آهک کلسینه برای فولادسازی

4.8
(50)

آهک کلسینه برای فولادسازی نقش بسیار مهمی را در کل فرایند های ساخت برعهده دارد و در کوره های قوس الکتریکی، در کوره های بلند، در مبدل ها، در ریخته گری مداوم و غیره تنها محصولی است که به عنوان بهترین ترکیب تاثیرگذار برای حذف گوگرد و فسفر مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرد و باعث افزایش عمر فولاد های تولید شده می شود.

آهک کلسینه برای فولادسازی

کارخانه تولید آهک کلوخه برای فولادسازی

کارخانه تولید آهک کلوخه برای فولادسازی در سال های اخیر به صورت گسترده تر و تخصصی تر وارد عمل شده است چرا که استفاده از این ترکیبات در صنعت فولاد در کشور ها و قاره های مختلف به تصویب رسیده است و با استفاده از این ترکیبات امکان تصفیه و ساخت فولاد و همچنین محافظت از پوشش نسوز کوره ها و مبدل ها به وجود می آید.

در صنعت فولاد سازی نقش های بسیار مهمی برای آهک در نظر گرفته شده است که در این میان تشکیل سرباره ها و محافظت از عناصر موجود در اتمسفر مانند هیدروژن و نیتروژن و همچنین حذف فسفر و حذف گوگرد جزو مهم‌ترین آن‌ ها می‌ باشد؛ در این صنعت پودر آهک کلسینه، مقدار فسفر موجود در سنگ های آهن را به خوبی در خود جذب کرده و باعث می گردد که از شکستگی فولاد در زمان سرد شدن کامل آن جلوگیری شود.

وجود گوگرد هم در مراحل تولید فولاد می تواند خسارت های جبران ناپذیر و اثرات منفی را ایجاد نماید چرا  که این ترکیبات در صورت وجود در ساختار تولیدی فولاد باعث ایجاد ترک در زمان استفاده می‌ شوند در راستای همین امر از آهک با هدف حذف گوگرد هم بهره برداری می گردد.

هیدرات کلسیم مخصوص تصفیه آب
>>

آنالیز شیمیایی آهک زنده کلوخه

Measure Element Measure Element
% 1 > cao (inactive) min 90% cao (active)
% 0.5 > mgo % 6 > caco3
% 0.5 > al2o3 % 0.5 > sio2
% 0.5 > mno % 0.2 > k2o
% 6 > l.o.i % 0.3 > na2o
trace so3 % 0.5 > fe2o3

خرید مستقیم سنگ آهک کلسینه برای فولادسازی

خرید مستقیم سنگ آهک کلسینه برای صنعت فولادسازی از چنان اهمیتی برخوردار می باشد که در این صنایع و کارخانه‌ ها یک سری افراد مشغول به انجام همین فرایند هستند چرا که اگر سنگ آهک کلسینه در کیفیت های پایین در بخش‌ های مختلف فولاد سازی به کار گرفته شود، خسارت‌ های جبران‌ ناپذیر ایجاد می‌ گردد؛ خرید مستقیم سنگ آهک کلسینه بیشتر با هدف تضمین کیفیت این محصولات و نوع بسته بندی آنها انجام می پذیرد و در واقع از آنجایی که این ترکیبات قیمت فروش مناسبی دارند باید خریداران به نوع بسته بندی آنها اهمیت داده تا در نهایت با همان قیمت های ارزان بتوانند از این ترکیبات بهره برداری نمایند.

خرید مستقیم سنگ آهک کلسینه برای صنعت فولاد سازی را می توان از کارخانه ها و شرکت های متنوعی انجام داد، اما خرید از آن دسته تولیدکنندگانی که به صورت مستقیم فعالیت دارند، اهمیت بسیار بیشتری دارد و خریداران باید در این مرحله با معتبرترین مرکز تولید کننده آشنا بوده و ثبت سفارشات را از درب کارخانه به انجام برسانند.

مجموعه صنعتی آروشا پودر یکی از برترین تولید کنندگان در این میان است که با بهره برداری از تشکیلات منظم به تولید همه گونه های اهک پرداخته است و این ترکیب را متناسب با نیاز صنعتگران ارائه می نماید.

قیمت آهک زنده دانه بندی فولادسازی

قیمت آهک زنده دانه بندی فولاد سازی بسیار پایین می باشد، اما عوامل جانبی مختلفی در کاهش و افزایش قیمت این محصولات تاثیر می گذارند؛ به عنوان مثال می‌ توان عنوان کرد نوع بسته بندی و نوع حمل و نقل این محصولات جزو مهمترین عواملی هستند که در نهایت کاهش و افزایش قیمت آنها را مشخص می نمایند.

بر اساس همین مورد صنعتگران و خریداران وابسته به این ترکیبات باید با برنامه‌ های هدفمندی نسبت به خرید این محصولات اقدام کرده تا بتوانند در جهت کاهش قیمت نهایی، گام‌ های مثبتی را بردارند؛ پیشنهاد ویژه اروشا پودر به تمامی صنعتگران وابسته به آهک زنده دانه بندی، خرید این محصولات به صورت فله ای می باشد.

در این صورت تحت فرآیند های ویژه محصولات سفارش شده از سمت متقاضیان تولید می گردند و بلافاصله در کامیون های بزرگ با استفاده از حداکثر ظرفیت بارگیری آنها انجام پذیرفته تا کاهش هزینه های حمل و نقل برای خریداران فراهم شود.

شایان ذکر است که قیمت آهک تاثیر مستقیم بر اقتصاد کشور دارد چرا که این ترکیبات در تمامی صنایع و جوانب مختلف مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرند و کاهش و افزایش قیمت هر تن اهک تاثیر مستقیم بر همان بخش های مصرف کننده می گذارد، پس بهترین عملکرد مصرف کنندگان این محصولات در مراجعه به معتبرترین مرکز و در نهایت استفاده از حداکثر ظرفیت ماشین های حمل و نقل و بهترین نوع بسته بندی دیده می شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

اگر در جستجوی مواد اولیه با کیفیت هستید

ما اینجا هستیم تا بهترین فرآورده های معدنی میکرونیزه را در اختیار شما قرار دهیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فرآورده‌های معدنی با کیفیت در ایران، با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در صنایع مختلف فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی با داشتن کارخانجات و واحدهای تولیدی مجهز و تیم متخصص، توانسته است به عنوان یکی از مراکز پیشرو صنعت معدن و فرآورده‌های معدنی در ایران شناخته شود.