نکات فنی لازم برای استفاده از بنتونیت در بتن

4.8
(33)

دانستن نکات فنی لازم برای استفاده از بنتونیت در بتن، مقرون به صرفه بودن این محصولات را شامل می ‌شود و در واقع با صرفه جویی در میزان مصرف این پودر ها، کاهش هزینه‌ های نهایی ایجاد می‌ گردد؛ کاربرد بنتونیت در صنعت بتن در واقع بسیار گسترده می ‌باشد و این ترکیبات باعث روان شدن این مصالح شده و بهبود مقاومت بتن در برابر آب و رطوبت را ایجاد می‌ نمایند.

بنتونیت در واقع از چندین نوع کانی معدنی تشکیل شده است که در ساختار مولکولی آن به صورت لایه‌ ای در کنار یکدیگر قرار گرفتند و همین پارامتر باعث شده است که این ترکیبات توان بالایی در جذب آب و مایعات داشته باشند.

آنالیز شیمیایی بنتونیت کشاورزی

Measure Element
60.8 SIO2
11.6 AL2O3
2.5 FE2O3
2.3 CAO
2.0 NA2O
0.5 K2o
0.4 TIO2
2.5 MGO

نکات فنی لازم برای استفاده از بنتونیت در بتن

کارایی بهترین بنتونیت در بتن

کارایی بهترین بنتونیت در بتن جزو پیشرفت‌ های قابل توجه طراحان و سازندگان ساختمان ‌ها و مصالح ساختمانی می‌ باشد؛ این ترکیبات برای استفاده در صنعت ساخت و ساز و تهیه انواع ملات و تولید بتن بیشترین بهره وری‌ ها را به وجود می ‌آورد و در کنار بهبود کارایی مصالح گفته شده می‌ تواند قیمت مقرون به صرفه آنها را نیز شامل شود.

ملاتی که به کمک بنتونیت در صنعت ساخت و ساز تهیه می ‌شود می‌ تواند تحرک آب در داخل خاک را به حداقل رسانده و شکاف ‌ها را به خوبی پوشش دهد، این ترکیبات با همین ویژگی در درزگیری سطوح مختلف هم کارایی لازم را دارند؛ شایان ذکر است که بدانید بنتونیت سدیمی که در واقع نوعی بنتونیت با تورم پذیری بالاتر است، بهترین گزینه برای استفاده در این صنعت می ‌باشد.

فروش بنتونیت ساختمان سازی

موارد فروش بنتونیت به عواملی همچون میزان جذب آب و مایعات و چسبندگی، رنگ بندی محصول، نوع دانه‌بندی و و مش بندی محصولات، نوع بسته‌بندی آنها وابسته می ‌باشد و در واقع برای خرید با کیفیت ‌ترین و خالص‌ ترین این فرآورده‌ های معدنی بهتر است متقاضیان اهداف مصرفی را مشخص کرده و بر مبنای نیاز، خرید را تکمیل نمایند.

بهتر است بدانید مجموعه صنعتی آروشا پودر فروش بنتونیت ساختمان سازی و دیگر انواع گرید ‌های این محصول را به صورت تخصصی آغاز کرده است و شما مشتریان گرامی می ‌توانید برای خریدی مقرون به صرفه و متناسب با مشاورین آن ارتباط بگیرید؛ اطمینان از تحویل به موقع انواع بنتونیت سفارش داده شده و جلوگیری از تاخیر در این میان از مهم‌ترین خدمات ارزنده مجموعه صنعتی آروشا است که در کنار تک تک سفارشات شما مشتریان گرامی با آنها تعهد داده می‌ شود و شما می ‌توانید با اطمینان کامل‌تری خرید کنید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 33

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.