تولید کننده پودر گل ماشی زرد رنگ میکرونیزه

یکی از پیگمنت های پر مصرف اکسید آهن پودر گل ماش زرد رنگ است که اغلب به رنگ های زرد روشن و تیره می باشد . اکسید آهن زرد یا همان پودر گل ماشی زرد یکی از مواد شیمایی می باشد که امروزه در صعنت بسیار موثر است و همچنین استفاده زیادی در صنایع دارد .کاربرد های پودر گل ماشی زرد رنگ به دلیل وجود خواص منحصر به فردی مانند قدرت رنگ دهی بسیار بالا است. پیگمنت گل ماشی زرد رنگ فرمول مولکولی fe203 را دارا می باشد که ظرفیت عنصر آهن موجود در این پودر برابر با ۳ است . این ماده را در علم شیمی و مواد معدنی اکسید هیدرواکسید آهن lll می نامند . شما در حال بازدید از سایت بزرگترین تولید کننده پودر گل ماشی در ایران هستید.

تولید کننده پودر گل ماشی زرد رنگ میکرونیزه

کاردبرد های پودر گل ماشی زرد رنگ

پودر گل ماشی زرد رنگ دارای خصوصیات فوق العاده ای است که این ماده معدنی را به ماده ای با ارزش و پرکاربرد مبدل کرده است . از برخی از این خصوصیات مهم این ماده معدنی می توان به ساختار زرد رنگ ، رطوبت کمتر از یک درصد ، سایز ذرات بسیار ریز و … اشاره کرد . کاربرد های پودر گل ماشی زرد رنگ در بسیاری از بخش های صنعت ها دیده می شود که ما در اینجا به بخشی از این کاربردها
می پردازیم :
این ماده در صنایع‌ رنگ کاربرد فراوانی دارد . از پودر گل ماش برای نمای ساختمان استفاده می شود . برای رنگ دهی به مغزی مداد و لوازم آرایشی کاربرد دارد . برای رنگ دهی موزاییک ، بتن ، آجر و کفپوش از پودر ماش زرد رنگ استفاده می شود . از این ماده برای سنتز نانو ذرات اکسید آهن برای حذف یون های سرب موجود در آب استفاده می شود .

معتبرترین تولید کننده پودر گل ماشی زرد

شرکت آروشا که به عنوان بزرگترین و با سابقه ترین شرکت های تولید پودر رنگ و پودر معدنی در خاورمیانه شناخته شده است . کاربرد های پودر گل ماشی زرد رنگ در صنایع مختلف به گونه ایست
که در آنها که کیفیت و درجه خلوص این ماده از اهمیت ویژه ای برخوردار است . در زمینه تولید پودر باکیفیت و مرغوب گل ماشی زرد رنگ نیز از پیشتازان کشور است . پودر اکسید آهن زرد رنگ آروشا از نظر کیفیت در بالاترین درجه خلوص ۹۸ درصد به صورت مستقیم از کارخانجات تولیدی آروشا به دست مصرف کنندگان و صاحبان صنایع در سراسر کشور می رسد.
مشتریان عزیز برای اطلاع از قیمت فروش پودر گل ماشی زرد رنگ و یا ثبت سفارش می توانند یا مشاورین ما در گروه صنعتی آروشا تماس حاصل بفرمایند .

مهمترین خبر سایت
شرکت تولید پیگمنت زرد

قیمت پودر زرد ابوموسی

جدیدترین اخبار سایت