انتشار لیست مراکز خرید آهک زنده در شهرهای مختلف

4.8
(42)

انتشار لیست مراکز خرید آهک زنده در شهرهای مختلف از طریق وب سایت ‌های اینترنتی راه حلی برای دسترسی بهتر خریداران و مشتریان می ‌باشد چون مراجعه به چنین مراکزی می ‌تواند مزیت‌ های زیادی داشته باشد؛ خرید آهک زنده برای هر صنعتی به صورت متناسب یک فرایند بسیار مهم و استراتژیک می ‌باشد چون این ترکیبات در حال حاضر بر مبنای نوع فرآوری ‌هایی که بر روی آنها انجام می‌ شود با نام‌ های متنوعی معرفی می ‌گردند و شناخت ویژگی‌  های قابل توجه آنها می ‌تواند مصرف کنندگان را به موفقیت‌ های بیشتر نزدیک سازد.

آهک زنده در واقع همان محصولی است که از طریق پخت سنگ‌ های آهک خرده شده در حرارت‌ های بالای تولید می ‌گردد، این ترکیبات ممکن است به صورت صنعتی یا سنتی تولید شوند، ولی در هر صورت به آنها آهک خالص گفته می ‌شود.

آنالیز شیمیایی پودر آهک زنده میکرونیزه

Measure Element Measure Element
% 1 > cao (inactive) min 90% cao (active)
% 0.5 > mgo % 6 > caco3
% 0.5 > al2o3 % 0.5 > sio2
% 0.5 > mno % 0.3 > k2o
% 6 > l.o.i % 0.3 > na2o
trace so3 % 0.5 > fe2o3

انتشار لیست مراکز خرید آهک زنده در شهرهای مختلف

خرید آهک زنده و نقش آن در استخرهای پرورش ماهی

آهک زنده یک ترکیب معدنی دارای مقدار بسیار زیاد عناصر کلسیم با خاصیت قلیایی است که کاربرد های فراوان آن را در پرورش و نگهداری حیوانات اهلی ایجاد کرده است؛ از آهک زنده در حال حاضر در تولید و پرورش ماهی ‌ها و آبزیان استفاده می ‌شود و در واقع تاثیرگذاری آنها در افزایش بازده اقتصادی در این صنعت، بسیار قابل توجه می ‌باشد.

نقش آهک در استخر های پرورش آبزیان و ماهی ‌ها را می ‌توان در خنثی سازی آب‌ های اسیدی و افزایش پی اچ آب در نظر گرفت و بر اساس استاندارد های گفته شده مقدار مورد نیاز برای هر هکتار استخر در حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ کیلوگرم می ‌باشد؛ این ترکیبات به عنوان ضدعفونی کننده جهت از بین بردن عوامل بیمارزا هم در این صنعت به بهره‌برداری می ‌رسند و در صورت استفاده با این هدف باید به میزان ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ کیلوگرم از آنها برای هر هکتار استفاده شود.

فروش عمده آهک زنده در اصفهان

صنعتی‌ ترین منطقه در کشور، استان اصفهان است که در آن حوزه های تولیدی و صنعتی مختلفی در حال فعالیت هستند و تعداد کارخانجات‌ نسبت به دیگر شهرهای ایران بسیار بیشتر می ‌باشد؛ در راستای همین امر فروش عمده آهک زنده در اصفهان بسیار زیاد احساس می‌ گردد.

در حال حاضر کارخانه آروشا پودر با استفاده از سیستم‌های پیشرفته توانسته است، تولید بهترین محصولات را برای صنایع مختلف تولیدی و خدماتی انجام دهد، کیفیت بالای تولیدات این مجموعه علاوه بر گسترش مصرف این فرآورده‌ های معدنی در دیگر شهر های کشور باعث صادرات آن به کشور هایی همچون عراق و افغانستان شده است؛ پس به اطلاع صاحبان صنایع بخش‌ های مختلف می‌ رسانیم به منظور خرید این ترکیبات در نمونه‌ های متفاوت می ‌توانید با کارشناسان آروشا ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 42

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.