خرید پودر باریت کردستان

4.9
(53)

پودر باریت کردستان از مهمترین پودرهای معدنی موجود در معادن کشور در این منطقه می باشد. وزن مخصوص باریت باعث می شود تا به عنوان ترکیبی همراه در گل حفاری مورد استفاده قرار بگیرد. باریت در صنعت به شکل بلورهای ورقه ای پهن، ورقه ای و منشوری موجود می باشد. باریت کردستان به  دلیل خلوص بالایی که  دارد در صنایع رنگسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید پودر باریت کردستان

بازار بزرگ پودر باریت صادراتی

فراوانی پودر باریم سولفات و کیفیت مناسب پودر باریت کردستان آنها را به نمونه های مناسب بازار صادرات تبدیل کرده است. شما در بازار پودر باریت می توانید  نمونه های متفاوت از پودر باریت تولید شده در معادن کشور را تهیه نمایید. مهمترین مزیت خرید پودر باریت از بازار بزرگ، دسترسی به قیمت های مناسب و صحیح در بازار می باشد.

از دیگر مزیت های خرید پودر باریت کردستان  از بازار بزرگ پودر امکان انتخاب نمونه های با کیفیت این محصول می باشد.

مشخصات فنی باریت

Melting Point 1580°C
Color Yellow/white
Physical Form Solid/powder
Quantity 20 kg
Assay Percent Range 92.5 to 97%
Formula Weight 233.39
Percent Purity 97.5 to 100.5%
Grade arp
Identification Pass Test
Packaging Laminated bag

بازار بزرگ پودر باریت رنگسازی

رنگسازی از جمله صنایع حساسی است که برای تولید مواد خود به نمونه های پودر باریت سفید که  دارای کیفیت می باشد نیاز دارد. خلوص این نوع پودر برای تهیه رنگ های روشن و مخصوصا رنگ سفید باعث شده است تا دسترسی به نمونه های با کیفیت اولویت مهم تولید کننده باشد. بازار بزرگ پودر باریت نمونه های مناسب و خالصی از این ترکیب را که تولید شرکت های داخلی است در اختیار مخاطب قرار می دهد.

کارخانجات صنعتی آروشا پودر با احداث کارخانه در اکثر نقاط ایران ، شرایطی را برای دسترسی صنایع تولید رنگ سراسر کشور به این محصول فراهم آورده است. تولید کننده باریت صنعت رنگ باید کیفیت و خلوص محصولات تولیدی را  مورد توجه قرار دهد. خرید پودر باریت کردستان از نمایندگی های مجاز این مجموعه امکانپذیر است. شرکت آروشا پودر علاوه بر توزیع باریم سولفات سوپر وایت، فروش باریم سولفات کریستال را نیز در برنامه فروش خود قرار داده است.

قیمت خرید پودر باریت میکرونیزه

خرید پودر باریت کردستان

خرید پودر باریت کردستان به روش های متعددی امکانپذیر است. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از بازار بزرگ یا بخش فروش کارخانه تهیه نمایید. همچنین آروشا پودر به عنوان یکی از ارائه دهندگان این محصول با کیفیت امکان دسترسی شما را فراهم آورده است. در صورت خرید حضوری می توانید آنالیز و مشخصات فنی محصول را در اختیار داشته باشید.  پودر باریت هم به صورت کلوخه و هم به صورت میکرونیزه برای کاربری های متعدد در صنعت تولید و روانه بازار می شود

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 53

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت