نکات فنی لازم استفاده از بنتونیت برای ارت

4.9
(32)

نکات فنی لازم برای استفاده از بنتونیت برای ارت با مشخصات این ترکیبات هماهنگ می ‌باشد و در واقع خریداران باید قبل از هر اقدامی انواع بنتونیت مورد استفاده در این زمینه را بشناسند و با اطلاعات قوی ‌تری از آن ها بهره‌ برداری نمایند؛ واژه‌ های تجاری متعددی برای معرفی انواع بنتونیت چاه ارت در بازار رد و بدل می‌ شود که بیشترین تفاوت هر یک از این محصولات از نظر نوع ترکیبات تشکیل دهنده و منطقه استخراج می ‌باشد، به صورت کلی بنتونیت سدیم سوپر دار، بنتونیت اکتیو، بنتونیت کاهنده مقاومت زمین، بنتونیت سدیک جزو رایج‌ ترین ترکیبات قابل بهره‌ برداری هستند که در آن ها میزان بسیار زیاد عنصر سدیم قرار دارد و با تورم پذیری فوق العاده بالا و جذب اب بالا، اثرات خود را ایجاد می‌ کنند.

آنالیز شیمیایی بنتونیت چاه ارت

Measure Element
69.8 SIO2
11.88 AL2O3
1.73 FE2O3
0.96 CAO
2.1 NA2O
0.47 K2o
0.1 TIO2
1.42 MGO

بنتونیت برای ارت

علت استفاده از بنتونیت برای ارت

همان طور که می ‌دانید در حال حاضر حفر چاه ارت برای ساختمان‌ ها یک امر حیاتی و ضروری به نظر می‌ رسد چون با ایجاد این فرایند امواج منفی ساطع شده از رعد و برق به راحتی از ساختمان ‌ها خارج می‌ شود، اما این که برای  اجرای ارتینگ ساختمان ‌ها به چه تجهیزاتی نیاز است گزینه بسیار مهم و قابل توجهی می ‌باشد، در حال حاضر کار فرمایان در این میان توانستند از بنتونیت به عنوان بهترین و کاربردی ‌ترین ترکیب استفاده نمایند.

علت اصلی استفاده از بنتونیت در چاه‌ های ارت به صرفه بودن این ترکیبات نسبت به تولیدات مشابه و حمل و نقل آسان ‌تر آن ها می ‌باشد، قابلیت استفاده در انواع روش ‌های اجرای ارتینگ و کاربرد و استفاده از این ترکیبات در تمامی مناطق خشک و کویری از دیگر دلایل استفاده از آن ها می ‌باشد. 

قیمت بنتونیت فعال

بنتونیت فعال نام تجاری دیگری برای بنتونیت مورد استفاده در چاه ارت می ‌باشد، این ترکیبات میزان فرآوری و پردازش بیشتری نسبت به دیگر انواع بنتونیت تجربه کردند و با تاثیر گذاری بسیار مثبت، جایگزین ایده‌ آلی برای ارتینگ ساختمان‌ ها هستند.

تولید کنندگان انواع بنتونیت برای فعال سازی این ترکیبات از فرایند های اسید زنی استفاده می‌ کنند و در نهایت بر مبنای میزان پردازش، قیمت نهایی محصولات را مشخص می ‌نمایند؛ چگونگی نحوه استفاده از انواع بنتونیت چاه ارت در این مورد از اهمیت ویژه‌ ای برخوردار می ‌باشد، در همین راستا کارشناسان فروش شرکت آروشا پودر مشاوره‌ های تخصصی و فنی در اختیار خریداران قرار می ‌دهند تا راه را برای انتخاب بهترین محصولات هموار سازند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 32

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.