تولید پودر مل برای گلخانه

0
()

تولید پودر مل برای گلخانه در مجموعه آروشا پودر به صورت تخصصی آغاز شده است. پودر مل برای گلخانه با هدف محافظت از محیط های کشت و کار در مقابل نور مستقیم خورشید مورد استفاده قرار می ‌گیرد و تاثیرگذاری زیادی را در این زمینه دارد.

تولید پودر مل برای گلخانه

نمایندگی فروش مل سفید

مل سفید جزو بهترین محصولات تولید شده در مجموعه صنعتی آروشا پودر است که از طریق نمایندگی های فروش مستقیم در اختیار خریداران واقعی قرار می ‌گیرد.  این ترکیبات در صنعت نقاشی بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می ‌دهند و در تهیه پودر های بتونه مورد استفاده واقع می شود. پودر مل با هدف رفع ترک ها و منافذ ریز و ناهمواری‌ ها روی سطوح رنگ کاری مورد استفاده قرار می گیرد. شایان ذکر است که برای تهیه پودر مل بتونه کاری در واقع پودر مل با رنگهای روغنی و آستر و دیگر مواد افزودنی به نسبت های مشخصی ترکیب می شود و به کمک کاردک هایی بر روی ترک ها و سوراخ های ایجاد شده کشیده می شود تا منافذ به صورت کامل پر شود. مل سفید در این زمینه با خاصیت داشتن زمان خشک شدن کوتاه، شرایط ایده آلی را برای فعالان در حرفه های نقاشی و رنگ کاری ایجاد می نماید.

تولید بهترین کربنات کلسیم در ایران
>>

تولید پودر مل برای گلخانه

می‌توان اظهار داشت پودر مل در کنار استفاده در صنعت نقاشی و رنگ کاری، برای استفاده در صنعت کشاورزی هم تولید و ارائه می گردد و در واقع می ‌توان گفت تولید پودر مل برای گلخانه به صورت تخصصی و در اندازه های بسیار ریز انجام می پذیرد. از پودر مل در صنعت کشاورزی با هدف پوشش دهی سطح گلخانه استفاده می شود و از این طریق سایه بسیار تاثیرگذاری در سطح گلخانه ایجاد می گردد. با استفاده از پودر مل در گلخانه دستیابی به پوشش بیشتری برای این محیط ها ایجاد می شود و در واقع مقاومت بیشتری در برابر نور خورشید به کمک این پودر فراهم می گردد که این پارامتر برای تولید برخی از گل و گیاهان از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

فروش مستقیم مل سفید

مبل سفید با قیمت های متفاوتی در مجموعه آروشا پودر به صورت مستقیم به فروش می رسد و علت تفاوت قیمت این ترکیبات در واقع درجه خلوص آن ها و درجه بندی این محصولات می باشد چرا که در تولید این ترکیبات از سنگ های حاوی کربنات کلسیم استفاده می شود که هر کدام از آنها در درجه خلوص های مختلفی در این زمینه مورد استفاده قرار می ‌گیرند و در نهایت باعث می شوند پودر مل با درصد های متفاوتی از کلسیم و کربنات تولید شود. به نوعی که هر چقدر کلسیم موجود در پودر مل بیشتر باشد مسلاً محصول تولید شده قیمت بالاتری را به خود اختصاص می ‌دهد. برای خرید مل سفید مجموعه صنعتی آروشا پودر را به خاطر بسپارید و خرید محصولاتی را با قیمت های مناسب از این مجموعه به انجام برسانید.

فروشنده کربنات کلسیم خرم آباد
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.