تصفیه آب با سیلیس: راهی ساده و موثر برای بهبود کیفیت آب

4.8
(32)

سیلیس برای تصفیه آب راهی ساده و موثر محسوب می ‌گردد و می ‌تواند در بهبود کیفیت آب بیشترین تاثیر را داشته باشد، این ترکیب با خاصیت اسیدی یکی از ترکیبات پیشنهادی برای استفاده در صنعت تصفیه می ‌باشد و از آنجایی که این ترکیبات این ویژگی را دارند که هیچ واکنشی را در آب ایجاد نکرده و بدون تغییر شیمیایی آب، روند تصفیه را انجام می ‌دهند، همیشه مدنظر می باشند.

سیلیس در سال ‌های اخیر با دانه‌بندی‌ های بسیار ریز برای این صنعت معرفی شده است و به دلیل کوچک بودن اندازه ذرات آن امکان عبور ذرات معلق در آب سلب شده و کیفیت آب‌ های خروجی از دستگاه‌ ها تایید می‌ شود؛ دسترسی آسان و قیمت پایین این فرآورده‌ های معدنی دلیل دیگری برای افزایش بهره‌برداری از آنها می ‌باشد.

تصفیه آب با سیلیس راهی ساده و موثر برای بهبود کیفیت آب

همه چیز درباره سیلیس برای تصفیه آب

سیلیس بر اساس ساختار مولکولی خود در گروه ترکیبات معدنی طبیعی دسته‌بندی می‌ شود و در ساختار آن سیلیکون و اکسیژن مشاهده می ‌گردد، این ترکیبات به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی مخصوص به خود در صنایع مختلف از جمله صنعت تصفیه به مصرف می ‌رسند، این ترکیبات در صنعت تصفیه کاربرد های بسیار زیادی دارند که مهمترین آنها زلال ‌سازی، حذف رنگ و بو، حذف مواد عالی و معدنی محلول در آب می‌ باشد.

فروش بدون واسطه بهترین سیلیس لعاب سازی
>>

دانه‌ های ریز این ترکیب به عنوان بستری در فیلتر های شنی به راحتی می ‌توانند ذرات معلق و کدورات آب را در خود جذب کرده و از این طریق باعث شفافیت بیشتر آب می ‌شوند، این فرآورده‌ ها همچنین می ‌توانند رنگ و بوی نامطبوع آب را از بین ببرند؛ سیلیس به دلیل ساختار مولکولی منحصر به فرد خود توانایی جذب برخی از مواد عالی و معدنی محلول در آب را نیز دارد و از این طریق روند تصفیه را به خوبی اجرا می‌ کند.

عرضه پودر سیلیس برای استخر

همانطور که اشاره کردیم سیلیس در واقع ماده معدنی است که در طبیعت به شکل‌ های مختلفی وجود دارد و تولید کنندگان در این میان وظیفه فراوری و پودر کردن شکل‌ های متنوع این محصولات را داشته و در نهایت برای هر صنعتی آنها را معرفی می ‌نمایند؛ دانه‌ بندی متنوع پودر سیلیس آنها را برای استفاده در موارد مختلف تصفیه آب مناسب می‌ سازد، به عنوان مثال انواع دانه‌بندی‌ های پودر سیلیس برای تصفیه آب آشامیدنی، تصفیه آب استخر و تصفیه آب‌ های فاضلاب معرفی می ‌گردند.

ارتباط مستقیم با مرکز خرید سیلیس تبریز
>>

با توجه به عرضه پودر سیلیس برای استخر و دیگر موارد تصفیه در نمونه‌ های متفاوت شما می‌ توانید با مشاورین متخصص شرکت آروشا پودر ارتباط گرفته و یک انتخاب ایده‌آل و متناسب را در این زمینه انجام دهید، دانه بندی متناسب انواع سیلیس با توجه به نوع آب مهمترین نکته در افزایش بهره‌وری این محصولات می ‌باشد.

عرضه پودر سیلیس برای استخر

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 32

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.