نکات فنی لازم استفاده از بنتونیت برای طیور

4.8
(32)

نکات فنی لازم در استفاده از بنتونیت برای طیور موجب صرفه ‌جویی در مصرف این فرآورده‌ های معدنی و از آن طرف افزایش بازدهی آنها می ‌شود، مهمترین نکته در بحث بهره‌ برداری از بنتونیت در صنعت پرورش طیور انتخاب بهترین آنها می‌ باشد؛ همان طور که می ‌دانید فرورده ‌های معدنی بر اساس مواد تشکیل دهنده و نوع ساختار مولکولی در دسته‌بندی‌ های متعددی معرفی می‌ گردند که باید انتخاب متناسبی در این زمینه صورت پذیرد.

بر اساس نتایج به دست آمده از تاثیرگذاری این فرآورده‌ های معدنی انواع بنتونیت سدیم و در مرحله بعد بنتونیت کلسیم برای استفاده در این صنعت معرفی می‌ گردند و می ‌توانند مزیت ‌های قابل توجهی را در این صنعت مهم شامل شوند.

آنالیز فیزیکی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
680-750 Water absorption
22-25 Swelling    ml/gr2
4-8 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
100-110 Cation exchange capacity   mEq/100mgr
0.22 Mercury   ppm
2 Arsenic    ppm
n.d Nickel, Lead ,Cadmium

نکات فنی لازم استفاده از بنتونیت برای طیور

بررسی نقش و کاربرد بنتونیت برای طیور

بهتر است بدانید بنتونیت‌ ها با خاصیت جذب آب و سموم در صنعت تهیه خوراک دام و طیور به کار گرفته می ‌شوند و تولید کنندگان انواع تغذیه خوراک دام و طیور معتقد هستند با این فرآورده‌ های معدنی ارزان قیمت می ‌توانند به راحتی تاثیرات مخرب وجود قارچ ‌ها و آفلاتوکسین‌ ها را در جیره غذایی به حداقل برسانند؛  به عبارت دیگر این ترکیبات به عنوان نوعی ماده توکسین بایندر شناخته شده هستند که می‌ توانند با از بین بردن سموم ناشی از فعالیت‌ قارچ‌ ها و همچنین خشک نگه داشتن خوراک طیور در افزایش سلامتی گله تاثیرگذار باشند.

جالب است بدانید مصرف این ترکیبات دارای استاندارد های تایید شده‌ ای است و تولید کنندگان باید بر مبنای همین استاندارد ها حدود ۴ درصد وزنی خوراک طیور را از این ترکیبات تهیه نمایند تا اثرات مثبت را به خوبی مشاهده کنند.

عرضه مستقیم بنتونیت صادراتی

با توجه به اینکه بنتونیت دارای کاربرد های بسیار زیادی در برخی از صنایع حساس و متصل به اقتصاد کشور ها می‌ باشد، انتظار می‌ رود که کشور های همسایه ایران هم وابستگی خاصی به این محصول داشته باشند؛ به عبارت دیگر می‌ توان گفت کاربرد بنتونیت در صنعت پتروشیمی و حفر چاه‌ های نفت و گاز مهمترین دلیل این است که صادرات آن در سال‌ های اخیر مورد توجه قرار گرفته است و از آنجایی که کشور های همسایه ایران جزو تولید کنندگان اصلی نفت و گاز هستند، به این فرآورده‌ های معدنی در حجم‌ های بالایی نیاز دارند.

جالب است بدانید عرضه مستقیم بنتونیت صادراتی را شرکت‌ های معدودی در ایران می‌ توانند انجام دهند چون در واقع این محصولات برای ارسال به دیگر کشور ها باید از استاندارد های بین‌المللی تبعیت داشته باشند و کیفیت آنها از این نظر قابل قبول باشد؛ به جرات می‌ توان عنوان کرد محصولات مجموعه آروشا پودر در بین شرکت‌ های رقیب برای صادرات بهترین گزینه می‌ باشد چون این واحد تولید کننده بر مبنای استاندارد های ویژه تولید را تکمیل می‌ کند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 32

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.