بنتونیت مرغداری با کیفیت بالا: بهترین انتخاب با تضمین کیفیت از طرف آروشا پودر

4.8
(23)

بنتونیت مرغداری به صورت تخصصی و بدون واسطه در آروشا پودر عرضه می گردد، این ترکیبات کاربرد های زیادی در بین پرورش دهندگان دام و طیور دارند و با اهداف خاصی به مصرف می رسند.

 بنتونیت مرغداری

بنتونیت خوراکی دام و طیور

بنتونیت خوراکی یکی از موثرترین مواد معدنی در افزایش نرخ رشد و پرورش دام و طیور می باشد و در واقع استفاده از این فرآورده های معدنی سبب جذب و تامین ویتامین های مورد نیاز این جانداران می شود و از سوی دیگر در بهبود سیستم گوارشی آن ها اثرات مثبتی به وجود می‌ آید؛ بنتونیت خوراک دام به صورت خالص در این صنعت به بهره ‌برداری می ‌رسند و بر اساس تجربیات و آمار به دست آمده از نتایج مثبت این تولیدات، معمولاً بنتونیت های کلسیم انتخاب می شوند.

آنالیز فیزیکی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
680-750 Water absorption
22-25 Swelling    ml/gr2
4-8 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
100-110 Cation exchange capacity   mEq/100mgr
0.22 Mercury   ppm
2 Arsenic    ppm
n.d Nickel, Lead ,Cadmium

دلیل استفاده از بنتونیت در جیره غذایی دام و طیور

همان ‌طور که می‌ دانید دام و طیور نقش اساسی در تامین محصولات غذایی مورد نیاز انسان دارند و جیره و تغذیه آنها می تواند بر کیفیت محصولات مصرفی از سمت انسان و در نتیجه سلامت انسان ها تاثیر گذار باشد، به همین دلیل در حال حاضر از بهترین فرآورده های معدنی برای تولید خوراک دام و طیور استفاده می شود و بر اساس پژوهش‌ های انجام شده بهره برداری از بنتونیت خوراکی یک راه حل کم خطر، کارآمدتر و به صرفه تر برای تولید جیره غذایی دام و طیور می باشد چون این ترکیبات توانایی جذب ویتامین ها و ریز مغذی های مورد نیاز این جانداران را افزایش می دهند.

بنتونیت ها در قلیایی شدن معده حیوانات و جانداران گفته شده و کاهش اسید آن نقش زیادی دارند، این فرآورده ها به توقف خونریزی در زخم های جزئی و تسکین درد این موجودات کمک می نمایند، این فراورده ها با حذف سموم از بدن مصرف کنندگان و جایگزینی مواد معدنی به جای آن ها از کبد پشتیبانی می کنند.

خرید بدون واسطه بنتونیت

بنتونیت را می توان جزو فرآورده های پرکاربرد خاک های رسی قلمداد کرد و بر مبنای این گفته عمده تولید کنندگان محصولات مختلف به دنبال خرید این تولیدات از واحد های معتبر به صورت مستقیم و بدون واسطه می ‌باشند.

خرید بنتونیت به صورت بدون واسطه می تواند مزیت های زیادی داشته باشد و مهمترین آنها کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب آنها است، در مجموعه اروشا پودر با در نظر گرفتن نیاز تمامی صنعتگران این فرآورده های معدنی در حجم های بالای تولید می شوند و تمامی متقاضیان می توانند با هر هدفی خرید خود را انجام دهند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 23

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.