خرید آهک هیدراته قم به قیمت مصوب

4.8
(43)

خرید آهک هیدراته قم به قیمت مصوب در صورت ارتباط با کارشناسان فروش بزرگترین کارخانه تولیدی امکان‌ پذیر می‌ باشد، این مجموعه تولید کننده با نام تجاری آروشا پودر شناخته شده است و به دلیل کیفیت بالا و تنوع محصولات خود معروف است؛ سابقه درخشان و کلیه مجوزات لازم برای تولید بهترین محصولات از دیگر ویژگی‌ های معرفی شده این مجموعه می‌ باشد که در شهرت و محبوبیت آن از سمت متقاضیان تاثیر زیادی دارد، تجربیات این مجموعه در طی سال‌ های فعالیت به نوعی بوده است که باعث گسترش چشمگیر این محصولات برای هر صنعت و پوشش دهی نیاز آنها شده است و در واقع روش‌ های تولید خالص‌ترین و با کیفیت‌ترین این ترکیبات به دست آمده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

آنالیز شیمیایی پودر آهک زنده میکرونیزه

Measure Element Measure Element
% 1 > cao (inactive) min 90% cao (active)
% 0.5 > mgo % 6 > caco3
% 0.5 > al2o3 % 0.5 > sio2
% 0.5 > mno % 0.3 > k2o
% 6 > l.o.i % 0.3 > na2o
trace so3 % 0.5 > fe2o3

خرید آهک هیدراته قم

دلیل خرید آهک هیدراته قم

همان طور که اشاره کردیم تنوع تولیدات کارخانه تولید آهک هیدراته قم بر هیچ یک از صنعتگران پوشیده نیست و یکی از مهم‌ ترین دلایل خرید عمده این فرآورده‌ ها هم همین موضوع است؛ کارخانه آهک قم برای تولید انواع تولیدات خود از تجهیزات پیشرفته استفاده می‌ کند که یکی از مهم‌ ترین آنها سیستم‌ کوره‌ های پخت و هیدرتاسیون‌ های متصل به آنها می‌ باشد.

این نوع سیستم‌ ها معمولاً مراحل پخت آهک را در دما و زمان کنترل شده انجام می‌ دهند و به جای پاشش مستقیم آب بر روی آهک پخته شده از بخار آب جوش استفاده می‌ نمایند و در پی تمامی این فعالیت‌ ها محصولی که از خروجی دستگاه تحویل گرفته می‌ شود بین ۹۰ تا ۹۹ درجه خلوص دارد، در کنار کیفیت بالای آهک هیدراته قم می‌ توان قیمت مناسب این محصولات را هم دلیل خوبی برای خرید از سمت فعالان صنعتی و صاحبان کسب و کار های مختلف دانست.

فروش انواع آهک قم

کارخانه آروشا پودر که با نام تجاری بزرگترین کارخانه آهک قم هم شناخته شده است، جزو با سابقه‌ ترین تولید کنندگان در کشور محسوب می‌ گردد؛ این مجموعه تولید کننده با تمرکز در روش‌ های بهینه حداقل قیمت و حداکثر کیفیت را در اختیار دارد، سابقه درخشان این مجموعه در تولید دائم و منظم این فرآورده‌ های معدنی و همچنین ارائه کیفیت ثابت باعث شده است که بسیاری از صنعتگران، خریداران اصلی آن باشند.

فروش انواع آهک قم در این مجموعه تولید کننده به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می‌ پذیرد و حمل تمامی تولیدات بر مبنای روش‌ های حمل و نقل ارزان‌ تر و با در نظر گرفتن امنیت و استاندارد قابل توجه است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 43

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.