راهنمای خرید از تولیدکنندگان باریت فلات ایران: نکات مهم

4.6
(42)

شاید بتوان عنوان کرد باریت فلات ایران برای استفاده در بین صنعتگران بهترین گزینه می باشد چون این تولیدات بر مبنای جدیدترین فرآیند ها اکتشاف، استخراج و فرآوری می شوند و پاسخگوی نیاز تمامی فعالان صنعتی خواهند بود.

باریت فلات ایران

پراکندگی معادن باریت در ایران

پراکندگی معادن باریت در تمامی نقاط ایران قابل مشاهده می باشد، اما این ذخایر معدنی از لحاظ حجم و کیفیت با یکدیگر متفاوت هستند و برخی از آنها در سطح جهانی هم شهرت دارند؛ معادن باریت ایران معمولاً در تمامی سازنده های زمین شناسی قابل مشاهده می باشند و بیشترین معادن و ذخایر این فراورده ها از نوع رگه ای و پر شدگی در شکاف ها دیده می شود و انواع دیگر در صورتی که وجود داشته باشند بسیار کمیاب و نادر هستند؛ از نظر زمین شناسان پراکندگی معادن باریت در زونهای ایران مرکزی و البرز بیشتر از سایر مناطق می باشد.

آنالیز شیمیایی پودر باریت سفید کریستال

Measure Element Measure Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.1 Mgo
0.00 Cl 0.07 Fe2o3
0.78 Loi 0.07 Al2o3
  0.71 Sio2

نحوه تشکیل باریت در طبیعت

باریت در طبیعت به سه صورت رگه ای، لایه ای و بر جای مانده یافت می شود و معمولاً ذخایر این فرآورده های معدنی به صورت ذخایر رگه ای پر کننده فضا های خالی، تجمع ثانویه یا باقی مانده و ذخایر لایه ای معرفی می گردند؛ بیشتر سنگ ها و کانی های باریت از لایه صخره های رسوبی در اعماق اقیانوس ها استخراج می گردند و این ترکیبات در اعماق زمین به وسیله آب های گرم زیرزمینی قابل تشکیل هستند.

جالب است بدانید سنگ ها و کانی های باریت در برخی موارد به عنوان محصول فرعی در زمان استخراج موادی مانند سرب، روی، نقره یا سایر فلزات استخراج می شوند؛ نحوه تشکیل باریت در طبیعت اهمیت بسیار زیادی دارد و بر مبنای همین مورد برخی از ذخیره های جهانی جنبه اقتصادی دارند اما برخی از آنها مقرون به صرفه نیستند، به همین دلیل برخی از کشور ها تولید کننده این محصولات با قیمت های ارزان هستند و برخی دیگر بر عکس محصولاتی را با قیمت های بالا ارائه می نمایند.

فروش مستقیم باریت

فروش مستقیم باریت برای تامین نیاز صنایع زیردست در داخل و خارج از کشور بهترین و ایده آل ترین فرایند ممکن می باشد که برخی از تولیدکنندگان که از کیفیت تولیدات خود نهایت اطمینان را دارند این فعالیت را به انجام می رسانند و هر یک از خریداران می توانند از روی نحوه فعالیت برخی از مراکز عرضه کننده نیز به اعتبار آنها پی ببرند.

در حال حاضر آروشا پودر، فروش مستقیم باریت را از درب کارخانه و به صورت غیر حضوری به انجام می ‌رساند که در هر یک از این فرایند ها مزیت های برای متقاضیان گنجانده شده است ولی در هر صورت خرید غیر حضوری توصیه بهتری است و تمامی صنعتگران به راحتی می ‌توانند آن را انجام دهند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.6 / 5. تعداد موافقین : 42

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.