تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

5
(1)

تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم سفید رنگ و در مشهای مختلف درکارخانه پودر سنگ آروشا انجام می شود . پودر میکرونیزه کربنات کلسیم آروشا یکی از پر مصرف ترین مواد به عنوان پر کننده ( Filler ) در صنایع مختلف از جمله صنایع شیمیایی ،پلیمرها، صنایع غذایی و بسیاری دیگر از صنایع می باشد.

تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم جهت صنایع

تولید پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم جهت صنایع مختلف جزو فعالیت های ویژه مجموعه صنعتی آروشا پودر است که توجه اکثر صنعتگران را به خود جلب کرده است چرا که این مجموعه دارای برندی معتبر و شناخته شده در بین صنعت گران است و انواع پودرهای میکرونیزه و مخصوصا پودر کربنات کلسیم در گرید های مختلف را تولید و ارائه می نماید. مجموعه صنعتی آروشا پودر از خطوط تولیدی بهینه در این زمینه استفاده می کند و به واسطه همین امر پایین ترین قیمت را بر روی محصولات خود قرار می دهد. پودر میکرونیزه کربنات کلسیم به واسطه قیمت مناسب و در دسترس بودن در حجم های بالا، در تمامی صنایع مصرفی به نوعی مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم جهت صنایع

کارخانه پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

کارخانه آروشا پودر، تولید پودر میکرونیزه کربنات کلسیم را بر اساس نیاز تمامی صنعتگران به انجام می رساند و در واقع می ‌توان گفت متنوع بودن تولیدات این مجموعه در کنار قیمت مناسب و کیفیت بالا از مهمترین دلایلی است که فروش بالایی را تجربه کرده است.  مجموعه صنعتی آروشا پور به صورت مستقیم و از درب کارخانه تولیدات خود را ارائه می نماید. به همین دلیل قیمت مناسب روی محصولات خود قرار داده و به جلب توجه و رضایت مندی مشتریان زیادی رسیده است. پودر میکرونیزه کربنات کلسیم در دانه بندی ها و مش بندی های متنوعی قابل استفاده می باشد. این محصولات بر اساس نوع دانه بندی که دارند تاثیرگذاری قابل توجهی را در تولید محصولات مختلف از آن خود می نمایند. در واقع می توان گفت هر چقدر دانه بندی این ترکیبات ریزتر باشد، مسلما تاثیرگذاری آنها بیشتر خواهد بود.

قیمت خرید بنتونیت کیسه ای خراسان

صادرات پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

صادرات پودر میکرونیزه کربنات کلسیم، فرصت ‌های شغلی ایده آلی را برای تولیدکنندگان در سراسر کشور فراهم می ‌آورد. در حال حاضر شرایط ایده ‌آلی برای صادرات این محصولات به کشورهای همسایه وجود دارد چرا که معادن بکر و اختصاصی در سراسر کشور برای استخراج این محصولات کشف شده اند و کارخانه‌ های همچون آروشا پودر با تمرکز بر روی کاهش هزینه های فرآوری و تولید این محصولات، شرایطی را برای عرضه محصولات با قیمت های پایین تر فراهم کرده اند. صادرات پودر میکرونیزه کربنات کلسیم دارای دشواری ‌های سختی است که تنها شرکت های معتبر و فعال می توانند این فعالیت را به انجام برسانند و مجموعه صنعتی آروشا پودر به عنوان بزرگترین و اولین شرکت صادر کننده در ایران این فعالیت را به راحتی انجام می دهد و محصولاتی را با تضمین نوع بسته بندی در اختیار تمامی خریداران در دیگر کشور ها قرار می دهد.

تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

سالها قبل تولید پودرهای میکرونیزه کربنات کلسیم تنها از روش کوبش یا روش های خردایش مکانیکی انجام می شد.
که به این نوع از پودرها اصطالحاً GCC گفته می شود. امروزه دیگر این محصول جوابگوی کیفیت مورد تقاضای بسیاری از صنایع نمی باشد. در این روش پس از استخراج سنگ کربنات کلسیم از معادن با استفاده از سنگ شکن آن را تا ابعاد سانتی متری خرد می کنند. در مرحله بعدی با استفاده از تجهیزاتی مانند کوبه یا غلطک ان را به سایز میلیمتر می رسانند و سپس با استفاده از دستگاه بال میل آن را تبدیل به پودر میکرونیزه کرده و با استفاده از دستگاه های سپراتور ذرات خرد شده را در سایزهای مختلف جدا سازی می نمایند. تولید با این روش علاوه بر استهلاک و مصرف بسیار زیاد انرژی دارای محدودیتهای بسیاری از جمله محدودیت در اندازه و شکل ذرات پودر می باشد. دستیابی به پودری فاین و یکنواخت حتی در مش 2500 (5میکرون) واقعی امری بسیار دشوار می باشد. علاوه بر این خلوص محصول حداکثر معادل خلوص سنگ معدن خواهد بود و در طول فرآیند خردایش ذرات فلزی نیزبه یکی از آنالیزهای نامطلوب محصول اضافه می شود.

خرید انبوه پودر کربنات کلسیم کیسه ای
>>

شرکت تولید بنتونیت حفاری کرج

تولید کربنات کلسیم رسوبی

در تولید کربنات کلسیم رسوبی یا PCC  به جای خردایش مکانیکی از فرآیندهای شیمیایی استفاده می شود .
پودر کربنات کلسیم رسوبی از واکنش دادن آهک هیدراته  با گاز Co2 در رآکتورهای خاص تولید می گردد.

CaCo3+Heat—————- Cao + Co2

Cao + H2o———————Ca(OH)2

Ca(OH)2 + Co2——– CaCo3 + H2o

آمار سالانه تولید و مصرف این محصول به شکل باور نکردنی رشد کرده است . تولید و مصرف این ماده در جهان حدود 6 میلیون تن میباشد که 75 % آن در صنایع کاغذ سازی مورد مصرف دارد. بدلیل تکنولوژی پیچیده فرایند PCC ، تولید این محصول در کشورهای در حال توسعه رشد زیادی نیافته است. و به همین دلیل محصولات مرتبط به این ماده نیز رشد چندانی پیدا نکرده اند. از جمله این صنایع ؛ کاغذسازی و صنایع پلیمر وصنایع رنگسازی می باشند. PCC که اندازه ذرات آن بین  0.3 تا 0.8 میکرون میباشد به نانو PCC یا UFC معروف است. UFC به عنوان پرکننده در اکثر پلیمرها خصوصاً PVC مصرف عمده دارد. با توجه به فراوانی سنگ آهک مرغوب و انرژی گاز طبیعی در ایران که لازمه این پروسه می باشند، ایران می تواند تولید کننده عمده این محصول در خاورمیانه و نیز به عنوان صادرکننده به اروپا مطرح باشد.

مراکز توزیع پودر کربنات کلسیم پوشش دار
>>

تولید پودر مل برای گلخانه

موارد مصرف کربنات کلسیم:

تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم آروشا به منظور تامین نیاز بخش صنعت و کشاورزی و صنایع غذایی صورت می پذیرد . موارد عمده مصرف پودر کربنات کلسیم میکرونیزه عبارتند از :

 کاغذ سازی: کربنات کلسیم در صنایع کاغذ به عنوان یک ماده پوششی و یک نوع فیلر محسوب می گردد.
بازار اصلی مصرف کربنات کلسیم در صنایع کاغذ از جمله کاغذ تحریر می باشد.

 صنایع رنگ: یکی از مصارف اصلی کربنات کلسیم رسوبی در صنایع رنگ میباشد.
این ماده به عنوان جایگزین اکسید تیتانیوم کاربرد دارد.

 صنایع پلاستیک و لاستیک: در این صنعت انواع بسیار ریز کربنات کلسیم رسوبی به کار میرود.
کربنات کلسیم از کلوخه شدن پلیمرها جلوگیری نموده و خواص پراکندگی آنها را بهتر مینماید.
مهمترین پلیمر مصرف کننده این ماده پلی وینپل کلراید است.

 مرکب چاپ: کربنات کلسیم امولسیونی می تواند در ساخت انواع مرکب چاپ استفاده شود.
نوع ریز دانه آن برای این منظور کاربرد بیشتری دارد.

 صنایع آرایشی و بهداشتی: تولید کنندگان لوازم آرایشی و خمیر دندان از مصرف کنندگان کربنات کلسیم رسوبی هستند.

 مواد پاک کننده: در جلا دهنده و پاک کننده فلزات از کربنات کلسیم به عنوان عامل کمکی لخته ساز استفاده می شود.

 صنایع دارویی: در این صنعت از کربنات کلسیم بسیار مرغوب استفاده می شود.
و باید با استانداردهای معتبر این صنعت مطابقت داشته باشد.
این ماده برای تهیه شربت و قرص ضد اسید، در ساخت آنتی بیوتیک جهت خنثی سازی
و به عنوان کمک فیلتر، در قرصهای قابل حل به عنوان عامل حل کننده و استحکام بخش
و در قرصهای کلسیم به عنوان عامل تأمین کلسیم مصرف می گردد.

 صنایع غذایی: کربنات کلسیم در صنایع غذایی به عنوان خنثی کننده اسیدیته مصرف می گردد و در ساخت آدامس نیز کاربرد دارد.

کارخانه تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

بزرگترین و مجهزترین کارخانه تولید پودر میکرونیزه کربنات کلسیم در مجموعه صنعتی کارخانجات آروشا در حال فعالیت می باشد. فروش عمده پودر کربنات کلسیم به صورت مستقیم از درب کارخانه ضمن کاهش هزینه تهیه مواد اولیه ، آسودگی خاطر مشتریان در تامین مواد اولیه را به دنبال دارد. جهت ثبت سفارش و یا کسب مشاوره با مدیران فروش مجموعه آروشا ارتباط برقرار فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 5 / 5. تعداد موافقین : 1

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.