بنتونیت مرغداری با کیفیت بالا: بهترین انتخاب با تضمین کیفیت از طرف آروشا پودر

مرغداری به صورت تخصصی و بدون واسطه در آروشا پودر عرضه می گردد، این ترکیبات کاربرد های زیادی در بین پرورش دهندگان دام و طیور دارند و با اهداف خاصی به مصرف می رسند.

 بنتونیت مرغداری

بنتونیت خوراکی دام و طیور

بنتونیت خوراکی یکی از موثرترین مواد معدنی در افزایش نرخ رشد و پرورش دام و طیور می باشد و در واقع استفاده از این فرآورده های معدنی سبب جذب و تامین ویتامین های مورد نیاز این جانداران می شود و از سوی دیگر در بهبود سیستم گوارشی آن ها اثرات مثبتی به وجود می‌ آید؛ بنتونیت خوراک دام به صورت خالص در این صنعت به بهره ‌برداری می ‌رسند و بر اساس تجربیات و آمار به دست آمده از نتایج مثبت این تولیدات، معمولاً بنتونیت های کلسیم انتخاب می شوند.

آنالیز فیزیکی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
680-750 Water absorption
22-25 Swelling    ml/gr2
4-8 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
100-110 Cation exchange capacity   mEq/100mgr
0.22 Mercury   ppm
2 Arsenic    ppm
n.d Nickel, Lead ,Cadmium

دلیل استفاده از بنتونیت در جیره غذایی دام و طیور

همان ‌طور که می‌ دانید دام و طیور نقش اساسی در تامین محصولات غذایی مورد نیاز انسان دارند و جیره و تغذیه آنها می تواند بر کیفیت محصولات مصرفی از سمت انسان و در نتیجه سلامت انسان ها تاثیر گذار باشد، به همین دلیل در حال حاضر از بهترین فرآورده های معدنی برای تولید خوراک دام و طیور استفاده می شود و بر اساس پژوهش‌ های انجام شده بهره برداری از بنتونیت خوراکی یک راه حل کم خطر، کارآمدتر و به صرفه تر برای تولید جیره غذایی دام و طیور می باشد چون این ترکیبات توانایی جذب ویتامین ها و ریز مغذی های مورد نیاز این جانداران را افزایش می دهند.

بنتونیت ها در قلیایی شدن معده حیوانات و جانداران گفته شده و کاهش اسید آن نقش زیادی دارند، این فرآورده ها به توقف خونریزی در زخم های جزئی و تسکین درد این موجودات کمک می نمایند، این فراورده ها با حذف سموم از بدن مصرف کنندگان و جایگزینی مواد معدنی به جای آن ها از کبد پشتیبانی می کنند.

خرید بدون واسطه بنتونیت

بنتونیت را می توان جزو فرآورده های پرکاربرد خاک های رسی قلمداد کرد و بر مبنای این گفته عمده تولید کنندگان محصولات مختلف به دنبال خرید این تولیدات از واحد های معتبر به صورت مستقیم و بدون واسطه می ‌باشند.

خرید بنتونیت به صورت بدون واسطه می تواند مزیت های زیادی داشته باشد و مهمترین آنها کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب آنها است، در مجموعه اروشا پودر با در نظر گرفتن نیاز تمامی صنعتگران این فرآورده های معدنی در حجم های بالای تولید می شوند و تمامی متقاضیان می توانند با هر هدفی خرید خود را انجام دهند.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت