فروش سنگ آهک پخته شده مخصوص تصفیه خانه ها

4.8
(50)

فروش سنگ آهک پخته شده مخصوص تصفیه خانه ها به صورت خالص سازی شده و پودری در مجموعه ما عملیاتی شده است ؛ این تولیدات نقش از بین بردن ناخالصی های موجود در آب های آشامیدنی را برعهده می‌ گیرند و به راحتی می‌ توانند اسید ها، الکل ها و دیگر الاینده ها را حذف نمایند.

سنگ آهک پخته شده مخصوص تصفیه خانه ها

قیمت آهک کلوخه مخصوص تصفیه خانه ها

قیمت آهک کلوخه بر اقتصاد کشور بسیار تاثیر گذار می باشد و این مهمترین دلیلی است که کارخانه های تولید کننده در داخل کشور باید توانایی تولید بهترین محصولات را با حداقل قیمت داشته باشند؛ تاثیرگذاری قیمت آهک در اقتصاد کشور از آن جهت دیده می‌ شود که این محصولات به شکل فراوانی در صنایع مختلف همچون صنعت تصفیه آب و فاضلاب، صنعت تولید محصولات شیمیایی و مصرفی همچون کاغذ و پلاستیک به کار گرفته می‌ شوند و کاربرد این مواد در تمام جوانب زندگی انسان دیده می شود، پس می‌توان گفت استفاده از آهک در تولید گستره وسیعی از محصولات این موضوع را نشان می کند که قیمت آن بر قیمت تمام شده محصولات تاثیر مستقیم داشته باشد.

در مجموع موارد گفته شده می‌ توان عنوان کرد که مصرف کنندگان برای اینکه هزینه‌ های خود را کاهش دهند و سود خود را به حداکثر برسانند، باید عوامل مختلفی را که در جهت کاهش قیمت خرید آهک شناخته شده است را در نظر گرفته و بتوانند از این تولیدات نهایت بهره برداری را داشته باشند؛ کاهش قیمت آهک از طرق مختلف نظیر انتخاب بهترین نوع بسته بندی، مناسب ترین وسیله برای انتقال و نیز آهک متناسب با کاربرد امکان پذیر می باشد.

دانه بندی آهک کلوخه بر حصب نوع مصرف

سایز و اندازه نام فارسی نام انگلیسی
mm 65-203 آهک کلوخه بزرگ lumpe lime
64 mm > آهک کلوخه بادامی (خردایش شده) pebble or crushed lime

فروش سنگ آهک پخته مخصوص تصفیه خانه ها

فروش سنگ آهک پخته مخصوص تصفیه خانه ها بیشتر قابل توجه قرار می گیرد چرا که این محصولات به صورت خالص تر و فعال تر قابلیت استفاده را دارند و می توانند در تمامی تصفیه خانه های آب و فاضلاب با هدف حذف مواد آلوده کننده بهره‌برداری شوند؛ این تولیدات همچنین برای حذف مواد بیماری زا و به عنوان ماده ای برای تنظیم پی اچ آب های اسیدی هم قابل بهره‌برداری هستند.

آهک کلسینه با دیگر انواع آهک تفاوت هایی دارد که مهمترین تفاوت این محصولات در میزان واکنش پذیری آنها دیده می‌ شود، بر اساس تجربیات به دست آمده انواع آهک زنده  ناپایدار هستند و اگر در تماس با آب قرار بگیرند یک واکنش شیمیایی خاصی ایجاد شده و طی واکنش، آهک زنده حرارت بسیار زیادی را ایجاد می نماید و حتی ممکن است انفجار صورت بگیرد، در نتیجه تغییر شیمیایی ایجاد شده، آهک زنده به آهک کلسینه و آهک شکفته تبدیل می گردد.

برخلاف این تولیدات اهک کلسینه ماده ای پایدار است و در صورت تماس با آب هیچگونه تغییر شیمیایی یا حرارت را ایجاد نمی‌ کند، این محصولات به مرور زمان و با جذب گاز دی اکسید کربن به سنگ های آهکی تبدیل می شوند که از استحکام و سختی بسیار بالایی برخوردار هستند و به دلیل همین ویژگی بیشتر در صنعت ساختمان سازی بهره برداری می گردند.

کارخانه تولید مونوکسید کلسیم مخصوص تصفیه خانه ها

مونوکسید کلسیم که در کارخانه های تولیدی از کوبش و پودر کردن سنگ های آهک به دست می آید، به عنوان بهترین ترکیب در تصفیه آب و فاضلاب بهره‌ برداری می‌ شود، این تولیدات به عنوان منعقد کننده و کاهنده اسیدیته، کاربرد های بسیار زیادی دارند.

برای تولید این محصولات در کارخانه‌ های فعال نیاز به فک های کوشی، آسیاب های قدرتمند، سرند ها و توری های مناسب است و شروع کار تولید این محصولات با استخراج سنگ های معدنی آغاز می شود، سپس مرحله به مرحله این سنگ ها وارد خردایش شده تا اندازه آنها ریز تر شود، در نهایت با استفاده از سرند،  دانه بندی مناسب و یک دست از آنها جدا شده و بسته بندی می گردند.

در تولید این محصولات مرحله پختن اهمیت زیادی دارد و حتماً باید در شرایط دمایی مشخص شده و استاندارد انجام پذیرد؛ دما و زمان اعمال شده در کوره های آهک پزی، مهمترین پارامتر های هستند که کیفیت محصول نهایی را تعیین می نمایند و به همین دلیل برخی از تولیدکنندگان قادر به تولید محصولات مطابق با استاندارد های جهانی می باشند.

شرکت تولیدی اروشا پودر در حال حاضر یک کارخانه بی رقیب در ایران است که تمامی فراورده های حاصل از آهک را به نوعی در اختیار خریداران قرار می دهد، متنوع بودن فرآورده‌ های تولیدی در این مجموعه تولید کننده به دلیل برخورداری از دانش های روز دنیا و همچنین ماشین آلات پیشرفته و مدرن می باشد، برای خرید بهترین مونوکسید کلسیم ما در شرکت اروشا، منتظر شما مشتریان گرامی خواهیم بود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.