راهنمایی اقتصادی از عجایب بنتونیت سدیم: ترفندهای جذاب از آروشا پودر

4.8
(21)

بنتونیت سدیم با آنالیز شیمیایی که از آنها به دست آمده است در واقع محصولی می باشد که دارای بیشترین میزان عنصر سدیم بوده و این ترکیبات توانایی جذب مقدار بسیار زیاد آب را دارند و می توانند تا ۱۵ برابر حجم خود حجیم شوند و به همین دلیل از آنها در بسیاری از صنایع بهره برداری می گردد.

بنتونیت سدیم

مشخصات بنتونیت سدیمی

بنتونیت سدیمی همان طور که اشاره کردیم نسبت به سایر بنتونیت ها عنصر سدیم را بیشتر در ساختار تولیدی خود جا داده است، این ترکیبات دارای شبکه های کریستالی شکل هستند که می توانند به عنوان ماده اولیه و به عنوان متصل کننده در تولید بسیاری از ترکیبات به کار گرفته شوند؛ این تولیدات در موارد درمانی هم به عنوان سم زدا شناخته شده هستند و نسبت به بنتونیت های کلسیمی میزان تورم پذیری بالایی دارند، بنتونیت سدیمی یک  سبلانت طبیعی می باشد و برای درزگیری مسیر های فاضلاب شهری، فاصله بین ساختمان ها، استخرهای شنا و مراکز نگهداری زباله به کار گرفته می شود.

قیمت تولید بنتونیت جذبی میانه
>>

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
69.8 SIO2
11.88 AL2O3
1.73 FE2O3
0.96 CAO
2.1 NA2O
0.47 K2o
0.1 TIO2
1.42 MGO
12.54 LOI

کاربرد بنتونیت سدیمی

کاربرد بنتونیت سدیمی در صنعت حفاری چاه های نفت و گاز بیشتر از دیگر صنایع به چشم می‌خورد، این ترکیبات با قدرت جذب بالا به عنوان یک جزء اصلی گل حفاری به مصرف می ‌رسند و با توجه به اینکه این ترکیبات دارای ساختار نرم و انعطاف پذیری هستند از آنها برای محافظت از دستگاه ها و ابزار های برشی در حفاری هم استفاده می گردد.

بنتونیت برای ساخت قالب های شنی در صنعت ریخته گری هم به بهره‌ برداری می‌ رسد و خاصیت چسبندگی درونی این محصولات باعث شده است تا به عنوان یک ماده اتصال دهنده و پیوند دهنده درون محصولات از آنها بهره برداری شود.

کاربرد پودر باریت در صنعت دامپروری هم قابل توجه می باشد و این ترکیبات به عنوان تاثیرگذارترین مکمل غذایی در این صنعت در حجم های بالایی به مصرف می رسند، با توجه به اینکه خاصیت جذب چربی در بنتونیت ها بسیار زیاد است، این ترکیبات می ‌توانند بسیاری از چربی های مضر در وعده های غذایی دام ها را به خود جذب کرده و از این طریق بازدهی بیشتری در پرورش دام ها ایجاد می گردد.

فروش عمده بنتونیت سدیمی

فروش عمده بنتونیت سدیمی با بهره برداری از تکنولوژی های برتر و خالص سازی این محصولات بر اساس بهترین روش ها در سال ‌های اخیر از رونق قابل توجهی برخوردار شده است و شرکت هایی که از فناوری های پیشرفته برای پردازش بنتونیت استفاده می‌ نمایند، مسلما مهمترین مراکز برای تامین نیاز صنعتگران وابسته بوده و انواع تولیدات خود را با تضمین کیفیت ارائه می ‌نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 21

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.