بزرگترین کارخانه تولید کننده گل اخرا پودری

0
()

مجموعه آروشا پودر، به عنوان یک مرکز توزیع پودر اخرا دلیجان علاوه بر تولید پودر اخرا، به عرضه و فروش آن به صنایع نیز مشغول است. این کارخانه، محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رساند. این مسئله سبب می شود تا محصول با قیمتی ارزان به دست مصرف کننده داخلی برسد. آیا می دانید بهترین تولید کننده گل اخرا به صورت پودری در ایران کدام شرکت است؟

 بزرگترین کارخانه تولید کننده گل اخرا پودری

تولید کننده گل اخرا پودری

تولید کننده گل اخرا از مهمترین صنایع تولید کننده در کشور به شمار می روند. اخرا نوعی خاک است که به دلیل وجود مقادیری از اکسید آهن به رنگی خاص درآمده است. گل اخرا اغلب به رنگ قرمز، قهوه ای مایل به قرمز، زرد و بنفش در طبیعت یافت می شود. معمولا گل اخرا قرمز رنگ نسبت به دیگر رنگ ها کاربرد در صنایع دارد. از این خاک در تولید انواع رنگ ها با طیف قرمز، ساخت چسب و… استفاده گسترده ای صورت می گیرد. از طرفی اخرا، به عنوان ماده ای پوششی و مقاوم نیز شناخته می شود. بسیاری از صنایع برای پوشش بدنه فلزی محصولات خود از خاک اخرا استفاده می کنند. صنایع تولید پلاستیک و رزین، شیشه سازی، صنایع شیمیایی و… از جمله صنایع طرفدار این ماده معدنی به شمار می روند.

تولیدکننده پیگمنت سبز میکرونیزه
>>

مرکز فروش پودر اخرا شاهسون

تولید کننده گل اخرا، محصولات خود را به صنایعی مانند صنایع تولید رنگ، سرامیک، پلاستیک و رزین و… ارائه می دهند. استفاده از گل اخرا در صنعت رنگ، به عنوان یک رنگدانه یا پیگمنت طبیعی بسیار مرسوم است. گروه صنعتی کارخانجات آروشا، علاوه بر تولید گل اخرا معمولی از تولید کننده پودر اخرایی میکرونیزه نیز به شمار می رود. این کارخانه محصولات میکرونیزه خود را با قیمتی مناسب به مصرف کننده عرضه می کند. استفاده از پودر اخرا میکرونیزه در تولید محصولات مختلف باعث افزایش دوام و ماندگاری آنها خواهد شد.

 

فروش مستقیم پیگمنت اخرا مش 1500

تولید کننده گل اخرا محصولات خود را در مش های مختلف تولید می کنند. برای تولید رنگ اخرا صادراتی به پودر گل اخرا در مش های با کیفیت نیاز است. برای مثال پیگمنت های اخرا مش 1500 از بهترین مواد برای تولید رنگ های صادراتی به شمار می روند. مجموعه آروشا پودر، با استفاده از دستگاه های پیشرفته، پودر گل اخرا را در مش های با کیفیت تولید می کند. نکته قابل توجه در مورد این مجموعه این است که محصولات با کیفیت خود را با قیمتی استثنایی به دست مصرف کننده داخلی می رساند. این کارخانه برای حمایت از تولیدات ملی، محصولات خود را با قیمت خط تولید به مصرف کننده عرضه می کند.

فروش پیگمنت زرد عسلویه
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.