تولید کننده پودر هماتیت میکرونیزه

مجموعه بزرگ صنعتی کارخانجات آروشا بعنوان برند برتر و تولید کننده پودر هماتیت میکرونیزه ، تامین نیاز بخش عظیمی از بازار مصرف پودر هماتیت کشورهای منطقه و داخل ایران را بر عهده دارد .

تولید کننده پودر هماتیت میکرونیزه

کارخانه پودر هماتیت قرمز ایران

با عنایت به همت تیم مدیریت برند آروشا ، کلیه دستگاه های خط تولید پودر هماتیت قرمز به روز رسانی شده و کیفیت این پودر مهم تجاری به حداکثر مقدار ممکن افزایش پیدا کرد . بدلیل روی آو ردن تجار کشورهای منطقه به تامین پودر هماتیت قرمز از ایران و کیفیت پایین پودر هماتیت قرمز تولید شده در کشور چین ، سیاست تولید پودر اخرا قرمز با حداکثر کیفیت ممکن در مجموعه صنعتی آروشا عملیاتی گردید . با اجرای این استراتژی توسط تیم مدیریت ،مشتریان بازار داخل ایران  به پودر هماتیت قرمز با کیفیت عالی و قیمت مناسب رقابتی ، دسترسی پیدا کرده اند.

تولید کننده پودر هماتیت میکرونیزه

تولید کننده پودر هماتیت میکرونیزه

پودر هماتیت قرمز آروشا بدلیل کیفیت مناسب و رعایت استاندارد سختگیرانه برخی از کشورهای بازار هدف از قبیل ارمنستان و ترکمنستان و ترکیه و …از نظر میزان رنگ دهی و ماندگاری به صرفه تر از سایر پودرهای موجود در بازار می باشد . با عنایت به تحقیق میدانی و تحلیل بازخورد مشتریان آروشا ضریب نسبت مصرف پودر سایر برندها به پودر هماتیت آروشا حداقل عدد 1.30 حاصل شده است. بدین معنی که با مصرف حداقل 1.3 کیلوگرم از سایر پودرهای موجود در بازار همان نتایجی حاصل می شود که از مصرف یک کیلوگرم پودر اخرا آروشا حاصل می گردد. به عبارت دیگر رنگدهی 4 کیلوگرم از سایر پودرهای بازار برابر رنگدهی 3 کیلوگرم از پودر آروشا می باشد. پودر اخرا آروشا در بسته بندی 25 کیلوگرمی و داخل پاکت کاغذی برای مصارف داخلی و کاغذ لمینت برای مصارف صادراتی تولید می گردد. از نظر نرمی یا دانه بندی میکرونیزه ، پودر هماتیت آروشا در مش های زیر 1000 و مش 1500 تولید و بسته بندی می گردد. جهت سفارش پودر اخرا و یا دریافت نمونه و دیتا شیت این محصول با مشاوران فروش آروشا تماس حاصل فرمائید.

جدیدترین اخبار سایت