دانستنی های جذاب و مهم از بنتونیت رنگی در صنعت

4.7
(60)

محصول بنتونیت رنگی یک ترکیب فرآوری‌ شده از خاک های رس معدنی است که به دلیل وجود عناصر  با درصد های متفاوت در رنگ های مختلفی ارائه می گردد؛ بنتونیت رنگی در صنایع بسیار زیادی قابل بهره‌ برداری است چون این ترکیبات تاثیرات مثبتی را در تولید بهترین محصولات دارند.

بنتونیت رنگی

بنتونیت کلسیمی

وجود بیشترین میزان عنصر کلسیم در خاک های رس که با هدف تهیه بنتونیت به بهره‌ برداری می‌ رسند باعث شده که این ترکیبات با نام تجاری بنتونیت کلسیمی در بین صنعتگران معرفی گردند؛ برخلاف بنتونیت سدیمی که دارای خاصیت جاذب آب هستند، این ترکیبات جاذب چربی ها و روغن ها می باشند و در تولید شوینده های صنعتی بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می‌ دهند، البته از این نوع فرآورده های معدنی در تغذیه خوراک دام و طیور با هدف سم زدایی و تامین مواد معدنی مورد نیاز دام هم استفاده می گردد، بنتونیت کلسیمی قیمت مناسبی دارد و با توجه به نیاز و کاربرد، تهیه و خریدری می شود.

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت حفاری

Measure Element Measure Element
0.29 K2o 57.58 SIO2
0.69 TIO2 13.30 AL2O3
2.80 MGO 6.09 FE2O3
12.66 LOI 2.38 CAO
2.78 NA2O

بنتونیت سدیمی

بنتونیت سدیمی نمونه دیگری از فراورده های حاصل از خاک های رس است که در صورت تماس با آب متورم می شود و قادر خواهد بود چندین برابر وزن خود، آب جذب نماید و سپس خک شود، این ترکیبات خاصیت کلوئیدی خاصی داشته و برای حفاری چاه‌ های نفت و گاز بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می‌ دهند.

این فرآورده های معدنی همچنین دارای خاصیت تورم پذیری بوده و از آنها به عنوان یک سیلانت برای ایجاد سد های نفوذناپذیر بهره برداری می گردد، بنتونیت های سدیمی ساختار چهار وجهی به خود اختصاص می‌ دهند و معمولاً در بسته بندی های جامبوبگ و کیسه قابل عرضه به بازار هستند، این ترکیبات در شکل های کلوخه ،دانه بندی و پودری با قابلیت بالا قابل تولید هستند و کیفیت مناسبی هم دارند، رنگ این ترکیبات به صورت کلی بین سفید، کرم یا صورتی متغیر می باشد.

خرید انواع بنتونیت

خرید انواع بنتونیت متقاضیان بسیار زیادی را به سمت خود کشانده است چون این تولیدات دارای ویژگی های متفاوتی بوده و با ساختار متنوع و نام‌ های تجاری متفاوت قابل عرضه به بازار هستند؛ از بنتونیت ها به واسطه همان قیمت ارزان آن ها بهره برداری می گردد.

این تولیدات از جزو فرآورده های معدنی هستند که هزینه‌ های بالایی برای تولید و عرضه آنها نیاز نیست و اکثر کارخانه هایی که به عنوان تولید کننده برتر فرآورده های معدنی فعالیت می نمایند، این تولیدات را در لیست محصولات تولید شده خود قرار داده و انواع آن را ارائه می نمایند؛ در مجموعه صنعتی آروشا پودر خرید انواع بنتونیت با حداقل قیمت امکان پذیر شده است و تمامی متقاضیان می‌ توانند بر اساس نیاز خود یک خرید با کیفیت را تجربه نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.