راهنمایی حرفه‌ای از خرید پودر جوشقان: تجربه‌ای جذاب از آروشا پودر

4.9
(50)

خرید پودر سنگ جوشقان از کارخانه هایی که سابقه و تجربه بالایی دارند می تواند فرصت های بهتری را برای مصرف کنندگان فراهم نماید و حداقل مزیت در این میان خرید محصولاتی با بالاترین درجه کیفیت می باشد؛ پودر سنگ جوشقان در صورت داشتن درجه خلوص بالا به عنوان بهترین ترکیب در صنعت ساخت و ساز به کار گرفته می شود و تاثیرات مثبتی را به ارمغان می آورد.

خرید پودر جوشقان

پودر جوشقان چیست؟

سنگ های حاوی کربنات کلسیم از منطقه جوشقان استان اصفهان استخراج می گردند و در مراحل بعدی به پودر های ریز با دانه بندی مشخص تبدیل می شوند که همان پودر سنگ های جوشقان موجود در بازار می باشند و می توانند با چسبندگی و استحکام بالا و خاصیت ضد آبی که دارند موارد مصرف بسیار زیادی داشته باشند.

پودر سنگ جوشقان از نظر مشخصات فنی در گروه سنگ های رسوبی نزدیک به مرمر می باشد و تا حدود ۳۴ درصد در برابر سایش مقاومت از خود نشان می دهد، پودر سنگ جوشقان نسبت به دیگر خاک سنگ ها دانه بندی ریز تری داشته و ماندگاری رنگی و ظاهری بالاتری را از ان خود می‌ کنند و به همین دلیل به عنوان بهترین ترکیب برای تولید مصالح ساختمانی نظیر سیمان به بهره‌ برداری می‌ رسند.

قیمت پودرسنگ سیمان شسته دو الک
>>

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

 قیمت پودر سنگ ۲۵ کیلویی

نوع بسته بندی پودر های میکرونیزه و فرآورده های معدنی بر اساس اندازه ذرات آنها مشخص می گردد، در بازار بسته بندی های متنوع این تولیدات با قیمت های متفاوتی نیز ارائه می شود؛ در حال حاضر در بحث فروش پودر سنگ های معدنی بسته‌بندی های کیسه ای ۲۵ کیلویی قابل توجه می باشد و این ترکیبات به صورت کلی با حداقل قیمت در اختیار خریداران واقعی قرار می گیرند تا آنها بتوانند از مزیت های آنها استفاده نمایند.

کارخانه پودر سنگ جوشقان

پودر سنگ جوشقان توسط کارخانه های تولیدکننده فرآورده های معدنی در دو نمونه طبیعی و صنعتی به بازار ارائه می گردد، شاید این سوال مطرح باشد که این دو روش تولیدی چگونه قابل توجه هستند و محصولات تولید شده از آنها با یکدیگر چه تفاوت هایی دارد؟

پودر سنگ هایی که به صورت طبیعی تولید می گردند، در واقع درجه خلوص پایین تر و قیمت پایین تری نسبت به نمونه های صنعتی دارند، در این روش سایش سنگ ها تحت شرایط خاص صورت می پذیرد و لایه های زیرین سنگ های معدنی دچار فرسایش شده و به پودر تبدیل می گردند؛ در مراحل بعدی این پودر ها توسط کارخانه داران استخراج شده و با اندکی فرآوری قابل عرضه می باشند.

در روش صنعتی، استخراج سنگ های معدنی در اندازه های متفاوت انجام می پذیرد و در مرحله بعد این سنگ‌ ها به کارخانه های سنگ شکن برده می شوند تا با فک های سنگ شکن بسیار قوی، کوبیدن آنها انجام پذیرد، سپس آسیاب کردن این ترکیبات باعث تولید پودر سنگ های با کیفیت می شود.

محصول تولید شده در هر یک از این روش ها از نظر قیمت و کیفیت با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند و معمولاً نمونه های صنعتی با مشخصات دقیق ارائه می گردند؛ برای خرید تمامی پودر سنگ های جوشقان می توانید با مشاورین شرکت آروشا پودر ارتباط برقرار نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.