اخبار مهم قیمت خرید بنتونیت دامی

4.8
(43)

اخبار مهم قیمت خرید بنتونیت دامی را در ارتباط با تولید کنندگان برتر این محصولات دنبال نمایید چون در بازار های فروش در کنار این واحد ها، توزیع کنندگان و فروشندگانی هم فعالیت می ‌کنند که ممکن است برای جلب توجه مشتریان بیشتر قیمت خیلی پایین را برای عرضه محصولات اعلام نمایند و ممکن است در این شرایط کیفیت محصولات قابل قبول نباشد چون مسلماً قیمت حداقل این فرآورده ‌ها در دست واحد های تولید کننده قرار دارد.

بنتونیت دامی به شیوه‌ های مختلفی در این صنعت مهم به بهره‌برداری می‌ رسد و در واقع به صورت پودری و در دانه بندی ‌های بسیار ریز یک ترکیب ایده آل برای تولید خوراک ‌های خشک و تاثیرگذار در افزایش و سلامتی گله می‌ باشد، این ترکیبات به میزان استانداردی باید در این حوزه‌ های تولیدی به مصرف برسند.

آنالیز فیزیکی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
680-750 Water absorption
22-25 Swelling    ml/gr2
4-8 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
100-110 Cation exchange capacity   mEq/100mgr
0.22 Mercury   ppm
2 Arsenic    ppm
n.d Nickel, Lead ,Cadmium

اخبار مهم قیمت خرید بنتونیت دامی

دلایل خرید بنتونیت دامی

بنتونیت دامی یک ترکیب ارگانیک موثر در جیره غذایی انواع دام شیرده و گوشتی و انواع نشتخوار کنندگان می ‌باشد و به عنوان یک مکمل عالی عمل می ‌کند؛ این ترکیبات در واقع نوعی فرآورده معدنی در گروه خانواده خاک رس هستند که عملکرد اصلی آنها در از بین بردن سموم قارچی در جیره غذایی و سیستم گوارشی دام‌ ها دیده می‌ شود؛ البته با ویژگی‌ های مثبت این فرآورده‌ ها می‌ توان دلایل بسیار بیشتری برای استفاده از آنها را معرفی نمود.

به عنوان مثال این ترکیبات دارای چسبندگی فوق العاده‌ای هستند و به همین دلیل در تولید انواع خوراک پلت و گرانوله به کار گرفته می ‌شوند و می‌ توانند در کاهش مصرف دارو های آنتی بیوتیک در پرورش دام ‌ها تاثیرگذار باشند، از این طرف هم هزینه‌ های تولید خوراک و هم سلامت گله تحت تاثیر قرار گرفته و در کل بازدهی اقتصادی بهتری فراهم می‌ گردد.

فروش بنتونیت برای تهیه خوراک دام

کارخانه تولیدی آروشا پودر بزرگترین تولید کننده انواع بنتونیت کلسیمی و سدیمی پودری در مش‌ های گوناگون برای صنایع مختلف می ‌باشد؛ عمده فعالیت ‌های این مجموعه در تولید و فروش بنتونیت برای تهیه خوراک دام و طیور دیده می ‌شود، این فرآورده‌ های معدنی باید درجه خلوص بالایی داشته باشند تا بتوانند اثرات مثبتی را در سلامت گله ایجاد نمایند، پس دغدغه اصلی خریداران و در واقع همان کارخانه‌ های تولید کننده خوراک دام تهیه محصولاتی با بالاترین کیفیت می‌ باشد.

آروشا پودر با فعالیت‌ های پرتیراژ خود در این میان بهترین فرصت‌ ها را به وجود آورده است تا خریداران در هر یک از شهر های ایران به راحتی بتوانند به این محصولات با بالاترین کیفیت دسترسی داشته باشند؛ محصولات این مجموعه عاری از آلودگی‌ ها و فلزات سنگین می‌ باشد و بهره‌برداری از آنها می‌ تواند بازده اقتصادی خوبی را ایجاد نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 43

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.