شگفتی های تجارتی از شرکت باریوم سولفات برای مشتریان

4.7
(51)

شرکت باریوم سولفات صنعتی، این محصولات را در گرید های متفاوتی ارائه می‌ نماید و صنعتگران می توانند با به دست آوردن اطلاعاتی از هر یک از محصولات به صورت متناسب از آنها بهره برداری نمایند، برای اطلاعات بیشتر با مشاورین آروشا پودر ارتباط برقرار نمایید.

شرکت باریوم سولفات

باریوم سولفات صنعت رنگ

باریوم سولفات صنعت رنگ محصول فرآوری شده از کوبش سنگ ها و کانی های معدنی بایت است که به صورت پودر میکرونیزه در مش بندی های متعدد در این صنعت به بهره برداری می رسد؛ مهمترین نقش پودر باریوم در صنعت رنگ سازی به عنوان یک ماده پرکننده مناسب شناخته شده می باشد و این ترکیب در تولید انواع رنگ ها و مصارف پوششی با همین عنوان بهره‌ برداری می‌ شود.

بر اساس استاندارد های تعریف شده در صنعت رنگ بهترین پودر باریوم سولفات برای استفاده، محصولات بی رنگ و شفاف هستند که می‌ توانند هزینه‌ ها را کاهش داده و باعث تولید محصولاتی با کیفیت بالاتر شوند، درجه بندی پوششی در صنعت رنگ به کمک پودر های میکرونیزه باریوم سولفات انجام می پذیرد چون این ترکیبات شیمیایی از نظر شیمیایی خنثی بوده و هیچگونه تاثیر رنگدانه‌ ای نامطلوبی در تولید این محصولات ندارند و از آن طرف به تکمیل توزیع یکنواخت ذرات رنگی می پردازند.

قیمت باریت کریستال در شهرهای مختلف ایران
>>

آنالیز فیزیکی پودر باریت سفید کریستال

Measure Element
89.5-92 Whiteness
92 Brightness
0.29 Moisture
8.16 Ph value
3.5     mohs Hardness by
4.49   gr/cm3  Bulk density
4.3-4.4 Specific gravity

باریوم سولفات تولید ایران

کشور ایران جزو کشور های غنی از نظر ذخایر معدنی و سنگ ها و کانی های معدنی با بالاترین درجه خلوص می باشد، در راستای همین امر باریوم سولفات تولید ایران در بازار های صادراتی متقاضیان ویژه‌ ای را به خود اختصاص می دهند و شرکت‌ های تولیدکننده فعال با در نظر گرفتن همین پارامتر در عصر حاضر صادرات گسترده را از این تولیدات به کشور های همسایه به انجام می‌ رسانند.

پودر باریت میکرونیزه تولید شده در ایران از نظر کیفیت همتراز با تولیدات بین‌ المللی بوده چون بزرگترین کارخانه های تولید کننده، استاندارد های تعریف شده در بین کشور های موفق را مورد بررسی قرار داده و با اولویت قرار دادن همین موارد، تولید این محصولات را تکمیل می نمایند.

شرکت تولید کننده باریوم سولفات

مجهزترین شرکت تولید کننده باریوم سولفات در ایران را مجموعه آروشا پودر تکمیل کرده چون این واحد تولید کننده تمامی تکنولوژی های مربوط به تولید فرآورده های معدنی را از کشور اروپا تامین نموده است و بعد از آن، آخرین نسخه های استاندارد در بین این کشور ها را نیز جزو اولویت‌ های خطوط تولیدی قرار داده و محصولاتی را مطابق با نیاز صنعتگران به بازار های هدف ارائه می نماید.

در واحد تولیدی آروشا پودر انواع باریوم سولفات به صورت بسته بندی شده یا فله قابل عرضه هستند و بر اساس نیاز خریداران و حجم سفارشی آنها در نهایت بهترین محصولات با حداقل قیمت ارسال می گردند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.