خرید کربنات کلسیم کوت شده: تضمین کیفیت با قیمت مناسب از طرف آروشا پودر

4.9
(50)

خرید کربنات کلسیم کوت شده با قیمت ‌های بالاتر نسبت به دیگر گرید های این ترکیبات با هدف پیشبرد پروژه های صنعتی و افزایش راندمان تولیدی در صنایع مختلف می باشد و به جرات می ‌توان عنوان کرد تولید کنندگان محصولات پلیمری و پلاستیکی جزو خریداران اصلی این تولیدات هستند.

خرید کربنات کلسیم کوت شده

کربنات کلسیم پوشش دار

کربنات کلسیم پوشش دار در واقع با سایر اسامی اعم از کربنات کلسیم کوتد، کربنات کلسیم کوت شده یا کربنات کلسیم روکش دار هم معرفی می گردد و در واقع محصولاتی همان کربنات کلسیم معمولی هستند که یک لایه نازک در حد ۳ تا ۱۳ درصد وزنی از اسید های چرب بر روی آنها به وجود آمده است و با این فعالیت این ترکیبات به یک روان کننده عالی تبدیل شدند و برای مصرف در صنایع لاستیک و پلاستیک بسیار مناسب می باشند.

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

موارد مصرف کربنات کلسیم

کربنات کلسیم دامی یکی از پرمصرف‌ترین این فرآورده های معدنی است که به عنوان بهترین افزودنی در جیره غذایی گاو و مرغ ها استفاده می شود؛ مهمترین مزیت بهره‌ برداری از این تولیدات در تغلیظ شیر گاو، تقویت ساختار اسکلتی گله و بهبود کیفیت تخم مرغ پرندگان و مرغ ها دیده می شود.

کربنات کلسیم موارد مصرف بسیار بیشتری دارد و می‌ توان از این ترکیبات در تولید کاشی و سرامیک ها در مرحله پخت استفاده کرد و مصرف این تولیدآت باعث می شود که دمای ذوب مواد اولیه کاهش یافته و کاهش هزینه مصرفی سوخت نیز فراهم می‌ گردد، همچنین این فراورده ها از ایجاد ترک در ساختار لعاب ها جلوگیری می کنند.

کربنات کلسیم به عنوان پرکننده نیز بیشترین کاربرد ها را برای خود به وجود آورده است و تصور این که بتوان محصولات مختلف را با هزینه های کمتر تولید کرده جزو اهداف صنایع تولیدی و بهره برداری از کربنات کلسیم می باشد و مصرف کربنات کلسیم یکی از بهترین روش ها برای کاهش هزینه های تولید می باشد چون این ترکیبات دارای حداقل قیمت هستند.

کارخانه تولید کربنات کلسیم

کارخانه تولید کربنات کلسیم آروشا تنها با بهره برداری از تجهیزات به روز و در اختیار داشتن معادن برای استخراج کانی های کربنات کلسیم، بیش از یک دهه است که به عنوان تولیدکننده برجسته شناخته شده و فعالیت می نماید؛ تولیدات این مجموعه از چنان کیفیتی برخوردار هستند که برای امور صادراتی هم پیشنهاد می‌ شوند و برای ارسال آنها به دیگر کشور ها از استاندارد های ویژه بهره برداری می گردد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.