راهنمای خرید از تولیدکنندگان خاک رس بنتونیت: نکات مهم

4.7
(21)

خاک رس بنتونیت بسته به کاربرد های نهایی الک یا آسیاب می شود و برای خالص سازی این ترکیبات معمولاً از اسید های معدنی و یا سایر مواد آلی استفاده می شود تا در نهایت به درجه خلوص قابل قبولی برسند.

خاک رس بنتونیت

 بنتونیت شوینده

وجود ناخالصی ها در مواد شوینده و پاک کننده ها مهمترین دلیل برای بهره برداری از بنتونیت شوینده می باشد، این ترکیبات تمامی آلودگی ها را از روی سطوح پاک کرده و باعث می ‌شوند که بیشترین تاثیرگذاری از مواد شوینده ایجاد گردد؛ بنتونیت ها در اندازه ذرات بسیار ریز، نرم و لطیف هستند و به همین دلیل از آنها برای پاک کننده های مایع مخصوص دست و بدن انسان هم استفاده می‌ شود.

آنالیز شیمیایی بنتونیت چاه ارت

Measure Element
69.8 SIO2
11.88 AL2O3
1.73 FE2O3
0.96 CAO
2.1 NA2O
0.47 K2o
0.1 TIO2
1.42 MGO

بنتونیت کلسیم دار

بنتونیت کلسیم دار یکی از باکیفیت ترین نمونه های بنتونیت معدنی است که با خاصیت جاذبه یون ها شناخته شده می باشد، این ترکیبات همچنین روغن ها و چربی ها را در یک محیط جذب کرده و به عنوان ماده اولیه تمیز کننده صنعتی شناخته شده می باشند.

بنتونیت های کلسیم دار در قیاس با دیگر نمونه های این ترکیبات میزان جذب یون بیشتری داشته و در صنایعی که این خاصیت برای آنها اهمیت دارد از این فراورده ها استفاده می شود؛ بنتونیت های کلسیم دار ممکن است قابلیت تبدیل به بنتونیت های سدیم دار را هم داشته باشند و فرم سدیم دار این ترکیبات می ‌تواند فرآیند تبادل یون را ایجاد نمایند؛ اگر محلول های نمک سدیم به بنتونیت های مرطوب اضافه شوند و مخلوط کردن آنها به خوبی انجام پذیرد فرصتی برای تبادل یون ها ایجاد می گردد و در این میان کلسیم تجزیه و مبادله شده و ترکیب سدیم دار بنتونیت ایجاد می گردد.

فروش ویژه بنتونیت در اروشا

فروش ویژه بنتونیت در آروشا تنها با هدف دسترسی خریداران این محصولات در سراسر کشور به قیمت های یکسان این محصولات می باشد؛ در مجموعه آروشا پودر صفر تا صد تولید انواع پودرهای میکرونیزه معدنی بدون واسطه انجام می پذیرد و با ایجاد فرصت های فروش ویژه، خریداران می توانند از کیفیت بالای این تولیدات نهایت بهره را داشته باشند.

فروش بنتونیت در این مجموعه هم به صورت فله و هم به صورت بسته بندی قابل توجه می باشد و نمونه های فله این تولیدات قیمت ‌های پایین ‌تری دارند؛ برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 21

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.