سفارش دهنده پودر کربنات کلسیم سفید

4.9
(61)

پودر کربنات کلسیم یکی از محصولات کاربردی و پرمصرف‌ در صنایع مختلف می‌ باشد و با توجه به کارایی مطلوب از فروش بالایی برخوردار است، در حال حاضر سفارش دهنده پودر کربنات کلسیم سفید این محصول را می تواند به شیوه های گوناگون و به صورت کلی و یا جزیی‌ انتخاب و خریداری نماید و به دلیل کاربرد فراوان و کیفیت درجه یک استقبال بسیار خوبی از خرید پودر کربنات کلسیم صورت می گیرد.

سفارش دهنده پودر کربنات کلسیم سفید

بزرگترین مرکز تولید کربنات کلسیم

بزرگترین مرکز تولید کربنات کلسیم در دهه‌ های اخیر مجموعه صنعتی آروشا پودر بوده است که با رعایت استانداردهای بین‌ المللی در تولید محصولات خود، کیفیت فوق ‌العاده ای از آنها را ارائه می نماید. این مجموعه تولید کننده به واسطه تولید محصولاتی بر اساس استانداردهای جهانی در حال حاضر جزو شرکت های صادر کننده این محصولات به دیگر کشور ها می باشد.

در مرکز تولید کربنات کلسیم آروشا پودر از فرایند های متنوع برای تولید این محصولات استفاده می گردد و در واقع این ترکیبات در دو نمونه معدنی یا رسوبی به شیوه های مختلفی تولید می گردند. شایان ذکر است که برای تولید کربنات کلسیم معدنی، این مجموعه تولید کننده از بهترین سنگ های کربنات کلسیم با بالاترین درجه خلوص استفاده می نماید و  در طی خردایش این سنگ ‌های معدنی به تولید بهترین پودرهای میکرونیزه می ‌پردازد.

در این مجموعه همچنین تولید کربنات رسوبی به کمک استفاده از آهک زنده انجام می پذیرد. در این فرآیند تولیدی آهک زنده با آب مخلوط می شود و بعد از اینکه فرآیند هیدراته شدن آن انجام شد، گاز دی اکسید کربن از داخل این مخلوط عبور داده می ‌شود و به این ترتیب محصول نهایی تولید شده همان کربنات کلسیم پودری است.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 325 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 18

قیمت تولید کربنات کلسیم

قیمت تولید کربنات کلسیم در مجموعه صنعتی آروشا پودر بدون افت کیفیت در حد مطلوبی نگه داشته شده است چرا که این مجموعه همانطور که اشاره کردیم دارای مدرن ترین دستگاه ها و تجهیزات در این زمینه است و تولید این محصولات را در بهترین شرایط به انجام می رساند. فرایند های مورد استفاده در تولید پودر کربنات کلسیم بسیار متفاوت است و همان طور که اشاره کردیم این محصولات در نمونه‌ های کربنات کلسیم معدنی و رسوبی معرفی می گردند و در هر یک از این شرایط حداقل میزان فروش این ترکیبات با یک دیگر متفاوت است و این پارامتر بیش از دیگر موارد در تعیین قیمت این محصولات تاثیر می گذارد.

به عنوان مثال پودر کربنات کلسیم معدنی در حداقل میزان فروش به صورت تنی معرفی می‌ گردد. در صورتی که کربنات کلسیم رسوبی دارای قیمت فروش بالاتری است و معمولاً به صورت کیلویی به فروش می رسد. در تعیین قیمت تولید پودر کربنات کلسیم در نمونه های مختلف نوع مش بندی، میزان سفیدی و میزان خلوص این محصولات نیز مورد توجه و بررسی قرار می ‌گیرند.

مش کربنات کلسیم صنایع مختلف

نحوه استفاده از پودر کربنات کلسیم

نحوه استفاده از پودر کربنات کلسیم چگونه می باشد؟ این محصول امروزه به روش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، یکی از کاربرد های پودر کربنات کلسیم در صنعت ساخت و ساز و تولید انواع سیمان و مصالح ساختمانی است،

این محصول به بهبود کیفیت و کارایی انواع محصولات مختلف مانند پلاستیک، کاغذ، شیشه و … کمک زیادی می کند و با توجه به مصرف فراوان توانسته است فروش بسیار‌ خوبی را به خود اختصاص دهد، نحوه و میزان استفاده از این محصول با توجه به نوع کاربرد آن متفاوت می‌ باشد و باید بر اساس دستورالعمل نحوه مصرف بر روی بسته مورد استفاده قرار گیرد.

کربنات کلسیم مرغوب از معادن به صورت سنگ استخراج می شود و در شرکت های تولید کننده عملیات فرآوری و پودر کردن آن انجام می شود و به صورت پودری سفید و یکدست و بدون ناخالصی تولید و عرضه می شود، این محصول در کیسه های پلیمری محکم و بادوام در وزن های مختلف به فروش می رسد.

عرضه مستقیم کربنات کلسیم

این روز ها بازار عرضه مستقیم کربنات کلسیم با توجه به کیفیت مرغوب و عملکرد مناسب بسیار داغ می باشد و دارای متقاضیان زیادی در داخل و خارج از کشور است که اغلب آنها این محصول را به صورت کلی و با مناسب ترین قیمت خریداری می کنند، با مراجعه به این سایت اینترنتی معتبر می توانید انواع‌ کربنات کلسیم سفارشی را با بهترین کیفیت و قیمت مطلوب انتخاب و خریداری نمایید، در این مرکز امکانات و شرایط آسانی فراهم شده است تا مشتری بتواند در اسرع وقت محصول دلخواه را تهیه کند و با ارسال آن به آدرس مورد نظر در وقت و هزینه نیز صرفه جویی خوبی صورت می گیرد.
امروزه شرکت های تولیدی متعددی در شهرهای مختلف کشورمان در حوزه تولید و فرآوری انواع  کربنات کلسیم مشغول فعالیت می باشند و این محصول را با استفاده از بهترین مواد اولیه و توسط دستگاه های پیشرفته و مدرن مطابق با استاندارد های لازم تولید نموده و در بسته بندی استاندارد راهی بازار فروش در داخل و خارج از کشور می کنند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 61

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.