خرید پودر اخرا هرمز مش 1500

4.7
(40)

اگر تصمیم گرفته اید که پودر اخرا هرمز بخرید حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که یک محصول با کیفیت را خریداری نمایید ، برای این که یک پودر خوب را بخرید باید بدانید که پودر خوب چه ویژگی هایی دارد و برای این که ویژگی های پودر خوب را بدانید می توانید با ما همراه باشید و در ادامه همین مطلب آن را مطالعه کنید. جهت اطلاع از قیمت خرید پودر اخرا هرمز می توانید با مدیران فروش کارخانه ارتباط برقرار فرمائید.

خرید پودر اخرا هرمز مش 1500

تولید پودر اخرا

پودر اخرا با ماهیت طبیعی و معدنی جایگزین ایده آلی برای اکسید آهن است و در واقع یکی از انواع اکسید آهن آبدار است که در ساختار تولیدی خود ترکیبات هیدروکسید آهن را گنجانده است و در راستای همین امر کاربرد های زیادی را در صنایع مختلف از آن خود می نماید.

در گذشته تولید پودر اخرا به روش سنتی رایج بود و از این ترکیبات با هدف رنگ آمیزی کردن استفاده می کردند؛ ولی در حال حاضر با شناخت بیشتر این پودر های معدنی و تاثیرات آنها در صنایع مختلف، تولید صنعتی آنها رواج یافته است و کارخانه های بزرگی در این زمینه فعالیت دارند که می‌ توانند با استخراج کلوخه ها و سنگ های معدنی حاوی اکسید آهن این تولیدات را در اختیار خریداران واقعی قرار دهند.

کانی های حاوی پودر اخرا در طبیعت به صورت گسترده وجود دارند و یکی از منابع طبیعی تهیه آنها منطقه هرمز می باشد؛ هر چقدر خاصیت رنگدهی خاک ها و کلوخه های اخرا استخراج شده بیشتر باشد مسلماً مرغوبیت کالا های تولید شده بیشتر خواهد بود.

کارخانه پودر گل ماشی
>>

معمولاً در بحث تولید پودر اخرا، میکرونیزه کردن این محصولات نیز اهمیت دارد که بر اساس استاندارد های تعریف شده از واحدی به نام مش برای میکرونیزه کردن آنها استفاده می شود؛ در ادامه مطلب این واحد اندازه گیری را به شما مشتریان گرامی معرفی خواهیم کرد.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

مش بالا و پایین پودر اخرا هرمز

مش یعنی اندازه ی دانه های پودر اخرا هرمز . این دانه ها می توانند درشت باشند یا می توانند ریز باشند . بسته به این که شما این پودر را برای چه استفاده ای خریداری می کنید باید به مش این پودر توجه داشته باشید. حتما در مودر مش مورد نیاز خود از افراد متخصص کمک بگیرید و از آن ها سوال کنید . خوشبختانه در مرکز تولید پودر آروشا این امکان برای شما فراهم شده که مش های بالا و پایین این پودر را با اختلاف قیمت بسیار ناچیزی و گاها بدون اختلاف قیمت تهیه نمایید. شما می توانید برای خرید این پودر با مشاوران فروش مرکز آروشا تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی نمایند.

بیشترین فروش پودر اخرا جهت تولید کفپوش بتنی می باشد.

خرید پودر اخرا هرمز مش 1500

یکی از علت های خرید پودر اخرا هرمز ، رنگ و رنگ دهی آن می باشد . یکی از کاربردهای پودر اخرا هرمز در کارخانه ی رنگ سازی می باشد و اگر پودری که خریداری می کنید رنگ دهی مناسبی نداشته باشد ، باعث صرف هزینه ی مازاد برای شما می شود . برای این که این موضوع را بهتر درک کنیم آن را با یک مثال برای شما
بیان می کنم.

فرض کنید شما می خواهید آب پرتقال تهیه کنید . به میوه فروشی می روید و دو کیلوگرم پرتقال می خرید . وقتی آب آن را می گیرید متوجه می شوید که به ازای دو کیلوگرم پرتقالی که خریده اید نیم لیتر آب پرتقال به دست آورده اید فردا از یک میوه فروشی دیگر همان دو کیلوپرتقال را می خرید ولی به جای نیم لیتر یک لیتر آب پرتقال
استخراج می کنید . پرتقال های میوه فروشی دوم آب دار تر بودند . رنگ  دهی پورد اخرا هرمز(اخرا رنگی) هم دقیقا مثل استخراج آب پرتقال ها می باشد . هر چقدر رنگ دهی این پودر بیشتر باشد از نظر هزینه به نفع شما خواهد بود . برای تهیه پودر اخرا هرمز با میزان رنگ دهی بالا البته با قمیت بسیار مناسب با مشاوران فروش آروشا تماس بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.