ناگفته های علمی و تجاری بنتونیت حفاری: تجربه اقتصادی با استراتژی‌های مشتری پسند

حفاری به دلایل خاصی از قبیل نرم بودن، تورم پذیری، قابلیت نسبتاً خوب در برابر مخلوط شدن با آب، جاذبه بودن و چسبندگی زیاد مصارف متعددی دارد و از این تولیدات در حجم های بالایی در صنعت حفاری چاه های نفت و گاز بهره برداری می گردد.

بنتونیت حفاری

دلیل استفاده از بنتونیت در صنعت حفاری

مهمترین دلیل استفاده از بنتونیت در صنعت حفاری، تاثیرگذاری این ترکیبات در گل حفاری و جلوگیری از ریزش چاه های نفت و گاز می باشد، این ترکیبات وقتی در تماس با آب قرار گرفته متبلور می شوند و توانایی این را دارند که چندین بار آب جذب کرده و خشک شوند و به واسطه همین خواص کلوئیدی در حفاری چاه های نفت از آنها بهره برداری می گردد؛ این ترکیبات همچنین به دلیل تورم پذیری بالا برای ایجاد سدی نفوذ ناپذیر در مصارف مختلف مطرح هستند.

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت حفاری

Measure Element Measure Element
0.29 K2o 57.58 SIO2
0.69 TIO2 13.30 AL2O3
2.80 MGO 6.09 FE2O3
12.66 LOI 2.38 CAO
2.78 NA2O

 قیمت فروش بنتونیت حفاری

قیمت فروش بنتونیت حفاری رابطه مستقیم با میزان عرضه و تقاضای این محصولات دارد و به واسطه حساس بودن صنعت حفاری و تأثیرگذاری آن در اقتصاد کشور ها، قیمت فروش این محصولات هم تحت تاثیر قرار دارد و تغییرات زیادی را از آن خود می نماید.

در حال حاضر این فراورده معدنی در مجموعه صنعتی آروشا پودر با بالاترین درجه کیفیت تولید و عرضه می گردد، این تولیدات به جهت فعالیت بدون واسطه این واحد تولید کننده از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و بهره ‌برداری از آنها صرفه اقتصادی بالایی را برای فعالان ایجاد می نماید.

فروش مستقیم بنتونیت حفاری

فروش مستقیم بنتونیت حفاری در مجموعه صنعتی اروشا پودر تنها با هدف دسترسی بهتر مصرف کنندگان این محصولات در دستور کار قرار دارد و از این طریق حداقل قیمت برای فعالان اعلام می شود.

بنتونیت حفاری همان طور که اشاره کردیم یک ترکیب بسیار موثر در عملکرد بهتر فرآیند های حفاری می باشد و این ترکیبات از صرفه اقتصادی بالایی برخوردار بوده و هیچگونه جایگزینی در صنعت حفاری برای آنها وجود ندارد؛ فروش مستقیم این فراورده معدنی به صورت فله انجام می پذیرد و بیشترین میزان مصرف این فراورده معدنی مربوط به همین صنعت می ‌شود، بلافاصله بعد از تولید، بارگیری محصولات در کامیون ها و ماشین های بزرگی انجام شده و در محل درخواستی تحویل مشتریان داده می شود.

فروش مستقیم و بدون واسطه این فراورده معدنی برای متقاضیان این ترکیبات در دیگر کشور ها هم پارامتر بسیار مهم می باشد و مجموعه صنعتی آروشا، نیز در این میان در صدر جدول صادرکنندگان قرار دارد؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش انواع بنتونیت حفاری در حجم‌های بالا حتما با مشاورین آروشا پودر ارتباط برقرار نمایید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت