تولیدکننده وکس پلی اتیلن گیلان

0
()

موم پلی اتیلن (واکس PE)، که به عنوان مخفف موم پلیمری موم پلی اتیلن نیز شناخته می شود، از جمله مواد صنعتی است که  به دلیل مقاومت عالی در برابر سرما، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت شیمیایی و مقاومت در برابر سایش،  به طور گسترده‌ای در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیشنهاد می‌شود جهت دسترسی به بهترین موم پلی اتیلن‌های بازار با کارشناسان شرکت آروشا پودر(مرکز توزیع محصولات تولیدکننده وکس پلی اتیلن گیلان) تماس بگیرید. همچنین جهت شناخت بهتر کاربردهای این محصول، تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

تولیدکننده وکس پلی اتیلن گیلان

تولیدکننده وکس پلی اتیلن میکرونیزه

وکس پلی اتیلن میکرونیزه، از جمله فراورده‌های پلی اتیلن است و طیف وسیعی از صنایع به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی مطلوب وکس پلی اتیلن میکرونیزه، از این فراورده استفاده می‌کنند. با توجه به آنکه، این ماده می‌تواند طیف گسترده‌ای از خواص مختلف همچون  نقاط مذاب مختلف، چگالی مختلف و … را شامل شود، قابل درک است که چرا میزان استفاده از آن به این اندازه، بالا می‌باشد!

لازم به ذکر است که  واکس های پلی اتیلن به عنوان یک افزودنی، روان کننده، پخش کننده و غیره در طیف وسیعی از کاربردها مانند موارد زیر، مورد استفاده قرار می‌گیرند:

 • رنگ و پوشش
 • مستربچ ها
 • پلاستیک، پی وی سی و لاستیک
 • پر کردن کابل
 • تولید مداد رنگی و شمع
 • منسوجات
 • پولیش کفش
 • پولیش کف
 • لوازم آرایشی
 • چسب های ذوب داغ
 • جوهرهای چاپ
صادرات پودر وکس پلی اتیلن کرج
>>

لازم به ذکر است که شرکت آروشا پودر نیز به عنوان مرکز فروش و توزیع محصولات تولیدکننده وکس پلی اتیلن میکرونیزه، نقش مهمی در عرضه بهترین پلی اتیلن‌های میکرونیزه به بازار ایفا می‌کند.

تولیدکننده وکس پلی اتیلن گیلان

شرکت تولید وکس پلی اتیلن گیلان

موم پلی اتیلن، از جمله مواد صنعتی است که به دلیل ویژگی‌هایی همچون مقاومت عالی در برابر حرارت و سرما و همچنین دارا بودن مقاومت شیمیایی، در صنایع مختلفی استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که شرکت آروشا پودر به عنوان مرکز عرضه و فروش بهترین فرآورده‌های تولیدکننده وکس پلی اتیلن، از جمله مراکز شناخته شده در تسهیل دسترسی مشتریان به بهترین پودر پلی اتیلن‌های وکس میکرونیزه بازار می‌باشد.

لازم به توضیح است که واکس های میکرونیزه،  خواص سطحی و زیبایی یک پوشش محافظ را افزایش داده و  در سطح جهانی، در زمره افزودنی‌های‌ پیشرفته محافظت از سطح برای پوشش های صنعتی، قرار گرفته‌اند.

این نوع از وکس‌ها به طور کلی به پراکندگی رزین‌ها کمک کرده و یک لایه صاف برای محافظت از سطوح در برابر خراش و ساییدگی تشکیل می دهند. به عنوان مثال، در لاک ها و جوهرها(هم بر پایه حلال و هم بر پایه آب)، به منظور  افزایش کیفیت از نظر مقاومت در برابر سایش و خراش/استفاده می شوند. به نمونه‌ای بهترین شرکت‌های تولیدی وکس میکرونیزه ، می‌توان به شرکت تولید وکس پلی اتیلن میکرونیزه آروشا اشاره داشت.

صادرات پلی اتیلن وکس خشک کرمان
>>

کارخانه تولید پودر پلی اتیلن وکس میکرونیزه کرج

لازم به توضیح است که شرکت آروشا پودر به عنوان مرکز فروش محصولات کارخانه و  تولیدکننده وکس پلی اتیلن و پلی اتیلن وکس میکرونیزه کرج، از جمله مراکز شناخته شده در تسهیل دسترسی مشتریان به بهترین پودر پلی اتیلن‌های وکس میکرونیزه بازار می‌باشد و پیشنهاد می‌شود شما نیز در صورت نیاز به خرید این پودر، حتما تجربه استفاده از محصولات این مجموعه را مدنظر داشته باشید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.