پودر باریت حفاری با بهترین قیمت: تضمین کارآمدی و اثربخشی

4.8
(50)

باریت حفاری خرید عمده ای را در سال‌ های اخیر شامل شده است؛ این تولیدات تاثیرات مثبتی را در حفاری چاه های نفت و گاز فراهم کرده و از جنبه های اقتصادی قابل توجه می باشند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

باریت حفاری خرید

خرید و فروش باریت

از آنجایی که کشور ایران دارای بیشترین ذخایر معدنی باریت در بین دیگر کشور ها می‌ باشد، خرید و فروش باریت جزو معاملات رایج و اقتصادی در بین شرکت ‌های تولیدکننده معدنی می باشد؛ باریت با فرمول باریم سولفات جزو فراوان ترین ترکیبات باریم دار در طبیعت است که منبع اصلی تهیه مواد شیمیایی باریم دار هم محسوب می گردد، این ترکیبات از نظر ساختار مولکولی در طبیعت به صورت رگه ای، لایه ای، برجای مانده یافت می ‌شوند و در نمونه‌ های باریت حفاری و باریت کریستالی خرید و فروش گسترده ای دارند.

آنالیز شیمیایی پودر باریت سفید کریستال

Measure Element Measure Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.1 Mgo
0.00 Cl 0.07 Fe2o3
0.78 Loi 0.07 Al2o3
  0.71 Sio2

باریت حفاری

باریت در صنعت حفاری چاه های نفت و گاز به روش های روتاری استفاده می شود؛ در مناطقی که فشار گاز یا مایع از پایین به بالا زیاد می گردد باید حتماً یک محصول سنگین وزن به مصرف برسد تا در زمان چرخش مواد، فشار کنترل شده و مانع از خروج آنها شود.

بر اساس تجربیات به دست آمده و بررسی ویژگی ها مشخصات باریت این ترکیبات به عنوان بهترین عامل توزین لجن در این صنعت به بهره ‌برداری می ‌رسند و مشخصات خاصی مانند وزن مخصوص بالا، خنثی بودن از نظر شیمیایی، سادگی مصرف، نرمی بیش از حد موجب شده به عنوان یک ماده آلی در تهیه گل حفاری به بهره برداری برسند.

باریت حفاری در مقایسه با باریت کریستال قیمت فروش پایین تری دارد و در این ترکیبات وزن سنگین و چگالی بالا نشان از کیفیت بالای محصولات است و معمولاً رنگ آنها اهمیتی ندارد.

باریت کریستال

باریت کریستال را می توان نوع خاص تر باریت یافت شده در طبیعت دانست که وزن مخصوص حدود چهار و شش را از آن خود می نماید؛ با وجود کیفیت بالای باریت کریستال و به علت قیمت بالا، کاربرد های آن در مقایسه با دیگر باریت ها کمتر می باشد.

باریت کریستال معمولاً از روی رنگ سنجیده می شود و هر چقدر این نوع ترکیبات سفید تر و شفاف تر باشند، بهتر خرید و فروش می شوند؛ از باریت کریستال در صنایع تولید لنت ترمز، شیشه سازی، سرامیک، پلاستیک و رنگ استفاده می گردد.

برای خرید این تولیدات و یا به دست آوردن اطلاعاتی از مشخصات فیزیکی و شیمیایی آنها می توانید با مشاورین آروشا پودر ارتباط برقرار نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.