تولید کننده پودر هماتیت میکرونیزه

4.8
(50)

مجموعه بزرگ صنعتی کارخانجات آروشا بعنوان برند برتر و تولید کننده پودر هماتیت میکرونیزه ، تامین نیاز بخش عظیمی از بازار مصرف پودر هماتیت کشورهای منطقه و داخل ایران را بر عهده دارد.

تولید کننده پودر هماتیت میکرونیزه

کارخانه پودر هماتیت قرمز ایران

با عنایت به همت تیم مدیریت برند آروشا ، کلیه دستگاه های خط تولید پودر هماتیت قرمز به روز رسانی شده و کیفیت این پودر مهم تجاری به حداکثر مقدار ممکن افزایش پیدا کرد . بدلیل روی آو ردن تجار کشورهای منطقه به تامین پودر هماتیت قرمز از ایران و کیفیت پایین پودر هماتیت قرمز تولید شده در کشور چین ، سیاست تولید پودر اخرا قرمز با حداکثر کیفیت ممکن در مجموعه صنعتی آروشا عملیاتی گردید . با اجرای این استراتژی توسط تیم مدیریت ،مشتریان بازار داخل ایران  به پودر هماتیت قرمز با کیفیت عالی و قیمت مناسب رقابتی ، دسترسی پیدا کرده اند.

کاربرد پودر هماتیت میکرونیزه

پودر هماتیت میکرونیزه به عنوان بهترین رنگدانه معدنی در حال حاضر شناخته شده است و این محصولات از خردایش مکانیکی سنگ های هماتیت تولید می گردند؛ این نوع سنگ ها در تمامی نواحی کره زمین  وجود دارند.

از پودر هماتیت میکرونیزه برای تولید رنگ استفاده های زیادی می شود و این رنگ دانه های قرمز به راحتی می توانند در تولید محصولات رنگی و آرایشی به کار گرفته شوند، از دیگر کاربرد های پودر هماتیت می توان به کاربری تزیینی آن اشاره کرد که از این نوع رنگدانه ها برای پوشش دهی سطوح مجسمه یا پوشش دهی تابلوهای تزئینی استفاده می گردد.

فروش پودر مشکی سیمانی
>>

سنگ های هماتیت که در تولید پودر های میکرونیزه مورد بهره برداری قرار می گیرند، در واقع حالت ورقه ای دارند و به واسطه همین ساختار تشکیل دهنده یک گزینه ایده آل برای تولید رنگدانه های طبیعی و معدنی می باشند.

کاربرد پودر هماتیت میکرونیزه در صنعت پلاستیک و رزین هم قابل توجه می باشد و معمولاً رنگدانه های طبیعی در تهیه بسیاری از مواد پلاستیکی و لاستیکی نظیر وینل ها، فنولیک ها، پلی اتان ها،  اپوکسی ها و غیره بهره برداری می شوند و به جرات می‌ توان ادعا کرد که حدود ۶ تا ۸ درصد از تولید جهانی این رنگدانه های اکسید آهن در صنعت پلاستیک های رنگی به کار گرفته می‌ شود.

کاربرد هماتیت در مصالح ساختمانی و تولیدات سیمان های رنگی در سال‌ های اخیر اهمیت بسیار زیادی به خود گرفته است چرا که تقاضا برای خرید مصالح ساختمانی جدید و انواع سیمان های رنگی به وضوح مشاهده می گردد و از این ترکیبات معمولاً برای افزایش مقاومت و قدرت رنگی این مصالح ساختمانی و انواع سیمان ها بهره برداری می گردد.

نوع بسته بندی پودرهای رنگی سیمانی

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 ناموجود
فله 2000-25000 ناموجود

تولید کننده پودر هماتیت میکرونیزه

پودر هماتیت قرمز آروشا بدلیل کیفیت مناسب و رعایت استاندارد سختگیرانه برخی از کشورهای بازار هدف از قبیل ارمنستان و ترکمنستان و ترکیه و …از نظر میزان رنگ دهی و ماندگاری به صرفه تر از سایر پودرهای موجود در بازار می باشد . با عنایت به تحقیق میدانی و تحلیل بازخورد مشتریان آروشا ضریب نسبت مصرف پودر سایر برندها به پودر هماتیت آروشا حداقل عدد 1.30 حاصل شده است. بدین معنی که با مصرف حداقل 1.3 کیلوگرم از سایر پودرهای موجود در بازار همان نتایجی حاصل می شود که از مصرف یک کیلوگرم پودر اخرا آروشا حاصل می گردد. به عبارت دیگر رنگدهی 4 کیلوگرم از سایر پودرهای بازار برابر رنگدهی 3 کیلوگرم از پودر آروشا می باشد. پودر اخرا آروشا در بسته بندی 25 کیلوگرمی و داخل پاکت کاغذی برای مصارف داخلی و کاغذ لمینت برای مصارف صادراتی تولید می گردد. از نظر نرمی یا دانه بندی میکرونیزه ، پودر هماتیت آروشا در مش های زیر 1000 و مش 1500 تولید و بسته بندی می گردد. جهت سفارش پودر اخرا و یا دریافت نمونه و دیتا شیت این محصول با مشاوران فروش آروشا تماس حاصل فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.