و خالص به دست آید. هر چه فرآیند آسیاب کردن پودر با الک های ریزتر و در چند مرحله صورت گیرد، پودر خالص تری به دست خواهد آمد.

قیمت وکس پلی اتیلن پودری قم
>>

نمایندگی توزیع وکس پلی اتیلن پودری تهران

از بهترین نمونه های پودر پلی اتیلن، می توان به پی وکس میکرونیزه و پی وکس پودری اشاره کرد. این پودرها با دقت بیشتری ساخته می شوند و از درجه خلوص بالاتری برخوردارند. از پلی اتیلن وکس خشک ، در ساخت مستربچ نیز می توان استفاده کرد. همچنین خاصیت روان کنندگی پی وکس باعث می شود تا بتوان از آن برای جداسازی مواد مذاب از فلزات استفاده کرد. کارخانه آروشا پودر، با استفاده از مواد مرغوب و دستگاه هایی پیشرفته، به تولید پی وکس درجه یک مشغول است. تولید محصولات با کیفیت در این شرکت، در ابعاد گسترده انجام می شود تا علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی بتوان عملیات صادرات آن را نیز انجام داد.

 

نمایندگی توزیع پودر پی وکس میکرونیزه مشهد

صادرات پودر وکس پلی اتیلن کرمان توسط گروه صنعتی کارخانجات آروشا، هر ساله انجام می شود. کیفیت پودرهای تولید شده در این کارخانه به قدری بالاست که بسیاری از صنایع معتبر خارجی برای تامین مواد اولیه خود از مجموعه ما خرید می کنند. از طرفی کارخانه آروشا پودر، به منظور حمایت از کار و سرمایه ملی، محصولات خود را با قیمتی منصفانه و به صورت مستقیم به صنایع داخلی عرضه می کند.

تولیدکننده وکس پلی اتیلن گیلان
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.