بنتونیت رنگبری در مرکز فروش آروشا پودر: بهترین قیمت و کیفیت

4.7
(21)

بنتونیت کاربرد وسیع در رنگبری روغن ها دارد و از این ترکیبات با هدف جداسازی ناخالصی های رنگی در تجزیه روغن ها استفاده می شود؛ این فرآورده های معدنی به راحتی می‌ توانند مایعات فرار و روغن موجود در محصولات گوناگون را جذب کرده و در تولید بسیاری از کالا ها همچون رنگ، صابون و روغن های خوراکی به بهره‌برداری می‌ رسند.

بنتونیت رنگبری

مشخصات بنتونیت رنگبری

بنتونیت رنگبری دارای ویژگی های خاصی است و برای از بین بردن ناخالصی ها در تولید انواع روغن های گیاهی، حیوانی، معدنی و نفتی به کار گرفته می شود؛ این ترکیبات حتماً باید بعد از رنگ زدایی به طور کامل از محصولات نهایی جداسازی شوند؛ بسته به نوع روغن و ناخالصی های موجود در آنها از بنتونیت در حجم های متفاوتی استفاده می گردد.

برای رنگبری در این زمینه سه نوع بنتونیت فعال طبیعی، بنتونیت فعال شده یا بوکسیت استفاده می شوند؛ برخی از بهترین بنتونیت ها دارای خاصیت پلاستیسیته زیادی بوده و ساختار ورقه ای شکل دارند و به همین دلیل به صورت طبیعی فعال هستند، این نوع بنتونیت ها بدون هیچ واکنشی در رنگبری روغن ها به مصرف می رسند و نتایج مثبتی هم دارند.

اخبار مهم قیمت خرید بنتونیت دامی
>>

نمونه دیگر از بنتونیت ها وجود دارد که به صورت طبیعی فعال نیستند اما می‌ توان از طریق فعال کردن آنها به کمک اسید های معدنی قدرت رنگبری چندین برابری را به آنها بخشید، بنتونیت های فعال شده برای تولید کاغذ کاربن هم به مصرف می رسند.

آنالیز شیمیایی بنتونیت کشاورزی

Measure Element
60.8 SIO2
11.6 AL2O3
2.5 FE2O3
2.3 CAO
2.0 NA2O
0.5 K2o
0.4 TIO2
2.5 MGO

روش استفاده از بنتونیت رنگبری

در صنعت برای حذف ناخالصی های موجود در روغن های گیاهی، حیوانی و معدنی از دو روش کلی تماسی و صافی استفاده می شود، یکی از بهترین انواع صافی ها جهت تصفیه مایعات در این صنعت، صافی های خاک رس می باشد که به صورت لایه ای و با اندازه ذرات متفاوت در این میان به بهره برداری می رسند،  در این زمینه روغن های خام از درون این صافی ها عبور داده می شوند.

در این فرایند ها برخی از تولیدکنندگان بنتونیت با مش ۲۰۰ را در این روغن ها ترکیب کرده و بعد از آن از صافی های رسی عبور می دهند، این روش جداسازی به روش تماسی معروف می باشد و بهترین روش برای جداسازی ناخالصی ها از روغن های گیاهی و حیوانی می باشد، بنتونیت رنگبری برای فیلتراسیون تماسی در نمونه‌ های بنتونیت کلسیمی انتخاب می‌ شود اما امکان استفاده از بنتونیت سدیمی هم در این میان وجود دارد.

عرضه مستقیم بنتونیت

عرضه مستقیم بنتونیت فرایند قابل اعتمادی برای تمامی خریداران عمده این محصولات می باشد که بتوانند در یک ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان برتر نیاز خود را در این زمینه تامین نمایند؛ همان طور که در مباحث قبل اشاره کردیم بنتونیت با درجه خلوص بالا و کیفیت ممتاز می‌ تواند کارایی های زیادی را در صنایع داشته باشد، به همین دلیل عرضه مستقیم و خرید این تولیدات با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت هدف بسیاری از صنعتگران می باشد؛ در راستای خرید بهترین بنتونیت مشاورین شرکت آروشا پودر آماده ارائه خدمات ویژه به تک تک شما مشتریان گرامی می باشند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 21

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.