شرکت تولید کننده پودر اخرا هرمز


در حالات کلی پودر اخرا هرمز یک ماده قرمز رنگ است. که از طبیعت بدست می آید. و افراد می توانند در صنایع مختلف از آن استفاده کنند. شرکت آروشا با نیم قرن سابقه سعی دارد که پودر اخرای هرمز را در بهترین کیفیت در بازار عرضه کند.

پودر اخرا هرمز چیست؟

اکسید آهن قرمز با نام تجاری پودر اخرا هرمز به فروش می رسد. برای اینکه این ماده به فراوانی به صورت هماتیت در طبیعت پیدا می شود. و دارای رنگ قرمز تیره به صورت گرد یا خلوتی می باشد. اهمیت این ماده به رنگی روی آنها اثر هر چه میزان بارندگی آن ها بالاتر باشد، از مرغوبیت بیشتری برخوردار است. در مواد مرکب آرایشی و همچنین به عنوان پیگمنت رنگی نیز مورد استفاده قرار می ‌گیرد. هر چه میزان مش بندی آن نرم تر باشد، از طبیعت قدرت پوشش دهی آن نیز بالاتر خواهد رفت.

پودر اخرا قرمز

کیفیت پودر اخرا

پودر اخرا هرمز از بهترین نوع خود در طبیعت ایران می باشد. و همچنین یکی از محبوب ترین و مشهورترین پودرها در سطح جهان است. این محصول بسیار شبیه کد ۱۳۰ شرکت لنکسی آلمان است. که با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا در سراسر جهان مخاطبان خود را دارد.

امروز بهترین پودر اخرای هرمز در ایران در شرکت آروشا ساخت و تولید می شود. که در حال حاضر تنها صادر کننده این محصول در کشور های اروپا نیز می باشد. محصولات این شرکت در حال حاضر به کشورهایی چون سوئیس رومانی و … نیز صادر می شود. شرکت آروشا در سال های اخیر سعی در این داشته که خالص ترین پودر ها را در بازار عرضه کند. تا بتواند علاوه بر مصرف کنندگان داخلی نیاز شرکت های مختلف خارجی را نیز تامین کند.

مهمترین خبر سایت
فروش پیگمنت زرد کفپوش

در مجموع محصولات پودر اکسید آهن شرکت آروشا به دلیل داشتن کیفیت بالا و قیمت مناسبی دارد. بسیار مورد توجه ی صاحبان صنایع داخلی و خارجی قرار گرفته اند.

دلیل استفاده زیاد از اکسید آهن چیست؟

حفاظت بهتر: مواد معدنی طبیعی عملکرد بهتری از بسیاری مواد های مصنوعی در برابر خوردگی هستند. و همچنین مقاومت بیشتری در برابر نور و اشعه ها دارند.

کیفیت و دوام: پودر اخرا هرمز در فرآیند تولید سیمان بتن کریستالی را در طول فرآیند نقش مهمی دارد. که کمک به طولانی شدن طول عمر مفید رنگ محصول خواهد کرد. در این میان پودر اخرا هرمز به دلیل فرم خاص خود و نمک ‌های محلول در آن بهترین نتیجه را در محصولات مرتبط با سیمان دارد.

جدیدترین اخبار سایت