اعلام لیست قیمت پودر تالک کرمان

4.9
(40)

قیمت پودر تالک کرمان تقریبا مناسب است. از این رو بسیاری از صنایع برای تهیه مواد اولیه خود از این محصول استفاده می کنند. صنایع تولید کننده انواع پودر صنعتی، وظیفه تولید این محصول را به عهده دارند. البته کیفیت تولید پودر در کارخانه های مختلف متفاوت است. کمتر کارخانه ای در ایران می تواند پودرهایی با کیفیت بالا تولید کند.

اعلام لیست قیمت پودر تالک کرمان

روش تولید پودر تالک

پودر های میکرونیزه تالک با ویژگی اصلی جذب رطوبت شناخته شده می‌ باشند، این ترکیبات به عنوان ماده ضد چسبنده و عامل پخش کننده در بسیاری از صنایع به بهره‌ برداری می‌ رسند، اما روش‌ های تولید این محصولات کاملاً متفاوت است و در حال حاضر روش‌ های طبیعی و معدنی و روش‌ های صنعتی قابل توجه هستند.

پودر های میکرونیزه تالک که به صورت معدنی و طبیعی تولید می‌ شوند، در واقع محصولات ارزان قیمتی هستند که بدون هیچ گونه تغییری در ساختار مولکولی آنها به مصرف می‌ رسند، مراحل تولید این ترکیبات شامل استخراج کانی‌ های تالک، مرتب سازی، خرد کردن و الک کردن می‌ شود.

معادن طبیعی تالک به کمک روش‌ های مختلف از جمله انفجار و حفاری شناسایی و استخراج می‌ گردند و بعد سنگ‌ های استخراج شده بر مبنای اندازه، رنگ و کیفیت طبقه‌بندی می‌ شوند؛ کانی های معدنی خرد شده به کمک طیف وسیع از تجهیزات و آسیاب‌ های قوی و قدرتمند به پودر های ریزی تبدیل می‌ شوند، سپس پودر های ریز تالک خشک شده و وارد مرحله الک شدن می‌ شوند تا هر گونه ناخالصی یا ذرات بزرگ از آنها کاملاً جدا شود.

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

لیست قیمت پودر تالک کرمان

صنایع مختلف به دنبال لیست قیمت پودر تالک کرمان هستند. پودر تالک دسته ای از انواع پودرهای صنعتی است که از ماده اولیه تالک یا سیلیکات منیزیم آبدار حاصل می شود. این پودر خواص بی نظیری دارد که باعث کیفیت بخشی به محصولات متنوع می شود. همان طور که اشاره شد تالک هم در طبیعت قابل یافت است و هم می توان آن را به صورت شیمیایی و با ترکیب عناصری خاص تولید کرد. این ماده در کانی های دگرگونی به صورت ویژه ای یافت می شود. از این پودر در تولید محصولاتی مانند لاستیک، پلاستیک، کاغذ، رنگ و… استفاده می شود.

کارخانه آروشا پودر به عنوان یکی از معتبرترین کارخانه های تولید کننده پودر تالک شناخته می شود. فروش محصول در این کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می شود. از این رو قیمت پودر تالک مرغوب در این کارخانه بسیار مناسب است.

نمایندگی فروش پودر تالک میکرونیزه

از عوامل تاثیرگذار بر قیمت پودر تالک کرمان می توان به نحوه فروش آن اشاره کرد. تولید پودر تالک با کیفیت نیازمند دسترسی به تجهیزاتی پیشرفته و مدرن است. از این رو عملیات تولید پودر تالک در بسیاری از کارخانه های ایرانی در کیفیت بالایی صورت نمی گیرد. این کارخانه ها برای فروش محصولات خود دست به دامن واسطه می شوند و محصولات خود را با قیمت محصول مرغوب به فروش می رسانند. اما کارخانه آروشا پودر، کارخانه ای مجهز به ماشین آلات پیشرفته است و عملیات تولید پودر تالک را در کیفیت بالا انجام می دهد. فروش پودر تالک مرغوب در این کارخانه به صورت مستقیم و عمده صورت می گیرد. بنابراین قیمت بسیار عادلانه خواهد بود.

شایان ذکر است که بدانید برخی از شرکت‌ های تولید کننده هزینه‌ های متفاوت تبلیغاتی پرداخت می‌ کنند تا بتوانند بازار فروش خوبی را برای تولیدات خود به دست آورند، در صورتی که شرکت آروشا پودر این هزینه‌ ها را حذف کرده و از طریق بازاریابی‌ های اینترنتی بدون هیچ گونه هزینه‌ای، فرایند های تبلیغاتی مناسب و ایمن را برای تولیدات خود به انجام می‌ رساند، پس می‌ توان عنوان کرد استراتژیک بازاریابی قوی شرکت آروشا پودر دلیلی دیگری برای کاهش قیمت نهایی تولیدات این مجموعه می‌ باشد.

بازاریابی اینترنتی شرکت آروشا پودر محدود به مشتریان در داخل کشور نمی‌ شود و این واحد تولیدی در سال‌ های اخیر با تکیه بر وب سایت‌ های اینترنتی خود توانسته است مشتریانی را از دیگر کشور ها جلب نماید و از این طریق در بازار های صادراتی هم فرصت‌ های فروش جدیدی را به دست آورده است.

بزرگترین کارخانه تولید پودر تالک کرمان

همانطور که گفته شد، قیمت پودر تالک کرمان برای بسیاری از صنایع مهم و ضروری می باشد. صنایع علاقه دارند، پودر تالک مورد نیاز خود را در کیفیت بالا و با قیمتی مناسب خریداری کنند. گروه صنعتی کارخانجات آروشا پودرهای صنعتی خود را با استفاده موادی مرغوب و پیشرفته ترین دستگاه ها تولید می کند. کیفیت محصولات این کارخانه در حدی است که بسیاری از کشورهای خارجی نیز به عنوان مشتری این محصول شناخته می شوند. صنایع داخلی نیز برای خرید پودر تالک مرغوب به این کارخانه مراجعه می کنند. این کارخانه علاوه بر ارائه محصولات در کیفیت بالا، آنها را با قیمت مناسبی به مصرف کنندگان داخلی ارائه می کند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.