بنتونیت روغن با تضمین کیفیت و اقتصادی بودن از آروشا پودر

4.9
(51)

از بنتونیت روغن با هدف رنگ زدایی انواع روغن های حیوانی، نباتی و معدنی استفاده می شود؛ این ترکیبات با هدف تصفیه سازی و حذف تمامی ناخالصی ها در این صنعت به بهره برداری می رسند.

بنتونیت روغن

 بنتونیت تصفیه روغن

روغن های نظیر روغن تخم کتان، نارگیل و دیگر روغن های حیوانی و گیاهی به کمک بنتونیت ها وارد فرایند های رنگ زدایی شده و خالص سازی آن ها انجام می پذیرد تا در نهایت بتوان از این تولیدات در ساخت صابون، انواع رنگ ها و محصولات خوراکی استفاده کرد.

هدف بهره برداری از انواع بنتونیت در صنعت تصفیه روغن ها بر مبنای ضدعفونی کردن، هیدروژن زدایی و خنثی سازی این ترکیبات هم دیده می‌ شود، برای تجزیه روغن ها از بنتونیت به مقدار 0.5 تا 30 درصد وزنی روغن استفاده می شود ولی در زمان فیلتر کردن این تولیدات اگر این فرآورده های معدنی به اندازه کافی فعال نشده باشند ممکن است مقداری از روغن ها را در خود نگه دارند و معمولاً خاک هایی که به این منظور به کار گرفته می‌ شوند یا به صورت طبیعی فعال هستند و یا از طریق فرایند های شیمیایی به صورت فعال در می آیند.

قیمت خرید بنتونیت فعال رشت
>>

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
69.8 SIO2
11.88 AL2O3
1.73 FE2O3
0.96 CAO
2.1 NA2O
0.47 K2o
0.1 TIO2
1.42 MGO
12.54 LOI

بنتونیت فعال شده

در ادامه مبحث قبل و اینکه چه نوع بنتونیت های در صنعت تصفیه روغن به مصرف می رسند می ‌توان انواع بنتونیت های فعال شده را معرفی کرد؛ این ترکیبات توانایی فعال شدن با اسید های معدنی را دارند و در آزمایشگاه ها و کارخانه ها به روش های مخصوصی تهیه می شوند و قدرت رنگبری این تولیدات نسبت به بنتونیت های طبیعی فعال چندین برابر می باشد.

خرید عمده بنتونیت با کیفیت

در مجموع موارد گفته شده می ‌توان عنوان کرد تمامی گلیسیرین هایی که از گیاهان و حیوانات به دست می آید حتما باید قبل از مصرف بی رنگ شوند و برای این منظور از بنتونیت های فعال شده یا بنتونیت های فعال طبیعی با دو روش تصفیه فیزیکی با بخار و تصفیه شیمیایی استفاده می شود؛ تمامی این موارد حاکی از آن است که خرید عمده این تولیدات در سال ‌های اخیر قابل توجه بوده است.

برای خرید عمده بنتونیت با کیفیت مجموعه صنعتی آروشا پودر یک پیشنهاد ویژه برای شما صنعتگران فعال در داخل ایران می باشد چون تولیداتی را با تضمین کیفیت و باب میل شما مشتریان گرامی ارائه می نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.